Yahşihan’ı medeniyete kavuşturduk

Yahşihan’ı medeniyete kavuşturduk

31 Mart 2024 mahalli idareler seçiminde ikinci defa Yahşihan Belediye Başkanı aday adaylığını Cumhuriyet Meydanında duyuran Osman Türkyılmaz, yaptığı hizmet ile Yahşihan’ı medeniyete kavuşturduğunu söyledi.

31 Mart yerel seçimleri için tekrar Yahşihan Belediye Başkan aday adaylığını ilan eden Osman Türkyılmaz, Cumhuriyet meydanında partililere adaylık duyurusu yaptı. Çok sayıda ilçe halkı ve partililere seslenen Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bugüne kadar yapılan çalışmalar ile tekrar Belediye Başkanı olduğunda yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

turk1.jpg

Kutsal görev Belediye Başkanlığına talip olarak daha büyük başarılar taçlandırmak için kararlılıkla yürüyeceğini belirten Türkyılmaz, bugüne kadar Allah’ın yardımı ve ilçe halkının desteğini alarak her mücadeleden başarı ile çıktığını söyledi. “İlçeyi köhne geçmişten biz çıkardık.” diyerek konuşmasını sürdüren Türkyılmaz, “Yahşihan kıyıda köşede debelenirken, şimdi Türkiye’de parmakla gösterilen örnek ilçe konumuna geldiyse bunun mimarisi sizlersiniz.” Dedi. Gelişmişlik sıralamasında 198 il ve ilçe arasında Yahşihan’ın 58.sıraya yükseldiğine dikkat çeken Türkyılmaz, bu başarının herkesin başarısı olduğunu ifade etti.

turk2.jpg

Kimler eleştirse de yapılan alt yapı projeleriyle 370 km. kazarak kanayan yara alt yapı sorunu ortadan kaldırdığını belirten Başkan Türkyılmaz, “Ayağımızı bastığımız en ufak taş dahi eskisi gibi değil. Yahşihan’ımızı medeniyete kavuşturduk. Bölgede lider konumuna getirdik.”dedi. Türkyılmaz, gelecek dönemde yapılacakları da sıralayarak, eğitimden sağlığa, alt yapıdan kültür sanata kadar her alanda daha güçlü adımlar atmaya kararlı olduğunu vurguladı. Türkyılmaz, “ilçeyi daha modern, daha sürdürülebilir, daha uyumlu projelerimizi hayata geçirmek için yine buradayız. Yollarımızın, yatırımlarımızın daha iyisini sizler için planladık. Sizler ve gelecek nesiller için çalışmaya sizlerle birlikte devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

 İnternet Editörü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.