Müdür Görevden Alındı

Müdür Görevden Alındı

İşkur Strateji Geliştirme Daire Başkanı iken Kırıkkale İşkur İl Müdürlüğü görevine atanan İhsan İnal Zergeroğlu görevden alındı.

İHSAN İNAL ZERGEROĞLU KİMDİR?

1974 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi (TYL) bölümünde tamamlamıştır.

Çalışma hayatına, 1999 yılında Ankara’da eski adı ile İş ve İşçi Bulma Kurumu Genel Müdürlüğünde başlamıştır. 2013 yılına kadar memur, şef gibi çeşitli unvanlarda çalışmıştır. 2013-2023 yılları arasında Şube Müdürü, İl Müdür Yardımcısı ve Daire Başkanı olarak görev yapmış, birçok proje ve programda yer almıştır. Beş Yıllık Kalkınma Planı, İşgücü Piyasası, İşgücü Piyasası Özel İhtisas Komisyonu Üyeliği, Çalışma Hayatı, Sosyal Diyalog, Stratejik Plan, Performans Programı ile İş ve Sosyal Güvenlik konularında çalışmalarda bulunmuş olan Zergeroğlu, Bakanlık Makamının 26.05.2023 tarihli onayı ile Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atanmıştır. Evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum