1. YAZARLAR

  2. İHSAN AKÇA

  3. Ey Türkiye Düşmanları
İHSAN AKÇA

İHSAN AKÇA

EĞİTİMCİ YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Ey Türkiye Düşmanları

A+A-

Ey Türkiye düşmanları, birleşin. Sizler iyilik ve insanca yaşamayı yalnız kendiniz için istersiniz. Onun için bütün şer ocakları kötülükte birleşiyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni nasıl boğarız, hep yatıp kalkıp onu düşünüyorsunuz ama buna hiçbir zaman gücünüz yetmeyecek. Dünyada sömürmediğiniz devletler ve mağdur olmayan insan topluluğu bırakmadınız. Sömürdüğünüz milletler bacağına don bulamaz iken siz jiplerle dolaştınız. Onlar içecek su yiyecek ekmek bulamazken siz saltanat sürdünüz. Ne zaman ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu sömürülerinize karşı çıktı, buna dur dedi, şimdi bu devleti yıpratmak için birleştiniz. Saçma müttefikliklerde bulunuyorsunuz. Bunun iki yüzlülük olduğunu bu milletin devleti çok iyi biliyor.

Vietnamdan başladınız rezil oldunuz, Afganistan’ı Libya’yı Irak’ı Suriye’yi Lübnan’ı, Afrika’da birçok devleti mahvettiniz. Adalet demokrasi getireceğiz dediniz o milletlerde namus ve hürriyet bırakmadınız. Ortadoğu’nun birçok yerini perişan ettiniz. Bu mağdurların sorunlarına el atmaya çalışan Türkiye Devleti’nin başına terörü bela ettiniz. Terörü para ile beslediniz silahla donattınız, terör çapulcularını eğittiniz. Tek amacınız vardı, kendi canınızı koruyarak Türk askerinin karşısına bu çapulcuları çıkarmaktı. Peki bütün bunları ne için yapıyordunuz? Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyinde becerebilirseniz Türkiye’nin de güneyinden toprak alarak bir Kürt devleti kurmaktı. Onun için Kürt Devleti hayalinde olan vatan hainleriyle de birleşerek uğraştınız halen de uğraşıyorsunuz ama bu sizde hayal olacak kalacak. Türkiye Cumhuriyeti Devleti var oldukça kıyamete kadar bu hayaliniz kursağınızda kalacak ve yutkundukça batacaksınız.

Ey Amerika yönetimi sizde hiç mi ar yok? NATO’da BM’de yan yana olduğunuz Türk Milleti’ne bunu nasıl yapıyorsunuz? Kore savaşınızda sizin itibarınızı kurtaran Türk tugayını nasıl unuttunuz? Türk askerine karşı kurşun atan Türk Devleti’ne düşman olan terörü nasıl besliyorsunuz? Sizde hiç mi utanma yok? Şunu hiç unutmayın: Türk Milleti’nin bir mehmetçiğine gücünüz yetmez. Onlar Allah’ın dininin bekçileridir. Gelelim Yunanistana, size ne oluyor? Karnınızı doyuramıyorsunuz, Avrupa’nın yardımlarıyla ayakta duruyorsunuz, ekmek paranızı Fransa’nın çürümüş topuna, tüfeğine, uçağına veriyorsunuz. Onlar da bundan faydalanarak sizi şımartıyor, tahrik ediyor. İkide bir Türk düşmanlığı yapıyorsunuz, Türkiye’nin kimsenin bir karış toprağında gözü yok. Ya size ne oluyor? Amerika’ya topraklarınızda askeri üsler veriyorsunuz, bununla Türklere gözdağı mı vermek istiyorsunuz? Bütün bunu bilen milletimiz tek vücuttur. Siyasi yönden içimizde çatlak var zannediyorsunuz, bu hayalden vazgeçin. Bu millet meclisiyle tek vücut ve birdir. Kimseye mama vermez. Allah kitabına sahip çıkanları mahçup etmez, ezanlar susmaz, bayraklar inmez! Bunu bütün gayrimüslimler bilsinler. Nankörlük yapanlar utansın.

Bu yazı toplam 1076 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.