1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Saadet kazanınca, Keçiören kazanacak
Saadet kazanınca, Keçiören kazanacak

Saadet kazanınca, Keçiören kazanacak

Saadet Partisi Ankara Keçiören Belediye Başkan adayı Remzi Alpdündar Keçiören İlçe teşkilatının düzenlediği tanışma kahvaltısında basın mensuplarıyla...

A+A-

Saadet Partisi Ankara Keçiören Belediye Başkan adayı Remzi Alpdündar Keçiören İlçe teşkilatının düzenlediği tanışma kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Remzi Alpdündar yaptığı konuşmada; “Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partimizin Keçiören Belediye Başkan Adayıyım. Şunu hatırlatmakta fayda görüyorum. Bizler görünürde belediye başkanlığına talip olmuş gibi gözüksek de aslında insanımıza hizmete talip olmuş bulunmaktayız. Çünkü bizler 42 yıldır “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” hadisinin aşkıyla çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

PROJELERİMİZİ DETAYLARI İLE PAYLAŞACAĞIZ

“Milli Görüş belediyeciliği gelmeden önce ilçelerimiz illerimiz maalesef yaşanılabilir durumda değildi. Halkımız Milli Görüş belediyeciliği ile tanışınca hizmet nasıl yapılır, yaşadığımız mekânlar gerçekten nasıl yaşanılır bunu gördü” diyen Alpdündar; “Bizler Allah’ın izni ile 31 Mart günü belediyemizin anahtarını alınca evvela bu israfı önleyecek israftan kurtardığımız para ile üretime ve üreticilere yani ekonomiye yani istihdama destek olacağız. Bakınız şimdiden yaklaşık 100 proje hazırladık. Tüm bu projeleri ekonomi ve istihdam, eğitim, sosyo kültürel faaliyetler, sağlık, ulaşım, güvenlik, imar ve kent estetiği, israfın önlenmesi, kadın, özel vatandaşlar, manevi kalkınma ve yönetim başlıkları altında sıraladık. Ve bu projeleri hayata geçirmek için sağlam bir ekip oluşturduk. Projelerimizi önümüzdeki günlerde sizlerle detayları ile paylaşacağız.” dedi.

SAADET 3MİLLİ GÖRÜŞ HAYRA MOTOR, ŞERRE FREN OLMUŞTUR

Saadet Partisi Keçiören ilçe Başkanı Enver Emek’te yaptığı konuşmada; “Ülkemizde seçime giren tüm siyasi partilerin hedefi halkımıza hizmet etmektir. Çok partili hayata geçtiğimizden bu yana gerek genel ve gerekse yerel yönetimlerde iktidara gelen çeşitli partiler zihniyetlerine ve programlarına uygun olarak hizmet etmişlerdir. Bizim anlayışımızda şu esastır. "Milli Görüş Hayra Motor, Şerre fren" olmuştur. Yani biz hangi siyasi parti olursa olsun ülkemizin milletimizin İslam âlemi ve insanlığın hayrına zerre miktar hayırlı bir hizmet yapmışsa onu memnuniyetle karşılamışız ve karşılamaya da devam edeceğiz. Ancak kim de milletimizin İslam âleminin ve insanlığın hayrına olmayan yanlış bir iş yapmışsa bizi karşısında bulmuştur ve bulmaya da devam edecektir” dedi.

REMZİ ALPDÜNDAR KİMDİR?

Remzi Alpdündar 1956 Trobzon Of doğumlu olup, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın özel kalemliğini, Başbakanlık Milletlerarası ilişkiler daire Başkanlığı, Ekonomik sosyal İlişkiler Başkanlığı, İstanbul ve Ankara vergi dairelerinde yoklama ve denetim elemanı, Çıraklık Eğitim Okullarında Meslek dersleri Öğretmenliği, Hilal Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Başkanlığı, Ankara ESDER İl Başkanlığı ve en son Saadet Partisi İl Yönetim Kurul Üyeliği yaptı.

(Aysun Karakaya)

Bu haber toplam 438 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.