1. HABERLER

  2. GÜNLÜK BURÇLAR

  3. GÜNLÜK BURÇLAR
GÜNLÜK BURÇLAR

GÜNLÜK BURÇLAR

Bugün devreye giren Jüpiter- Uranüs karşıtlığıyla değişimlerimizi yaşayacağımız alanlarda abartılı ve coşkulu davranışlar ortaya çıkabilir. Fırsatlar karşımıza gelirken, çabuk tepki vermeye açık olabiliriz.

A+A-

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızdaki değişimler abartılı bir coşkuyla karşınıza gelebilir. Özel hayatınızdaki gelişmeler yapmanız gereken değişimlerde sizi harekete geçirebilir. Karşı tarafa kolay tepki verebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda bazı gerginlikler oluşabilir. Özgürleşme arzunuzu iyi dengelemelisiniz. Karşı karşıya kalacağınız olayların iş hayatınızı çok fazla etkilemesine izin vermemelisiniz

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Kendinizi son derece iyi, şanslı ve mutlu hissetmeniz sosyal ortamlarda abartılı davranmanıza neden olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızdaki değişimler ve toplum içinde yaşanan olaylar, ailenize kolay tepki vermenize neden olabilir. Kendi aileniz ile eşinizin ailesi arasındaki diplomasiyi göz ardı etmemelisiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özgürlüğünüze düşkün yapınızı dış ortamlarda ön plana çıkarabilirsiniz. İnsanların söylediklerini yapmak sizin için kolay olmayacak. Fikirlerinizdeki iniş çıkışları kontrol etmeye çalışın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularda beklenmedik durumların ve olayların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu durum biraz da abartılı tavırlarla devreye girebilir. Bu süreçte hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Üzerinizdeki şans rüzgârı, ilişkilerinizdeki sıkıntılara veya karşınıza gelecek bazı olaylara kolay tepki vermenizi kolaylaştırabilir

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızdaki veya sağlığınızla ilgili konulardaki beklenmedik durumlara tepki verebilirsiniz. “Bana bir şey olmaz” tavrıyla hayata meydan okumamaya özen göstermeniz gerekiyor.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizdeki insanlarla özel hayatınız arasında kalabilirsiniz. Sosyal çevre oluşumlarınız ve fırsatlarınız sevdiğiniz insanla takışmanıza ve özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissetmenize yol açabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızdaki fırsatlar aile yaşantınızda abartılı davranmanıza yol açabilir. Aile yaşantınızdaki sorunlara tepkiniz yüksek olabilir. Eşinizin ve kendi ailenizin arasındaki dengeyi sağlayın.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok çabuk tepki vermeye açıksınız. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda daha ileri gitmek isterken, yakın çevrenizdeki bazı olaylar buna izin vermeyebilir. İşler hızlanıyor, sakin kalın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınıza odaklanabilirsiniz. Maddi konularda abartılı davranışlardan uzak durun. Ani şanslar ve gelişmeler altında olabilirsiniz. Ortak parasal konularda duygusal çıkışlarınız yüksek olabilir

Bu haber toplam 6492 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.