1. YAZARLAR

  2. İHSAN AKÇA

  3. İYİKİ VARSINIZ
İHSAN AKÇA

İHSAN AKÇA

EĞİTİMCİ YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

İYİKİ VARSINIZ

A+A-

Aziz Türk milleti senin bağrından çıkan Türk silahlı kuvvetleri bu milletin gurur kaynağıdır. Her gün akşam sabah duyduğumuz başarılarıyla övünç duyuyoruz. Sen bu milletin seksen milyonunun evladısın. Şehrin, köyün nere olursa olsun senin babanın, annenin adı ne olursa olsun, sen Mehmetçik’sin. Senin yerin peygamber ocağıdır. Sen kimseyi öldürmezsin, senin amacın barışı sağlamaktır. Senin amacın mağdurları kollamak kurtarmaktır. Ama senin bu iyi niyetin istismar edilip vatanına ve canına saldıranlarda olursa o zaman canından aziz bildiğin vatanın için şehitte olursun, gazide olursun bu senin asil kanında vardır.

Vatanına canına kastedenlerle başa çıkabilmek için düşmanının elindeki silahından daha iyisi topundan daha iyisi tankından daha iyisi yani onun elindeki silahın her çeşidinden daha iyisini bulundurmak zorundasın. Allah’ımıza şükürler olsun ki şimdiki durumumuz daha iyi her silahın daha iyisini yapıyor Mehmetçiğin eline kullanılmak üzere sunuyoruz. Elinde milli silahı olan Mehmetçik her türlü zorluğu aşarak görevini yapmaktadır. Yeter artık her türlü silah ve mühimmat için, Amerika’sına Avrupa’sına el açtığımız kendimize gelelim. Geldik te artık aç kalalım ama muhannete muhtaç olmayalım. Bizim işçimiz bizim mühendisimiz her aracı her silahı yapacak bilgi ve beceriye sahiptir. Yalnız ki onlara engel olunmasın onlara destek olunsun.

Fetö efendi daha ne istiyorsun senelerce ekmeğini yediğin bu milletten yetmiyor mu yaptığın bunca kötülük senin her yanın pislikmiş ama bu millet bilememiş seni adam zannetmiş. Ama sen bırak adam olmayı hayvan bile olamazsın. Bu milletin gençliğini senelerce zehirledin. Onlar da senin yaptığını milletin menfaati zannetti o gençliğin o milletin evlatlarının suçu neydi de kendi milletine zarar verdirdin. Halende bu pisliğine devam ediyorsun. Türkiye cumhuriyeti devletinin sınırları içi yetmedi şimdi de Avrupa’da, Amerika’da pisliklerini kusmaya devam ediyorsun. Türkiye cumhuriyeti devletinin ilerlemesini çekemeyenlere sen yem oluyorsun, hem her türlü pisliği yaptırıyorsun ondan sanra da conilerin ekmeğine yağ sürüyor onlara uşaklık ediyorsun.

Fetö’nün bu pisliğini bilmeden ona güvenmiş olan bu vatanın temiz evlatları artık kandırıldığınızın farkına varın. Bu conilerin uşağı olan fetö’dan vazgeçin. Devletinize sahip çıkın. Ne onun vaatleri ne de makamları sizi kurtarmaz. Bu saatten sonra devletinize sığının Türk adaletine teslim olun. Hiç olmazsa bundan sonra vatan haini olmayın. Allah hatadan dönenleri affeder. Hepimizin yeri Türkiye cumhuriyeti devletinin topraklarıdır. Bunu artık anlayın hatadan dönmek er kişi işidir.

 

               

Bu yazı toplam 489 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.