İhsan Akça

İhsan Akça

NİÇİN İNAT EDİYORSUNUZ

NİÇİN İNAT EDİYORSUNUZ

 Önceden ihtimal veremediğimiz kendi milletimizin evlatları saydığımız FETÖ sempatizanları öyle bir yanlış yaptılar ki 15 Temmuz’u bu millete yaşattılar. Bunu yapanlar bu milletin paralarıyla okuyan bu milletin ekmeğini yiyenlerdi. Bunlar nasıl bu kadar vatan haini oldular. Bunlar ki büyük çoğunluğu eğer bu yanlış tuzağa girmemiş olsalardı belki de bu milletin beyin takımı olacaklardı. Tabiki bu sözüm kandırılanlar için, kandıran art düşünceli ahlak dışı olanlar için değil, bu beyinlerinin arkasında vatan hainliği yatan kendilerine göre makam ve görev hırsızı olan Allahsızlardı. Türlü vaatlerle bu milletin gençlerini ta okul sıralarında tuzaklarına düşürerek kendi pis emellerini uygulamaya koymuşlardı. Bunu anne ve babalar bile anlayamadığı için hiç kötü yönünü düşünmediğinden çocuklarını abilere, ablalara teslim etmişlerdi. Eğer abilerin, ablaların bir talimatla çalıştıklarını bilselerdi o pislik yuvasına çocuklarını teslim etmezlerdi.

                Bu vatan hainleri neyin peşindeydi. Cumhuriyetten, demokrasiden daha iyi bir düzen mi bulacaklardı. Buna imkân var mıydı? Kendilerinden başkasına hiç değer vermeyen bu gruptan bu millete hayır gelmezdi. Öyleyse ey bilmeden bunların içine düşmüş olanlar, bu işten pişman olun inat etmeyin o sizi halen türlü vaatlerle oyalıyor vatan hainlerine hadlerini bildirin vazgeçin bu yanlış yoldan. Devletinize güvenin onun kanunlarına, savcılarına, hâkimlerine inanın yanlıştan dönün eğer sizi bu yanlış yola getirmiş olanlarda zerre kadar vicdan olsa kendi uçağımızla kendi silahımızla kendi kardeşinizi öldürmek için emir verebilirler miydi? Siz kandırıldınız kandıranlar cezalarını çeksinler ama tabandaki kandırılanlara yazık oluyor fakat tabandaki kandırılanlarda bunu anlamalıdır. O yanlıştan bir an önce vazgeçip özüne dönmeliler.

                Eyy kandırılan temiz kalpli vatandaşlarımız eğer sizi kandırıp mağdur olmanızı yapanlar Amerika’da zevk ve sefasında onun yandaşları yani sizlere iyi görünenler ise kendilerini dış devlete teslim ettiler. Onlarda insanlık olsa öncelikle Amerika’daki şefleri gelir devletine teslim eder ben hata yaptım, ben suçluyum, ben cezama razıyım der. Tabandaki bana inananların suçu yok onları ben türlü yanlışlarla türlü türlü yalanlarla kandırdım onların aklı çalışsaydı bana inanmazlardı. Kendi kardeşlerinin canına kıymazlardı kendi meclisini kendi malını tahrip etmezlerdi. Esas suçlu benim ben devletime teslim olup cezama razıyım der. Bunu diyemez çünkü o hem devletini hem milletini yabancı ajanlara çoktan satmış. Bunu artık hepimiz biliyoruz. Sizlerde yanlıştan, hatadan dönün, yalnız kendinizi değil ailelerinizi çevrenizi de üzüyorsunuz. Devletimiz büyüktür güçlüdür bütün milletine sahip çıkar yalnız ki yanlış yapanlar yanlışlarından dönsünler. Milletimiz sizi dışlamaz sizi tekrar bağrına basar yalnız ki siz FETÖ denen satılmışa değil, devletinize güvenin bu yanlışın sonu yoktur bunu çabuk anlayın, milletimizden özür dileyin buna mecbursunuz yanlışla devam edilmez.

Bu yazı toplam 758 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İhsan Akça Arşivi