Fedakarlığınızı tebrik ediyorum

Fedakarlığınızı tebrik ediyorum

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep AKDOĞAN, Yönetim Kurulu, İş Yeri Temsilcileri, Kadın, Engelli ve Gençlik Kolları Komisyonları ile birlikte Yüksek İhtisas Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde görev yapan personeli ziyaret etti.

Sendika temsilcileri, ziyarette personelin ihtiyaçları sorunları ve çalışma koşulları ile alakalı karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında açıklama yapan Sağlık-Sen Kırıkkale Başkan Recep AKDOĞAN, “Evde sağlık hizmetleri genel olarak, bireyin sağlığını korumak, yükseltmek, yeniden sağlığına kavuşturmak amacıyla sağlık hizmetlerin profesyonel düzeyde veya aile bireyleri tarafından bireyin kendi evinde veya yaşadığı ortamda sunulmasıdır. Sözü edilen bu hizmetler, hem sağlık hem de sosyal hizmetleri içine alan geniş bir yelpazede bireyin gereksinimi doğrultusunda yaşam kalitesi ve toplumsal saygınlığının korunmasını da amaçlamaktadır.

266327.jpg

Bu anlamda evde sağlık hizmetleri genel olarak, kurum bakımının yerini alan, tedavi kurumlarında kalış gereksinimini azaltan hizmetler olarak ifade edilmektedir. Bu birimimizde görev yapan mesai arkadaşlarımızı gayretleri ve fedakarca yürüttükleri bu hizmetten dolayı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Şube Başkanı Recep AKDOĞAN bu açıklama ile hizmetin yapısını ve önemini ifade etti. Şube Başkanı Akdoğan, konuşmalarının ardından personelin ziyaretten duyduğu memnuniyet personel ziyareti sona erdi.

 İnternet Editörü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.