Birlik içinde çalışacağız

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Akyürek, Kırıkkale Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve İL gazetesi imtiyaz sahibi Ramazan Çetin’i makamında ziyaret etti.

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLEYECEĞİZ

Geçtiğimiz günlerde Meral Akşener tarafından kurulan ve Türkiye genelinde il başkanlığı yönetimlerini oluşturan İYİ Parti’nin Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Akyürek oldu. Göreve seçilmesinden kısa süre sonra Başkan Akyürek, çalışmalarına ve ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Akyürek Kırıkkale Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve İL gazetesi imtiyaz sahibi Ramazan Çetin’i makamında ziyaret etti.

SEÇİMLERDE BİZDE VARIZ DİYECEĞİZ

Akyürek, Kırıkkale’de her kesimden oy alacaklarını belirterek bu konuda önemli çalışmalar yapacaklarını söyledi.  İYİ Parti’nin hem Türkiye’ye hem de Kırıkkale’ye iyi geleceğini belirten Akyürek, öncelikle yerel yönetimlerde sonra da genel seçimlerde başarılı olacaklarını bildirdi.

Parti misyonlarının büyük ve güçlü bir Türkiye için ortak hedeflerle buluşmak olduğunu belirten Akyürek, ülkeyi geliştirip seçimlerde iktidar olmayı hedeflediklerini açıkladı.

ÖNEMLİ KİŞİLERLE ÇALIŞACAĞIZ

Öncelikle yerel yönetimler daha sonra da genel seçimlerde başarılı olacaklarını belirten Akyürek, Kırıkkale’de her kesimin oyuna talip olduklarını söyledi. Zafer Caddesi’nde bulunan İl binasında tadilat çalışmalarının olduğunu ve 15 gün içerisinde parti binalarını açacaklarını belirten Akyürek, parti yönetim listesine de kentin önemli simalarını alacaklarını kaydetti.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Kırıkkale’yi daha iyi hale getirmek, ılımlı siyaset anlayışıyla çalışmak için göreve talip olduğunu belirten Akyürek, şu anda parti bazında en genç İl Başkanının kendisinin olduğunu bildirdi. Akyürek, “Başka partilerde il başkanlığı, belediye başkanlığı yapmış abilerimizle birlikte görüşüyoruz. Bizim için yıpranmamış en doğru adayları bulup ilçe ve belde teşkilatlarımızı tamamlayacağız. Çekirdek ekibimiz var ARGE çalışması yapıyoruz. Kendi birikimlerimizi, gördüklerimizi burada neler yapabiliriz sadece proje üreteceğiz. Biz bunu yapmak için gelmek istiyoruz diyeceğiz.”

ŞEFFAF BİR PARTİ OLACAĞIZ

“Kimsenin siyasi düşüncelerini ön plana almayıp Kırıkkale için çalışacağız. İnsanlardan oy istersen bunu yapmak istiyoruz, bunun için hizmete talibiz diyeceğiz. Hedefimiz 45 günde teşkilatımızı oluşturmak istiyoruz. Güçlü şekilde seçime hazırlanmak istiyoruz. Bu seçimde bizde varız diyeceğiz. Parti gözetmeksizin herkes bu partide aday olabilir. Kırıkkale için kim eğer hak ediyorsa bu gelip burada aday olacak. Çok farklı etnik kökenli insanlar var. Biz burada Türkiye partisi hedeflediğimiz için birlik ve beraberlik sergileyeceğiz. Biz bu bölgelerde kesinlikle değerlendirerek her bölgenin bir yönetimiyle herkesi kucaklayan bir yönetim olacağız. Şeffaf bir parti olacağız” dedi.

Haber-Foto: Ahmet Tezel