1. HABERLER

  2. KIRIKKALE

  3. Kırmızı lacivertliler kupa için mücadele edecek
Kırmızı lacivertliler kupa için mücadele edecek

Kırmızı lacivertliler kupa için mücadele edecek

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu. Temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, 29 Eylül Çarşamba günü saat 15: 00'te Büyükçekmece Tepecikspor ile mücadele edecek.

A+A-

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu. Temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, 29 Eylül Çarşamba günü saat 15: 00'te Büyükçekmece Tepecikspor ile mücadele edecek.

ÇARŞAMBA GÜNÜ OYNANACAK

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakası kapsamında ilk maçına Çarşamba günü çıkacak. 29 Eylül Çarşamba günü saat 15: 00'te Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor Tepecik Şenol Güneş Stadyumunda mücadele edecek.

28 EYLÜL SALI KARIŞLAŞMALARI

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle: 28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent). 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi). 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi). 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince). 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım). 19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin)

29 EYLÜL ÇARŞAMBA KARŞILAŞMALARI

13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan). 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe). 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe). 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe). 14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu). 14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe). 14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik). 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan) 14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir). 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş). 15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe). 15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe) 15.30 Hendekspor-52 Orduspor (Stat henüz açıklanmadı) 19.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Esenler Erokspor)

30 EYLÜL PERŞEMBE KARŞILAŞMALARI

13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım). 14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stat henüz açıklanmadı) 14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 15.30 Belediye Kütahyaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar) 19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)a.

Haber: Ahmet Tezel

Bu haber toplam 764 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.