Başkan Koyuncu bu yıl da hemşehrilerini unutmadı

Başkan Koyuncu bu yıl da hemşehrilerini unutmadı

Ayrım gözetmeden Hacılar'ın dört bir yanında hizmet götüren Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu Sivas, Kayseri ve Çorumda bulunan Kırıkkaleli ayçekirdeği üreticilerini ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Hacılar Belediyesi Başkanı Mehmet Koyuncu başkanlığı dönemi boyunca gelenek haline getirdiği il dışında yaşayan çiftçi hemşehrilerini ziyaretlerine bu yıl da devam ediyor.

Hacılar kasabasına mensup olan ve farklı şehirlerde Ayçekirdeği üreticiliği yapan hemşehrilerini yalnız bırakmayan Koyuncu tek tek hepsini ziyaret etti. Ziyaret esnasında üreticilerin taleplerini dinleyen Koyuncu çiftçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Naci Bodur’un Sivas Gürün Böğrüdelik Köyü’ndeki ayçekirdeği harman yeri davetine icabet eden başkan Koyuncu kurban kesilerek karşılandı.

BAŞKAN KOYUNCU HEMŞEHRİLERİNİN YANINDA

Ziyaretleri sosyal medya hesabından paylaşan Koyuncu şu ifadelere yer verdi:

Kasabamızın değerli çiftçilerinden Nihat Alakuş, Yeğenim Yasin Koyuncu ve Erçin Deniz’i harman yerinde ziyaret ettik. Allah emeklerini zayi etmesin, bol bereketli bir yıl diliyorum.

3-002.jpg

Sivas’a gidipte Ağa çadırını ziyaret etmemek olmazdı.

Kasabamızın değerli çiftçilerinden Hacı Osman Bağcı’yı harman yerinde ziyaret ederek bereketli bir yıl geçirmelerini temenni ettik.

4-001.jpg

Yeğenlerim Ferhat Koyuncu, Yunus Koyuncu ve Yasin Alakuş’u harman yerinde ziyaret ederek yalnız olmadıklarını amcalarının daima yanında olduğunu gösterdik. Ayrıca Zeki Karagöz kardeşimizin de memnuniyeti bizleri ayrıca memnun etti.

5-002.jpg

Çiftçilerimize bereketli bir yıl diliyorum.

Kıymetli hemşehrim Mehmet Bağrıaçık’ı Sivas’ta yalnız bırakmayarak manevi destekte bulunduk. Her anınızda ve her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Değerli çiftçi kardeşime bereketli bir yıl diliyorum.

6.jpg

İŞTE SAMİMİYET İŞTE TEVAZU..

Kasabamızın değerli çiftçilerinden İbrahim Eren, Vahdet Bağcı ve Ayhan Koyuncu’yu Sivas’ta harman yerinde ziyaret ederek bereketli bir yıl geçirmelerini temenni ettik. Allah emeklerini zayi etmesin.

7-001.jpg

BİZ BİR AİLEYİZ, BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Sivas’ta harman yerinde bizleri sofralarında ağırlayan çok kıymetli hemşehrilerim Naci Bodur, Neyfel Bodur, Osman Çetin, namı diğer Sivas Valisi Yasin Yaylacı ve Hasan Ulukul’a çok teşekkür ediyorum. Çiftçi kardeşlerime bereketli bir yıl diliyorum. Her zaman her koşulda yanınızda olmaya devam edeceğim

8.jpg

HER ANINIZDA HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

Değerli kardeşimiz Naci Bodur’un Sivas Gürün Böğrüdelik Köyü’ndeki ay çekirdeği harman yeri davetine icabet ettik. Bizleri kurban keserek karşılayan kardeşimize ve kıymetli ailesine çok teşekkür ediyorum.

9.jpg

Sivas Şarkışla İyecik Köyü’nde bulunan Harun Deniz kardeşimizin ay çekirdeği harman yerini ziyaret ettik. Tüm çiftçilerimize bereketli bir yıl diliyorum. Allah çiftçilerimizin emeklerini zayi etmesin.

10.jpg

 Yazı İşleri Müdürü
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.