BURÇ YORUMLARI

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor

8 Mart 2017 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu: İŞ: Karşınıza çıkan fırsatlar, sizin dinamizminizle bütünleşmeyi bekleyen gelişmeler. Biraz daha ayrıntıcı olun. AŞK: Duygusal olarak içinize dönük bir gün yaşayabilirsiniz. Bunda onun davranışının da etkisi var. SAĞLIK: Ani müdahale ettiğiniz konular yüzünden, başınız dertten kurtulmuyor. Dilinizi tutmayı öğrenin.

8 Mart 2017 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu: İŞ: Onlarla beraber yürüttüğünüz iş konusunda, herkes fikrini söylerken, çekimser ve tutuk kalmayın. AŞK: Partnerinizin her anlattığı konuda, kafanızı takacak bir iki kelime bulmayı başarıyorsunuz. Yanlış bir bakış. SAĞLIK: Boynunuzla ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız, geceleri yattığınız yere özen göstermelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu: İŞ: Kısa süreli işlerde başarılı oluyorsunuz da, uzun emek isteyen konularda ayni sabrı göstermede sıkıntı çekiyorsunuz. AŞK: Sevdiğiniz kişi, bu ilişkinizde her şeyin yerine oturarak gelişmesinden yana. Oysa, siz aceleci davranıyorsunuz. SAĞLIK: Aynı anda bir çok işi birlikte yapıyor olmanız ,dikkatinizin dağılmasına neden oluyor.

8 Mart 2017 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu: İŞ: Kafanızda yer eden ve sizi ciddi bir şekilde düşündüren konuda, utanılacak, sıkılanacak bir durum söz konusu değil AŞK: Ona karşı hassas yapınız çok fazla etkilenici. Fakat, siz de bazen ona karşı ağır sözler sarf ediyorsunuz. SAĞLIK: Sinir sisteminizi güçlü tutmalı ve olayları kafanızda gereğinden fazla büyütmemelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu: İŞ: Özellikle, dikkatlerin üzerinizde yoğunlaşmasını sağlayacak konularda, iç dünyanıza kimseyi almıyorsunuz. AŞK: Partnerinizin size olan güveni sayesinde, ikna etme gibi bir sorun genellikle yaşamıyorsunuz.  SAĞLIK: Değişen hava koşulları yüzünden, soğuk algınlıklarına karşı temkinli olmalı, önleminizi almalısınız.

8 Mart 2017 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu: İŞ: Yılmadan, yorulmadan mücadelenizi sürdüreceğiniz bir gün. Bu konuda da ne yapsanız haklısınız. AŞK: Birlikte ulaşmayı düşündüğünüz hedef konusunda daha fazla çekimser kalmayın. Bu sizi enerjik yapacak.  SAĞLIK: Eleştiriye tahammülünüz yok. Sinirlerinizin bozulmasını istemiyorsanız tartışmalardan uzak kalmalısınız.

8 Mart 2017 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu: İŞ: Sizin üzerinize kalan iş konusunda, her türlü beceriye sahipsiniz. Güvenmediğiniz kişiye gereksiniminiz yok.  AŞK: Sabah saatlerinden itibaren kendinize sürekli olarak, enerjik olmayı empoze etmeye çalışmalısınız.  SAĞLIK: Hareketsiz yaşamak sizi olumsuz etkiliyor. En kısa sürede spor yapmaya özen göstermelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu: İŞ: Ne kadar fevri davranışınız varsa, bir o kadar da tecrübeniz var. Fakat, bunları uygularken çevrenizi kırıp, dökmeyin. AŞK: Sizi mutsuz eden sorun ne ise, konuyu onunla açıkça konuşun. İçinize attığınız sürece bu yüzünüze yansıyor. SAĞLIK: Genital organlarınızla ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız, periyodik bakımlarınızı ihmal etmemelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba YAY Burcu Yorumu: İŞ: Aceleciliğinizin yanında bir o kadar da anlık geçişleriniz var. Bu iki özelliğiniz nedeniyle bir çok noktayı atlıyorsunuz. AŞK: Ona karşı konuşmalarınızda gerçekten her sözünüze dikkat etmelisiniz. Farkında olmadan, ağır şeyler söylüyorsunuz. SAĞLIK: Hareketli yapınız daha fazla zorlamayın. Son günlerde aşırı çalışmaktan yorgun düştünüz.

8 Mart 2017 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu: İŞ: Her şeyiyle olumlu bir gündesiniz. Ruhsal durumunuzun da iyi olması nedeniyle ikili ilişkilerinizde sorun yok. AŞK: Partnerinizi, davranışları konusunda etkiliyorsunuz. Hareketlerini size göre ayarlamaya çalışıyor. SAĞLIK: Bugün özellikle bel bölgenizi koruyun. Ağır kaldırmak sizin için uygun değil. Kendinizi zorlamamalısınız.

8 Mart 2017 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu: İŞ: İşinizin ayrıntıları ile ilgili olarak gelişmeler olabilir. Venüs ve Mars'tan olumlu etkileniyorsunuz. AŞK: Beraberce inatlaştığınız konuda, sizin düşünceleriniz daha akla yatkın ve maddi olarak daha uygun olabilir. SAĞLIK: Neşeniz yerinizde. Çevrenizdeki kişilerle iyi iletişimler içinde olmanız yüzünüzü güldürüyor.

8 Mart 2017 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu: İŞ: Kesinlikle kara vermeniz bir gündesiniz. Hiçbir şekilde olayları akışına bırakmayın. Çekimser davranmayın. AŞK: Daha ne kadar bu şekilde, olayları bastırarak yürüyebileceksiniz. Bu konuda ki açıklık her ikinizi de rahatlatacak. SAĞLIK: Hayal kurmak için yanlış bir zaman.Bugün gerçekler sizi bekliyor. Dalgınlığınızı yenmelisiniz.