1. HABERLER

  2. KIRIKKALE

  3. Çuvaloğlu ve Çalkan’a emeklilik veda yemeği
Çuvaloğlu ve Çalkan’a emeklilik veda yemeği

Çuvaloğlu ve Çalkan’a emeklilik veda yemeği

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Destek Tesisleri İşletmesi’nde uzun yıllar müdür olarak görev yapan Mustafa Çuvaloğlu ile Kırıkkale’de eğitim camiasında uzun yıllar öğretmenlik ve yöneticilik yapan Zeki Çalkan emekliliğe ayrıldı.

A+A-

MKE DESTEK TESİSLERİ MÜDÜRÜ ÇUVALOĞLU İLE EĞİTİMCİ ÇALKAN, EMEKLİYE AYRILDI

 

 

 

RENKLİ VE DUYGUSAL GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İL Gazetesi sahibi Ramazan Çetin, gazetemiz köşe yazarı Alaattin Karaer, emekli MKE destek tesisleri işletme müdürü Tayyar Pehlivanlı, Hasan Gerem, Şevki Köksal, Mustafa Ayhan, Salih Tekin, Mustafa Pişkin, Rüştü Eroğlu, Numan Karaca, Necati Bayrakçı, Dt. Orhan Uyar, Dt. Zeki Güryıl, İbrahim Beşik, Mustafa Korkut, Adem Gürbüz, Davut Ünlü, Recep Ünlü, Harun Baran, H. Ali Yeşilyurt, Mahmut Altundağ, Şakir Ergençoğlu, Metin Uslu, İhsan Oruç, Bayram Aydoğdu, Gıyasettin Solmaz, İhsan Kuru, Mustafa Çuvaloğlu ve Zeki Çalkan için verilen veda yemeğinde bir araya geldi.

EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Destek Tesisleri İşletmesi’nde uzun yıllar müdür olarak görev yapan Mustafa Çuvaloğlu ile Kırıkkale’de eğitim camiasında uzun yıllar öğretmenlik ve yöneticilik yapan Zeki Çalkan emekliliğe ayrıldı. Yemeğe katılanlar adına konuşma yapan, Tayyar Pehlivanlı; iki arkadaşın uzun yıllar Kırıkkale’de başarı sürdürdükleri görevlerden dolayı teşekkür ederek, yeni yaşamlarında sağlık ve mutluluk dileklerini dile getirdi. 

YENİ HAYATLARINDA SAĞLIK TEMENNİSİ

Emekli Milli Eğitim Müdürlerinden H. Ali Yeşilyurt’ta, öğretmenlik mesleğinin kutsallığından ve özveriliğinden bahsederek, emekli olan Çuvaloğlu ve Çalkan’a yeni yaşamlarında sağlık ve mutluluk diledi. Mustafa Çuvaloğlu; “15.01.1955 yılında Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde doğmuştur. Bir yaşında babasının Kırıkkale’ye gelmesiyle birlikte, ilk, orta, lise ve yüksekokulu Kırıkkale’de okumuştur. Askerlik dönüşü, 03.10.1977 tarihinde memur olarak girdiği M.K.E Kurumunda, Sosyal İşler Uzmanlığı, Sosyal İşler Müdürlüğü, İşletme Müdür Yardımcılığı, son olarak da Destek Tesisleri İşletme Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılmış bulunmaktadır.”

YENİ YAŞAMLARINDA MUTLULUKLAR DİLERİZ

Zeki Çalkan: “1955 yılında Delice’nin Halit’li köyünde doğmuştur. İlkokulu doğduğu köyde, ortaokulu ve Lisesi Kırıkkale’de okumuştur. Konya Selçuk Üniversitesinden mezun olduktan sonra, 1978 yılında Kırıkkale Kurtuluş Lisesinde öğretmenliğe başlamıştır. İlimizdeki birçok okulda, öğretmenliğinin yanı sıra yönetici olarak görev yapmış bulunmaktadır.” Bizlerde İL gazetesi olarak Kırıkkale’de uzun yıllar görev yapan Mustafa Çuvaloğlu’na ve Zeki Çalkan’a yeni yaşamlarında sağlık ve mutluluklar dileriz.

Haber: Ahmet Gökdemir

 

Bu haber toplam 731 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.