Amacımız en iyi hizmet

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, bu hafta 169’uncusu gerçekleştirilen Halk günü etkinliğine katıldı. Toplantıya katılan vatandaşların sorunlarını dinleyen Saygılı, amaçlarının en iyi hizmeti sunmak olduğunu dile getirdi.

GEREKLİ YERLERE TALİMAT VERDİ

Belediye Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen Halk günü etkinliğine Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve vatandaşları katıldı. Etkinlikle sırasıyla vatandaşları dinleyen Başkan Saygılı, sorunların çözümü için talimatlar verdi.

SORUNLARINI NOT ALDIRDI

Etkinliğe katılan vatandaşlar böyle bir imkânı kendilerine sunmalarından dolayı teşekkür ederek, Belediye çalışmalarından memnun olduklarını söylediler. Vatandaşların sorunları geri dönüş sağlanmak üzere ilgili personeller tarafından not alındı. Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, sorunlarını dinlediği vatandaşların çözümü için talimatlar vererek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Toplantıya katılan vatandaşların sorunlarını dinleyen Saygılı, amaçlarının en iyi hizmeti sunmak olduğunu dile getirdi. Göreve geldikleri günden itibaren her alanda çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Saygılı, “Şehrimizin en ücra köşelerine kadar hizmetlerimizi götürmeye çalışıyoruz. İnşallah yatırım çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Haber-Foto: Sedat Gençay