1. YAZARLAR

  2. ALİ AYDEMİR

  3. KİMLER, NEDEN ATATÜRK' E DÜŞMANLAR?
ALİ AYDEMİR

ALİ AYDEMİR

YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

KİMLER, NEDEN ATATÜRK' E DÜŞMANLAR?

A+A-

Atatürk’e iftira atmak için kuyruğa giren içimizde ki Müslüman görünümlü soysuzların derdi tasmalarının bağlı olduğu ecnebilere hizmet etmek ve kandırdıkları saf insanların duygularını istismar ederek Türk Millet'ine ve İslam'a zarar vermektir.

            Bir iftira ve karalama kampanyalarıyla ecnebilere bilerek veya bilmeyerek hizmet etmekten çekinmeyenler, ihanetin en büyüğünü yapmaktadırlar. Nerde Atatürk düşmanı var hepsi Amerikancı, İngiliz ajanı, İsrail aşığı kişilerdir. FETÖ terör örgütünün ve PKK nın da emperyalist güçlere hizmet ettiklerini biliyoruz.         Beyinlerini, olmayan imanlarını, hayatlarını Batı’ya adamışlar. Ömürlerini, üzerinde yaşadıkları Cumhuriyet’in kurucusuna iftira atmakla harcamaktadırlar. Atatürk kendi zamanındaki âlim görünümlü ecnebi ajanlarını da bu sebeple vatana ihanetten asmıştır.

            Ömrünü bu vatanın bağımsızlığı için harcamış olan Mustafa Kemal’e, “O dinsiz, hocaları astırdı” diye iftira atan o vatan haini hoca kılıklı ajanlardan farklı olmamaktadır. Bizim vatandaşımız da ne yazık ki cahil. Her hocaya, sakallıya, cübbeliye, takkeliye, fesliye, evliya gözüyle bakıp büyük veballere girdiler. En basiti yıllarca bu darbeci zihniyetin aklına uyup Atatürk’e, O’nun annesine ve soyuna ağza alınmayacak iftiralar attılar.

            Atatürk’ün düşmanları sadece ecnebiler değildir. Müslüman,dindar kılığına girmiş , başına Osmanlı kalpağını takmış, 46’lık raporu olan gayri resmi tarihçi bozuntusu bir psikopatlar,Mustafa Kemal’e iftiralar atmakta ve Yunan'ın ülkemizi işgal etmesini istemektedir. Diğeri cüppeye, şalvara, sakala, takkeye bürünmüş, bastonu da almış eline, her türlü naneyi yemiş, yediği nanelerden hapis dahi yatmış, İslam dinini babasının çiftliği zanneden âlim görünümlü İngiliz ajanı, “Demokrasi tehlikeli bir laf, biz şeriat istiyoruz” sloganıyla Cumhuriyet üzerinden Atatürk’e düşmanlık yapıyor.

            Alim görünümlü Amerikan ajanı FETO denen vatan haini. Kısacası Atatürk düşmanı olanlar, ya deli, ya ajan ya da darbeci oluyorlar. İslam çerçevesinde düşünüldüğü takdirde Atatürk’e bırakın iftira atmayı yatıp kalkıp dua etmeleri gerekmektedir.

            Atatürk bu milletin kalbidir, can damarıdır. İmanlarını ecnebilere satanlar Atatürk’ü zaten sevemezler. Atatürk ve O’nun evlatlarıyla Türk milletinin arasını kirli iftiralarla açmaya çalışmaktan vazgeçmemektedirler.

            Atatürk'ü Kuran ve din düşmanı olarak fitnelik yayan insanlarda var. Bunlar; genellikle kulaktan dolma bilgilerdir. Atatürk, Müslüman doğmuş ve Müslüman kültürü ile yetişmiş bir dahidir. Atatürk, Arapça Kuran-ı Kerim'in,büyük halk kitleleri tarafından anlaşılmadığını düşünerek, masrafını da karşılayarak Türkçeye çevirttirmiştir.

            Meclisin açılışını cuma gününe almış ve meclisi açarken Kuranlar okutmuş, kurbanlar kestirmiştir. Atatürk, Türk Milletine yararlı olması için Kuran'ı tefsir ettirmiştir. Bu zamanda da o tefsir'e bakılarak yeni tefsirler yapılmaktadır.
             Atatürk'ün şeriat yerine cumhuriyet'i getirmesi de en önemli sebeplerden bir tanesidir. Bazılarının istekleri, tamamen din'e bağlı bir ülkede yaşamak ve Kuran-ı Kerim'i anayasa olarak kabul etmekti.

            Osmanlı Devleti'nin şeriat ve cihad üzerine kurulu bir devlet olması ve bunun bir işe yaramamasıydı.Halkın büyük çoğunluğunun okuma yazma bilmemesiydi. Matbaa batı'da kullanılmaya başlayalı 200 yıl geçtikten sonra ancak Osmanlı Devleti'nin eline geçmesiydi. Teknoloji'ye haram olarak bakan din simsarcıları yazdıkları kitapların ucuz olacağını ve para kazanamayacaklarını düşünmekteydiler. "Gavur icadı" diyerek yeniliklere karşı savaş açmışlardı.

             Gerici bir zihniyete sahip olanlar; teknolojiyi takip edip istedikleri şekilde interneti, telefonu ve diğer teknoloji aletlerini kullanmaktadırlar.

            Atatürkçülüğü, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk Millet'ini imha etmek için ticari ve etnik İslamcılar, bazı etnik gruplar ve Masonların faaliyeti devam etmekte ve ülkemiz üzerinde ki projelerini sürdürmektedirler.

            "Atatürk mason localarını kapattı, bizde Atatürk’ü ve Atatürkçülüğü sileceğiz." diyen hainleride bu millet unutmadı.

Atatürk neler yaptı da böylesine hedef seçtier? Bazı örnekler verelim.

- Türk İstiklal Savaşının başarıya ulaşmasını sağlayacak planlamayı yaptı ve muvaffak oldu.
 -Osmanlı İmparatorluğunu oluşturan asli unsur Türklerin ve diğer etnik unsurların yok edilmesini, ve soykırımını engelledi.
- İslam'ı sadece Mekke ve Medine ye hapsedecek değişik operasyonları çökertti.
- İngilizleri, onlara uşaklık yapan Yunanlıları, Fransızları ve İtalyanların Osmanlı’yı yani Türkleri ve İslam'ı yok etme ve Anadolu’ya yerleşme planlarını iptal etti.
 -Türk Millet'inin yok edilemiyeceğini bütün Dünya'ya gösterdi.

- Gerçek İslam'ın (İngiliz ve Siyon eli değmemiş İslam'ın) nasıl bir güç olduğunu somut olarak ortaya koydu.
 -Türk’ün ve diğer etnik unsurlar Arap'ın, Kürdün, Çerkez'in, Hıristiyan'ın, -Musevi'nin, Ermeni'nin Anadolu'da var olabilmelerine sebep oldu.
 -Şarkta medeniyet tasavvurunu ve bilincini yeniden uyandırdı.
 -Gayr-ı milli odakların üstüne korkmadan gitti.
 -Dini istismar eden Batı güdümlü sahte İslamcıları teşhir etti.


            Atatürk, Türkün, İslam’ın ve Türkün kardeşlerinin en büyük darbesi, İngilizlere, Fransızlara, İtalyanlara, Yunanlılara, ABD’lilere olmuştur.
İşte bu yüzden de Atatürk’le ve Atatürkçülükle en çok İngilizler ve diğer emperyalistler meşgul olmuştur. Çanakkale’de ve Anadolu’da aldıkları darbeyi hala anlamaya çalışmakta ve hasarı telafi etmek isterken, o yarayı açanları imha planları yapmaktan geri durmamaktadırlar.

            Gazi Mustafa Kemal Atatürk' e saldıranların Türklükle ve İslam la bir ilgilerinin olmadığını bilmeliyiz. Tarikatların tuzaklarına düşmüş olanların da bu tuzaklardan kurtulmalarını bekliyoruz.

Bu yazı toplam 2092 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.