1. YAZARLAR

  2. İHSAN AKÇA

  3. NE İSTİYORSUNUZ BU MİLLETTEN
İHSAN AKÇA

İHSAN AKÇA

EĞİTİMCİ YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

NE İSTİYORSUNUZ BU MİLLETTEN

A+A-

Son yıllarda uğraşımız dost zannettiğimiz milletlerle olmaktadır. Bunun nasıl dostluk oyduğunu biz anlayamıyoruz. Bizim dışımızdakiler anlıyorlarsa haber versinler. Geçen ki yazımda da yazmıştım sözüm ona dünyanın jandarması olduğunu zanneden Amerika Birleşik Devletleri ne yazık ki o jandarmalığı da on paralık etti. Nasıl mı diyeceksiniz. İŞİT denen terör örgütünü engellemek için PDY ve benzeri örgütlerle ortak oldu bu kadar aciz duruma düşmenin anlamı nedir acaba, çok basit niçin benim askerim zarar görsün terörist, teröristti öldürsün onların kullanacağı silahı ben satayım ekonomimi düzeltleyip çok akıllılar değil mi? Ya İslam âlemi ne yapıyor bu canilerin esiri olmuşlar. Onlar yat diyor yatıyorlar, ver diyorlar veriyorlar birbirinize düşün diyorlar onlarda birbirine düşüyorlar.

Peki, bu yıllarda bu günlerde Türkiye Cumhuriyeti devletinden ne istiyorlar her yönden saldırmaya devam ediyorlar. Türk düşmanı Feto’yu kucaklarına aldılar milletin içine her türlü kötülüğü kusturuyorlar. Milletin kendi evlatlarını kendi milletine düşman yaptılar. Halende yaptırmaya devam ediyorlar. Feto’ya bilmeden inanmış olan aziz milletimin evlatları Feto’nun ne olduğu meydana çıktı bırakın ona bağımlılığı kendi devletimize sahip çıkın yanılmışız diyebilin. Amerikan ajanı olmuş olan Feto’ya değil Türkiye Cumhuriyeti devletine sığının. Ne zaman olursa olsun erinde geçinde sizlere Amerika değil Türkiye cumhuriyeti sahip çıkar. Pişman olduğunuzu ispatlayıp kendi milletinizin birlik ve beraberliğine katılın.

Amerika’nın önderliğinde kurulmuş ilk kurucularının da Türkiye Cumhuriyeti devleti olan (NATO)ya ne oluyor. Odamı Türkiye Cumhuriyeti devletinin güçlenmesinden rahatsız oldu. Bugüne kadar her dediğini yaptırdığı Türkiye’ye bundan sonra yaptıramayacağını oda anladı. Ulu önder Atatürk’e ve Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanına saldırtıyor ondan sonra da kişinin NATO askeriyle alakası yokmuş sivil biriymiş be ahmaklar o kadar yetersiz bir kişinin ta o makamlarda ne işi var, eğer bunu da bilerek yaptıranlar varsa oda teşkilat için büyük bir yüz karasıdır. Hani NATO ortaklarından birine bir zarar gelirse o ortağını koruyacak güçte idi. İçindeki çakaldan bile haberi olmayan bu teşkilat mı koruma görevini yapacak.

Ne NATO’su ne Amerika’sı ne Avrupası bizi kimse istemiyor niçin istesin bundan seneler önce her emri vererek uyguladıkları Türkiye Cumhuriyeti devleti yok, onlara el açan yok silahı verip kullandırılmaya asker yok. Aziz milletim Türk milleti bu güne kadar kimseye boyun bükmedi bazı sıkıntılı günlerinde onların dediği oldu. Artık o günler çok gerilerde kaldı. Artık kendi savaş uçağını, kendi uçak gemisini, kendi tankını, kendi füzesini, kendi silahını milli ismi altında üretiyor üretmeye de devam edecek bağlı bir devleti, ne Amerika’sı, ne Avrupa’sı istemez her türlü sıkıntımız olsa da milli araçlarımızı yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Bu millet ekmeğini böler yer gayrimüslimlere minnet etmez.

Bu yazı toplam 436 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.