1. YAZARLAR

  2. HATİCE AKGÜL

  3. WELLNESS (TAM İYİLİK HALİ)
HATİCE AKGÜL

HATİCE AKGÜL

“Ben Ney’im”
Yazarın Tüm Yazıları >

WELLNESS (TAM İYİLİK HALİ)

A+A-

hatice-akgul.jpeg

Bağışıklık sistemimizin her gün kullanılan ilaçlarla kendinden vazgeçti şu dönemlerde alternatif tıp yöntemlerinin bugünümüze yaklaşmasını kabul etmemiz gereken bir gerçek. İlaç firmalarının sonuç almak dışında ilaç saçma amaçlarını yadırgıyorum. Yaratılışımız gereği vücut kendini onarımı adapte etmişken ilaç kullanımı sonrası bu orjinallik bozulmaya yüz tuttu.

Özellikle mideye oral yolla giren her türlü ilaç ve türleri karaciğerden başlayarak bütün organizma iflas etmeye zorluyor. Tam da bu sırada teknolojim ve zekanın bir araya gelmesi ile transdermal teknoloji dediğimiz tamamen bitkisel  ve zararsız bilimsel olarak kanıtlanmış One More enerji bantları karşımıza çıkıyor.

Hammaddesi kırmızı Kore Ginseng bitkisi olan vücuda günlük alınması gereken bileşenler ile pratik yolla kana karışarak ve sonrasında  tırnak uçlarından saç diplerine kadar doğal yaratılıştaki onarımı vücudu hazırlıyor. Yunanca "her şeyi iyileştiren" anlamı taşıyan Kırmızı Kore Ginsengi 6 ile 10 yıl arasında toprak altında yetiştiren sonra vücuda en şifalı hale gelerek çıkarılıp 10 yıl sürecinde  çürümeyen akılalmaz derecede mucizevibur bitki. Sağlık Bakanlığı onaylı olan One More vücudumuza dışarıdan giren zararlı virüs ve bakterileri baş düşmanı. Kaslara verdiği 86.000 bovis enerjisi ile ilk günden farkedilir bir iyileşme sağlıyor.

Şu ana kadar şeker, tansiyon, fıtık, psikolojik ve zihinsel rahatsızlıklar, otizm tanısı konmuş bireyler dahil bütün hastalıkların baş düşmanı. One More sağlıklı yaşam amacını zirvede yaşatıyor  Deneyimleyerek konfor alanını genişlettiğim zaman daha net anlıyorum ki Alternatif Tıp'ın teknoloji ile birleşerek wellness (kişinin bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik hali)  alanımıza muhteşem bir imkan sağlıyor.

Yerli üretim olan One More  sağlığımıza ve varlığımıza katkı sağlayarak hayat kalitemizi artırıyor. Modern tıbbın katlanmış, alternatif tıbbın katlanmamış olması vücuda iyi gelmiyor anlamı taşımaz.

Birçok ilaç prospektüsünü okuduğumuzda geçici çözüm yolu olduğu bilinmektedir ve yan etkilerinin iyileşmenin dışında tekrarlanabilir zararlar verdiğini  görülmektedir.

100'den fazla ülkeye ihraç edilen ve 7 milyondan fazla kullanıcısı bulunan  % 99.7 memnuniyet sertifikalarına sahip olan One More sağlık bantları gelecekte birçok hastalıkta tedavi yöntemi olma olma yolunda ilerliyor. Sadece bir eksiği var tanınmıyor.

Bu yazı toplam 2442 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.