1. YAZARLAR

  2. İHSAN AKÇA

  3. HOŞ GELDİN SAYIN ŞENSES
İHSAN AKÇA

İHSAN AKÇA

EĞİTİMCİ YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

HOŞ GELDİN SAYIN ŞENSES

A+A-

Sayın Müdürüm Günter Şenses İç Anadolu’muzun şirin kenti Cumhuriyet Şehri Kırıkkale’mize hoş geldiniz. Kırıkkale’miz MKE Kurumu nedeniyle yurdumuzun dört bucağından insanların gelip ekmeğini bulduğu yeni bir ilimizdir. İlimizin tarihi 1989’da kanunlaşmış yani yaşı henüz otuzdur bu genç şehrimize her gelen bürokratlarımız birer hizmet zincirini oluşturmuşlar herkes bir hoş seda bırakmışlardır, bunlardan birisi de makamı teslim aldığınız sayın Mahmut Çorumlu müdürümüzdür onun da gittiği yerde (Makamda) başarılar diliyor yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Müdürüm Günter Şenses aldığınız eseri daha iyi yerlere taşıyacağınızdan eminiz sayısal olarak ilin ihtiyacını karşılayacak eleman sayınız tam olmasa da Kırıkkale’mizi tanıyan samimi çalışan elemanlarınız var sizin yönetiminizde onlara da çalışmalarında başarılar diliyoruz.

                Kırıkkale’miz Atatürk şehridir. Yerli sanayinin ilk temeli Kırıkköyü bir çiftçinin arazisini devletine vermekle bağışlayan MKE Kurumunun temelinin atıldığı bir şehirdir Kırıkkale’nin Kırıkköyü ile kalesinin isminden oluşan bir Cumhuriyet Şehridir Cumhuriyetin ilk yıllarında temeli atılan MKE Kurumu şimdi Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve emniyet Teşkilatının silahlarının yapıldığı mühimmatının üretildiği Türkiye’mizin gözde kurumunun bulunduğu Atatürk şehridir. Onun için her bürokratın bu şehirde hizmet vermesi bir gurur kaynağı olmalıdır, böyle düşünüyor başarılarınıza başarılar katacağınızdan eminiz çünkü Kırıkkale’miz ve Kırıkkale halkımız bunu bekler ve buna da layıktır. Tertemiz bir T.C. vatandaşlarının buluştuğu yerdir. Yiğittir, mert insanların buluştuğu İç Anadolu’nun tam ortasında Cumhuriyet Şehridir.

                Kırıkkale halkının yüzde doksan dokuz onda dokuzu polisinin yanındadır her şeyde olduğu gibi yüzde birlik sakıncalısı çıksa da halkımız daima yöneticilerinin yanındadır bilhassa emniyeti canı gönülden desdekler ve yardımcı olur. Zaten emniyet teşkilatı halkımızın mutluluğu için gece gündüz görevinin başındadır halkımız da kendine hizmet edene saygı duyar elinden geldiğince görevlilere yardımcı olur bu hele polis ise daima polisinin yanındadır Sayın müdürüm Kırıkkale’miz kırk üç ilin geçiş güzergâhında olduğu için daha çok önem taşımaktadır burada uyuşturucu taşıyıcılar önemli yer tutmaktadır. Bütün yurdumuzun başının belası olan uyuşturucularla mücadele etmenin de çok önemli olduğunu teşkilatınızın bu hususta başarılı olduğunu belirtmek isteyerek başarılarının devamını diliyoruz.

                Kırıkkale’mizde uyuşturucu salğını okullarımıza kadar inmiştir bu hususta güzel tedbirler alınmış devam etmektedir sizin desteğinizle daha da başarılı olunmasını bekliyoruz. Teşkilatınız Peygamberimizden dualıdır Allah daima yardımcınızdır. Sizlere tekrar hizmetinizde başarılar diliyor Cumhuriyet Şehri Kırıkkale’mize tekrar hoş geldiniz dileğiyle sağlıklı ve başarılı günler bekliyor yolunuz açık başarınız daim olsun diyoruz.

Bu yazı toplam 1364 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.