1. HABERLER

  2. GÜNLÜK BURÇLAR

  3. Hakan Kırkoğlu 24 Mart günlük burç yorumları
Hakan Kırkoğlu 24 Mart günlük burç yorumları

Hakan Kırkoğlu 24 Mart günlük burç yorumları

Bugün ne yapılabilir ? Bugün hareket, görüşme ve yolculuklar açısından oldukça canlı bir gün olabilir. Yeniliklere de açığız. Ancak özellikle karşılıklı tartışmalarda ya da görüşmelerde düşüncelerimizi fazlasıyla abartma yoluna da gidebiliriz.

A+A-

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)   
Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz.  Eğitimle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. Değiştirmeniz gereken konularda güçlü kişiler tarafından engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla bir araya gelip paylaşım içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle ilgili dedikodular duyabilirsiniz.

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)   
İş hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış meydana gelebilir. Planladığınız işleri çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürütmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün üstlerinizle iletişiminizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bürokratik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İşlerinizde netleşmeyen koşullar olabilir.  Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmalar olabilir. Sakin olmaya çalışın. Olayları çözümlemek sandığınızdan daha kolay olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde koşullar tahmin ettiğiniz gibi gelişmeyebilir. Bazı konuları kabullenmeniz gerekebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yolculuklar planlayabilirsiniz.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün endişe duyduğunuz finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınızla ilgili konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Yapacağınız sözleşmeler sizi bağlayabilir. Güçlü kişilerden aldığınız destekler nedeniyle yorulabilirsiniz. Borç ve alacak konuları gündeme gelebilir. Rutin işlerinizi toparlamak daha iyi bir fikir olabilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

 ASLAN  Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün eşinize bazı konularda destek olabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere kendinizi ifade etmek ve onlarla uyum içinde olmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde uğraştıran durumlar ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlayabileceksiniz. Sizi kısıtlayan olaylara karşı kabullenici davranabilirsiniz. İşlerinizi toparlama fırsatınız olacak.

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
Çalışma hayatında sorumlu olduğunuz konularda eğitimler alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için plan program yapabilirsiniz. Bazı konularda çalışma arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkiniz gündeminizi etkileyebilir. Konuşmalarınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.

İş/Para    Aşk    Sağlık     Eğitim

 TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün keyif aldığınız konularda daha aktif olabilirsiniz. Günlük işlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Teknik konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Çocuklarınızla ilgili işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Yeni konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Aldığınız eğitimlerde değişiklikler olabilir. Gün içinde iletişim kurmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

 AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün evinizde teknik konularla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Ailevi konularda sakin kalmaya çalışın. Tartışmalar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler meydana gelebilir.  Gün içinde sosyal konulara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Eğitim programınızda değişiklikler olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda iletişimde olduğunuz kişilerle tartışma yaşayabilirsiniz. Üstlerinizden gelen uyarılar olabilir. Eğitimle ilgili işlerde değişiklikler sizi zorlayabilir. Gün içinde kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde bitişler olabilir. Sıkıntılı durumları kabullenirseniz daha rahat atlatılırsınız

 OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)
Parasal konularda bilgi alışverişi olabilir. Gereksiz harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün işletişimde olduğunuz kişiler tarafından baskılandığınızı hissedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili çözümler üretmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde tamamlanmalar olabilir. İşlerinizi başkalarıyla paylaşmak durumunda kalabilirsiniz.

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün kişisel olarak ilgilendiğiniz konularla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda karşınızdakine kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bilgi paylaşımı içinde olabilirsiniz. Beslenmenizde özen göstermelisiniz. İşlerinizdeki teknik konuları çözmeye başlayabilirsiniz.
 
BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün üstünde düşündüğünüz konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İletişim halinde olduğunuz kişilere kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde eğitimler gündeme gelebilir. Önemli konularda kesin kararlar vermemelisiniz. Etrafınızdaki kişilere karşı fedakarlık içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kabullenmeniz gereken durumlar oluşabilir.
 

MAYA TAKVİMİNDE BUGÜN
Galaktik ton 11 /Jaguar   Yenilik ve değişim vurgulanıyor.  Bugün bizim için hassas ve hatta gizli olan konuların gündeme geldiğini görebiliriz. Gizlilik önemli bir unsur haline gelebilir. Olayları fazla karmaşık hale getirmemeye çalışmalıyız.

Bu haber toplam 4663 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.