1. HABERLER

  2. KIRIKKALE

  3. Memur Sen ile Yaşam Hastanesi Protokol imzaladı
Memur Sen ile Yaşam Hastanesi Protokol imzaladı

Memur Sen ile Yaşam Hastanesi Protokol imzaladı

Memur-Sen Kırıkkale İl Başkanı Recep Akdoğan ile Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik arasında, Memur Sen’e bağlı sendikalarla birlikte tüm Memur-Sen Kırıkkale üyelerini kapsayan özel indirim anlaşması imzalandı.

A+A-

 

ANLAŞMA ORANRLARI

Memur-Sen Kırıkkale İl Başkanı Recep Akdoğan ile Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik arasında, Memur Sen’e bağlı sendikalarla birlikte tüm Memur-Sen Kırıkkale üyelerini kapsayan özel indirim anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşmaya göre indirim oranları şu şekilde; Muayene yüzde 20 (katılım Payı Hariç), Tetkik Tahlil yüzde 30 (Her türlü görüntüleme, Kan tahlili, İşitme testi, Efor testi vb), FTR yüzde 40 (A ve B grubu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyondan fark alınmaz), Cerrahi Operasyonlar yüzde 20, Güzellik, Kozmetik yüzde 20, Yoğun Bakım Fark Alınmaz ve Yatan Hasta Hizmetleri yüzde 20 (Oda hizmeti, Refakatçi hizmeti, Otelcilik hizmetleri vb).

ÇABA SARF EDİYORUZ

Yapılan anlaşma sonrasında Memur-Sen Kırıkkale İl Başkanı Recep Akdoğan, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik’e üyeler adına teşekkürlerini ifade etti. Memur-Sen İl Başkanı Akdoğan yapmış olduğu açıklamasında; “Tüm ülkemiz genelini kapsayan Genel Başkanlığımızın yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde oluşturulan ve dağıtımı sağlanacak olan Motif-Troya kartın da tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kırıkkale Memur-Sen İl Başkanlığı olarak bizler çok büyük ve çok güzel bir aileyiz. Memur-Sen olarak İl Başkanlığım, Yönetim Kurulum, Bağlı Sendika Şube Başkanlarım ve Yönetim Kurulları her fırsatta üyelerimizin daha erişilebilir, daha düşük maliyetle, yüksek kalitede hizmet alabilmeleri için çabalar sarf etmekteyiz. Bu vesile ile tekrar belirtmek isterim ki çalışma azmimiz üyelerimizden aldığımız enerji ve tüm organlarımızla birlikte uyumlu çalışmanın getirdiği enerjiden kaynaklanmaktadır”

HAYIRLI OLSUN

“Yönetim Kurulum; Başkan Vekilim Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Yasin Pekuz, Başkan Yardımcısı; Diyanet-Sen Şube Başkanı Ünal Uzun, İl Başkanlığımıza bağlı Tüm Şube Başkanlarım; Eğitim-Birsen 2 Nolu Şube Başkanı Murat Şahin, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Toprak, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Tuncay Bulut, Toç Bir-Sen Şube Başkanı Hacı Yılmazer,  Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Mehmet Köksal, Enerji Bir-Sen Şube Başkanı Mikail Başer, Birlik Haber-Sen Şube Başkanı Ferhat Erdal, Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Oğuzhan Aydın, Kültür Memur-Sen Şube Başkanı Fazlı Altuntop’a bu efektif çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi ifade ederim. Bugün burada yapmış olduğumuz anlaşma ile kendi istekleri doğrultusunda üyelerimizin ve birinci dereceden yakınlarının; ilimizde sağlık alanında bir seçenek olan Özel Yaşam Hastanesi’nde alabilecekleri hizmetlere daha düşük bedellerle ulaşmasını sağlamış bulunmaktayız. Bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

KAZANIMLAR DEVAM EDECEK

“İlimizde sağlık hizmetleri kapsamında önemli bir hastane olan Özel Yaşam Hastanesi, başta Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik olmak üzere tüm çalışanlarına kaliteli, güler yüzlü hizmet anlayışıyla gösterdikleri faaliyetten dolayı, teşekkürlerimizi belirtmek isterim.  Memur-Sen İl Başkanlığı olarak genel kazanımların dışında bu tür yerel edinimleri de sağlamak için tüm şube başkanlarımla birlikte mesai saati gözetmeden çabalarımızı, çalışmalarımızı sarf etmekteyiz. Bizler bu gücü üyelerimizden alarak yine üyelerimizin faydasına tüketmekteyiz. Bu vesile ile bizlere destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor bu gibi kazanımların devam edeceğini ifade etmek istiyorum” dedi.

Haber-Foto: Burak Can

Bu haber toplam 689 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.