KKÜ'de TEPDAD akreditasyon  süreci başladı

KKÜ'de TEPDAD akreditasyon süreci başladı

Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu, Kırıkkale Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi akreditasyon çalışmaları için Rektör Profesör Dr. Ersan Aslan'ı ziyaret etti.

TEPDAD’a (Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği) yapmış olduğu akreditasyon başvurusu kabul edilen Tıp Fakültemizde değerlendirme çalışmaları yapmak üzere Kırıkkale Üniversitesi'ne gelen Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu, Rektör Profesör Dr. Ersan Aslan’ı ziyaret etti.

k1.jpg

YOĞUN KATILIM

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu Başkanı Dr. Fatma Sedef Tunaoğlu, Kurul Üyeleri Dr. Sümer Mamaklı, Dr. Bezmi Cem Boneval, Dr. Melis Naçar ve Dr. Mustafa Turan ile Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Profesör Dr. Esra Dilek Keskin, Dekan Yardımcısı Profesör Dr. Atike Tekeli Kunt ve Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Profesör Dr. Turgut Deniz katıldı.

k35.jpg

KURUL,16 ŞUBAT’A KADAR TIP FAKÜLTESİ'NDE İNCELEMELERDE BULUNACAK

Ziyarette Rektör Profesör Dr. Ersan Aslan, akredite olan fakülte ve bölümleri ile akreditasyon çalışmalarını Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu’na anlattı. Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu Başkanı Dr. Fatma Sedef Tunaoğlu, Tıp Fakültemizde yapılacak akreditasyon değerlendirmesi ve değerlendirme sonrası süreç hakkında Rektör Aslan'a bilgi verdi. Akreditasyon çalışmalarına önem veren bir Üniversite olduğunu belirten Rektör Ersan Aslan, misafirlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu, 16 Şubat’a kadar Tıp Fakültesi'nde incelemelerde bulunacak.

 MUHABİR
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.