1. YAZARLAR

  2. İHSAN AKÇA

  3. ŞEHİDİM NE ZAMAN SON OLACAK
İHSAN AKÇA

İHSAN AKÇA

EĞİTİMCİ YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

ŞEHİDİM NE ZAMAN SON OLACAK

A+A-

Şehidim seninle gurur duyuyorum, sen bu topraklar için, milletin için genç yaşında hayata veda ettin, seni doğuran ana ne mutlu, seni yetiştirip asker ocağına gönderen baba ne mutlu. Her ananın doğurduğu Şehit olmaz, sen o ailenin gururusun, sen bütün milletin sevgilisisin, sen bu topraklar için canını veren aslan parçasısın, ailen ve bu millet siz şehitleriyle ne kadar öğünse azdır.

                Sizler belki de kendi vatan topraklarında şehit düşmüyorsunuz ama bulunduğunuz topraklar kendi vatan topraklarımızın korunması için sizlerin oralarda bulunmanız gerekmektedir. Sizler masum insanların koruyucususunuz, siz o yurtsuz kalan kendi toprağında hayatından, namusundan korunayamayan zavallıların güvencesiz, onlar öyle toprakta yaşıyorlar ki kendi yönetimleri tarafından öldürülüyorlar, uçaklarla, toplarla, tüfeklerle kendi halkını öldüren bir yönetimle karşı karşıyalar, o yönetim ki kendi gibi düşünmeyen halkının başına bomba yağdırıyor.

                İşte kendi vatanında vatansız kalanlarında korumacısı, güvencesi sensin aslan Mehmedim. Onun için bu milletin seninle gurur duyuyor. Sen aynı zamanda kendi topraklarında bu milletin huzurunu bozan terör çakallarıyla da mücadele ediyorsun hiçbir zaman karşında mertçe duramayan teröristler kalleşçe davranışlarla seni pusuya düşürerek şehit ediyorlar. Kendi halkını, halkının yanındaymış gibi kandırarak onlardan yanaymış gibi görünerek sana zarar vermeye çalışıyorlar, onlar yalnız sana değil kendi vatandaşlarına da düşmanlar, çünkü onlar terörüsttürler onlar kimseyle dost olamazlar, onlar yalnız emir aldıkları çakalların babalarından yanadırlar.

                Bunların amacı ne olursa olsun bu vatan toprağını korumak aziz milletin Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Emniyet Teşkilatına ve korucularına aittir sizler var oldukça bu vatanın bir karış toprağına kimse yan gözle bakamaz bakacak olursa sığınakları başlarına geçirilir bu topraklar aslanlar diyarıdır, bu topraklarda çakallara yer yoktur. Bu çakallar erinde gecinde muhakkak yok edilecek aziz vatanın bütün topraklarında seksen iki milyon vatandaşımız huzur içinde olacaktır.

                Birde Türk Silahlı Kuvvetlerinin korumak zorunda olduğu Suriye halkının başındakine seslenmek istiyoruz. Bu zalim kendi halkıyın başına bombalar yağdırıp onları vatansız bırakacağına, onlara gücün yetiyorsa, yarım asına yakın kaybettiğin golon tepesini kurtarsana, orada İsrail’e karşı gelsene senin gücün masum vatandaşına mı yetiyor, kendi saltanatını korumak için Rusya’yı ve İran’ı da arkana aldın kendi halkını terörist ilan ettin onları kendi topraklarından ediyorsun, onların bu hallerinden hiç mi utanç duymuyorsun, halkın perişan iken sen mutlu musun, eğer mutluyum diyebiliyorsan sen insan olamazsın. O zaman sen canisin sen katilsin, o babasız, anasız kalan çocukların acıları seni boğar. Bir gün gelir bu yaptıklarıyın cezasını fazlasıyla çekersin.

Bu yazı toplam 679 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.