1. YAZARLAR

  2. UĞUR BÖCEĞİ

  3. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. M.Kemal ATATÜRK
UĞUR BÖCEĞİ

UĞUR BÖCEĞİ

YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. M.Kemal ATATÜRK

A+A-

Başaramayacaksınız, ülkemi yıkmayı başaramayacaksınız. Ne oyunlar oynarsanız oynayın, istediğiniz senaryoyu yazın, deneyin uygulayın. Asla başaramayacaksınız. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır- M.Kemal ATATÜRK.

Yıllar yılı üzerimizde bir çok senaryoyu denediniz. Sağcı, Solcu, Alevi, Sûnni, Türk, Kürt ve daha nice oyunlarla ayırmaya çalıştınız ama başaramadınız. Yarınlarda ne yapmak istediğinizi çok iyi biliyoruz. 2023 yılı gelmeden Türkiye'yi yeniden zorlayacak bir anlaşmaya mecbur edip, yeniden Sevr'i önümüze koymaya çalışıyorsunuz değil mi? Bilmiyoruz zannetmeyin. Biz her şeyin farkındayız.

 

Ey Türk Milleti! Birlik beraberlik zamanıdır. Evet Türk Milleti diyorum çünkü daha dün kurulmuş Amerika'daki insanlar nasıl Amerikalı ise aynı sebepten Türkiye'de yaşayan Türk vatandaşlarının her bir Türk milletinin bir ferdidir.

Zaten Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Diyor ki!

 

"Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir"

 

Artık tarihi gerçeklerin aslında ortaya konmamasından dolayı Türk=Kürt olduğu gerçeğini de gün yüzüne çıkartmak lazım. Nasıl oluyor derseniz buna kaynak Orhun Kitabelerinde ki! Yazıtlardaki belgelerdir. Orhun kitabelerini isteyen baksın ya da

T Ü R K Harflerinden hem TÜRK Hem de KÜRT yazılabiliyor boşta kalan bir harf bile yok. Bu bir tesadüf olamaz.

M.Ziya Gökalp birçoğumuz eserlerinden ve tarihimizden az çok biliriz. Bilmeyenler için söyleyeyim. M. Ziya Gökalp Türklüğün öncüsü ve savunucusu bir TÜRKOLOG'tur. M. Ziya Gökalp ayrıca Türk Milliyetçiliğinin babasıdır. M.Ziya Gökalp'in şimdiki yazacağım sözlerine özellikle dikkat çekmek isterim.

 

"Kürtleri sevmeyen bir Türk varsa Türk değildir, Türkleri sevmeyen bir Kürt varsa Kürt değildir".

Tarihimize kısaca bir göz atacak olursak yıllar içinde Türk Milleti içine kasten nifak sokularak, birbirine düşman edilip yok edilmek istenmiştir. Buna örnek verecek olursak Yıldırım Beyazıt ile Timur Ankara savaşında. Yavuz Sultan Selim ile Şah İsmail'le Çaldıran muharebesinde karşı karşıya geldiler. Hatta padişahların taht kavgaları da bir o kadar üzücüdür. Daha neler neler var.

 

Ey Avrupa haçlı seferleriyle yapamadıklarınızı içimize nifak yapma planlarınızla karşımıza çıkıyorsunuz. İsrail, Amerika, Almanya, Rusya, Çin ve diğerleri de size katılsalar da sonuç alamıyorsunuz.

 

Maalesef bizler sizin bu oyunlara kapılsak ta sizde sonuç alamıyorsunuz. Daima top taca çıkıyor son vuruşu yapamıyorsunuz; yapamayacaksınız da. Biz son anda bir oluruz; biz oluruz. Ve sizin bu yaptığınız oyunları bozarız. Bizim işimize şeytanın bile aklı ermez. Yeniden doğar var oluruz. Hangi millet küllerinden doğup yeniden doğar ki! Bizim kurduğumuz devletler kadar hangi millet yeniden devlet kurmuştur.

 

Yüce ALLAH'ımız yüce kitabımız Kuran-ı Kerim kutsal kitabımızda Maide suresinin 54. ayetinde Biz Türklerden bahsetmiştir.

"Sizden kim dininden dönerse, bilsin ki Allah yakında öyle bir toplum getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler..." Maide -54

Biz yüce ALLAH'ımızın övgüyle bahsettiği bir milletiz. Çünkü Arapların taşıyamadığı İslam bayrağını biz Türkler taşıdık ve taşıyacağız. Bu konuda dünya ülkelerinin İslam bayraktarlığı yapan Türkiye'den başka çekincesi de yoktur. Çünkü diğer İslam ülkeleri ya uyuyor. Ya da gücü yok.

 

Bu gün Barzaninin yapmak istediği şey ise; İsrail'in Hizmetkarlığını yapmaktan başka bir şey değilidir. Çünkü Büyük İsrail Projesinin ortaya konması için her türlü yaklaşımı göstermektedir. İsrailde Barzaniden taraf değil ama onu kullanıyor tabi ki!

 

Burada esas amaç Türkiye Cumhuriyetini zor duruma sokarak 2023 öncesinde yeni bir Sevr'in eşiğine getirip; yeniden zor durumlara sokmaktır. Bu sebeple çok akıllı politikalar uygulayarak, bu zorlu dönemeci aşmak zorundayız. Onun içinde devletimizin bütün olabilecekleri hesap ederek. Geleceğe güvenle bakmak için politikalar üretip, uygulamak durumundadır. Kısacası bu gün Suriye'de olsun, Kuzey Irak'ta olsun hatta dünyanın her bir yerinden üstümüze gelecekleri aşikardır. Zorlu bir dönemeçten geçiyoruz. Ancak; düşmanlarımız şunu unutmasınlar ki! Türk Milleti hiçbir zaman boyunduruk altına girmemiştir. Rusyayı dağıtıp Türk Cumhuriyetlerini çıkaran yine Türk Milletidir. Kurtuluş savaşımızda da bize bitti diye baktığınız anda yeniden doğduk. Şeytanın aklı ermiyor bizim işimize sizin nereden aklınız erecek ki! Biz İslamın bayraktarı isek arkamızda yüce Allahımız var.

 

Haçlı seferlerinde denediniz olmadı, sağ sol kavgası çıkardınız olmadı. Türk-Kürt meselesi çıkardınız olmadı. Bir yerlerinizi yırtsanızda TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YIKAMAYACAKSINIZ.

Çünkü;

TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR. M. Kemal ATATÜRK

 

Bu yazı toplam 1052 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.