Kırıkkale'den Yunanistan'a ekolojik adımlar

Kırıkkale'den Yunanistan'a ekolojik adımlar

Kırıkkale Anadolu Hilali Spor Kulübü Başkanı Ömer Tanju Cihan, Belçika koordinatörlüğünde yürütülen Ekolojik Adımlar Projesi kapsamında Yunanistan’da önemli etkinliklere katıldı.

Kırıkkale Anadolu Hilali Spor Kulübü, Belçika koordinatörlüğünde yürütülen KA210Sch Ekolojik Adımlar Projesi kapsamında Yunanistan’da önemli etkinliklere katıldı. Bu proje hareketliliği, Yunanistan temsilcisi Kontogiannakis Emmanouil tarafından organize edildi ve Palekastro Okulu’nda gerçekleşti.

mertanju-001.jpg

EKOLOJİK ÇEVRE BİLİNCİ KONULARINDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI YAPILDI

Proje kapsamında gerçekleştirilen hareketlilikte, üniversite ziyaretleri, doğal arkeoloji müzesi gezileri ve organik bal ile zeytinyağı üretimi yapan tesislerin incelenmesi gibi birçok etkinlik düzenlendi. Bu ziyaretler sırasında ekolojik çevre bilinci ve dengeli beslenme konularında bilgilendirme çalışmaları yapıldı. Katılımcılar, bu alanlarda bilgi edinirken sürdürülebilirlik ve çevre koruma konularında da farkındalıklarını artırdılar.

mertanju1-001.jpg

CİHAN, EV SAHİPLİĞİ YAPAN YUNANİSTAN EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Kırıkkale Anadolu Hilali Spor Kulübü Başkanı Ömer Tanju Cihan, Yunanistan ziyaretini gerçekleştiren katılımcıların projeye katkılarından ve gerçekleştirdikleri çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Cihan, ayrıca ev sahipliği yapan Yunanistan ekibine teşekkür ederek, misafirperverlikleri ve projeye verdikleri destek için minnettarlığını ifade etti.

mertanju2-001.jpg

Bu ziyaret, Kırıkkale Anadolu Hilali Spor Kulübü ve diğer katılımcılar için ekolojik adımlar atma ve çevre bilincini artırma yönünde önemli bir fırsat oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum