1. HABERLER

  2. KIRIKKALE

  3. MHP’nin ilçe kongreleri başlıyor
MHP’nin ilçe kongreleri başlıyor

MHP’nin ilçe kongreleri başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, ilçe kongrelerinin takvimini yayımladı.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, ilçe kongrelerinin takvimini yayımladı. Baloğlu, “Gerçekleştirilecek olan kongrelerimizin ilçelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eder, kongreler neticesinde devam eden ve yeni seçilecek başkanlarımız ve yönetimlerine başarılar dilerim” dedi.

10-11-12-13-16 AĞUSTOS TARİHLERİ

Baloğlu, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin 08 Temmuz 2020 tarihinde yayınladığı Genelge doğrultusunda il ve ilçe teşkilatlarımızda olağan kongrelerin 09 Ağustos 2020 tarihi itibariyle Samsun İlkadım ilçesiyle başlayacağı belirtilmiştir.  Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale il ve ilçe teşkilatları olarak yayınlanan genelgeler baz alınarak partimiz icra kurullarınca alınan kararlar neticesinde ilçe kongrelerinin 10 Ağustos, 11 Ağustos, 12 Ağustos, 13 Ağustos ve 16 Ağustos 2020 tarihlerinde yapılmasına   karar verilmiştir. “

KONGRELERDE VİRÜS TEDBİRİ UYGULANACAK

“Ülkemizde ve dünya genelinde tesiri geçmemiş olan Kovid – 19 hastalığı ile mücadele edebilmek, muhtemel riskleri engellemek için sosyal hareketliliğin en az seviyeye indirilmesi elzem bir hal almıştır. Bu bağlamda Gerçekleştirilecek olan kongrelerimizde bir dizi tedbirler alınarak topluma örnek bir kongre sureci hayata geçirilecektir. İlçe Kongrelerin gerçekleşeceği alanlar dezenfekte edilecek, zaruri haller dışında açık alanlar tercih edilecek, Kongrelerin gerçekleşeceği alan girişlerinde ateş ölçer ile delegelerin ateşlerinin ölçülerek, delegelere maske temin edilecek,”

ŞÖLEN HAVASINDAN ZİYADE PANDEMİ SORUMLULUĞU

“Delegelerin salon içinde sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde maske ile yer almaları, oy kullanma işlemini sırayla yapmaları, oy kullanma işleminden sonra sandık başına delegelerin beklememeleri sağlanacaktır. Kongrelerin seyircisiz bir şekilde sadece hazirun listesinde adı bulunan delegelerin katılımıyla gerçekleşmesi sağlanacaktır. Önceki kongrelerin aksine bu kongrelerin bir şölen havasından ziyade pandemi sorumluluğunda gerçekleşmesi için gereken bütün tedbirler hassasiyetle alınacaktır.  MHP’nin milleti ilelebet yaşatmayı temel alan milliyetçiliği; modern, yenilikçi ve gelişmecidir. MHP’yi var eden Türk milliyetçiliği ülküsü, bu yönüyle Türk’ün yedi bin yıllık cihan hâkimiyeti ve âleme nizam verme ülküsünün devamlılığını, “Kızılelma” hedefinin ölümsüzlüğünü sağlamaktadır.”

MHP’NİN ÜSTLENDİĞİ İŞLEV VE CUMHUR İTTİFAKI

“Millî bilincin toplumun en geniş kesimlerine yayılması hususunda MHP’nin ve saygıdeğer lideri Devlet Bahçeli’nin büyük katkılarda bulunduğu, inkâr edilemez gerçektir.10-11-12-13-16 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan İlçe kongrelerimiz bu şuurla gerçekleştirilecektir. İlçe kongrelerinin tamamlanmasını müteakip Genel merkezimizin talimatları çerçevesinde il kongremizi icra edeceğiz. Teşkilatlarımız; ülkemizin yüksek çıkarları bağlamında MHP’nin üstlendiği işlev ve Cumhur İttifakının kucaklayıcı dinamiklerini dikkate alarak kongrelerimizin usulet ve suhulet içinde, demokrasi bayramı ve dayanışma havasında geçmesi için ellerinden geleni yapacaklardır.”

KONGRE TAKVİMİ

10 Ağustos 2020 Pazartesi Saat: 10.00 -  Bahşılı

10 Ağustos 2020 Pazartesi Saat: 14.00 – Keskin

11 Ağustos 2020 Salı                    10.00 – Yahşihan

11 Ağustos 2020 Salı                    14.00 – Çelebi

12 Ağustos 2020 Çarşamba         10.00 -  Karakeçili

12 Ağustos 2020 Çarşamba         14.00 – Delice

13 Ağustos 2020 Perşembe         10.00 – Balışeyh

13 Ağustos 2020 Perşembe         14.00 – Sulakyurt

16 Ağustos 2020 Pazar                 14.00 – Merkez ilçe

Haber: Ahmet Tezel

Bu haber toplam 1167 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.