1. HABERLER

  2. GÜNLÜK BURÇLAR

  3. BURÇ YORUMLARI
BURÇ YORUMLARI

BURÇ YORUMLARI

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor

A+A-

8 Mart 2017 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu: İŞ: Karşınıza çıkan fırsatlar, sizin dinamizminizle bütünleşmeyi bekleyen gelişmeler. Biraz daha ayrıntıcı olun. AŞK: Duygusal olarak içinize dönük bir gün yaşayabilirsiniz. Bunda onun davranışının da etkisi var. SAĞLIK: Ani müdahale ettiğiniz konular yüzünden, başınız dertten kurtulmuyor. Dilinizi tutmayı öğrenin.

8 Mart 2017 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu: İŞ: Onlarla beraber yürüttüğünüz iş konusunda, herkes fikrini söylerken, çekimser ve tutuk kalmayın. AŞK: Partnerinizin her anlattığı konuda, kafanızı takacak bir iki kelime bulmayı başarıyorsunuz. Yanlış bir bakış. SAĞLIK: Boynunuzla ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız, geceleri yattığınız yere özen göstermelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu: İŞ: Kısa süreli işlerde başarılı oluyorsunuz da, uzun emek isteyen konularda ayni sabrı göstermede sıkıntı çekiyorsunuz. AŞK: Sevdiğiniz kişi, bu ilişkinizde her şeyin yerine oturarak gelişmesinden yana. Oysa, siz aceleci davranıyorsunuz. SAĞLIK: Aynı anda bir çok işi birlikte yapıyor olmanız ,dikkatinizin dağılmasına neden oluyor.

8 Mart 2017 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu: İŞ: Kafanızda yer eden ve sizi ciddi bir şekilde düşündüren konuda, utanılacak, sıkılanacak bir durum söz konusu değil AŞK: Ona karşı hassas yapınız çok fazla etkilenici. Fakat, siz de bazen ona karşı ağır sözler sarf ediyorsunuz. SAĞLIK: Sinir sisteminizi güçlü tutmalı ve olayları kafanızda gereğinden fazla büyütmemelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu: İŞ: Özellikle, dikkatlerin üzerinizde yoğunlaşmasını sağlayacak konularda, iç dünyanıza kimseyi almıyorsunuz. AŞK: Partnerinizin size olan güveni sayesinde, ikna etme gibi bir sorun genellikle yaşamıyorsunuz.  SAĞLIK: Değişen hava koşulları yüzünden, soğuk algınlıklarına karşı temkinli olmalı, önleminizi almalısınız.

8 Mart 2017 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu: İŞ: Yılmadan, yorulmadan mücadelenizi sürdüreceğiniz bir gün. Bu konuda da ne yapsanız haklısınız. AŞK: Birlikte ulaşmayı düşündüğünüz hedef konusunda daha fazla çekimser kalmayın. Bu sizi enerjik yapacak.  SAĞLIK: Eleştiriye tahammülünüz yok. Sinirlerinizin bozulmasını istemiyorsanız tartışmalardan uzak kalmalısınız.

8 Mart 2017 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu: İŞ: Sizin üzerinize kalan iş konusunda, her türlü beceriye sahipsiniz. Güvenmediğiniz kişiye gereksiniminiz yok.  AŞK: Sabah saatlerinden itibaren kendinize sürekli olarak, enerjik olmayı empoze etmeye çalışmalısınız.  SAĞLIK: Hareketsiz yaşamak sizi olumsuz etkiliyor. En kısa sürede spor yapmaya özen göstermelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu: İŞ: Ne kadar fevri davranışınız varsa, bir o kadar da tecrübeniz var. Fakat, bunları uygularken çevrenizi kırıp, dökmeyin. AŞK: Sizi mutsuz eden sorun ne ise, konuyu onunla açıkça konuşun. İçinize attığınız sürece bu yüzünüze yansıyor. SAĞLIK: Genital organlarınızla ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız, periyodik bakımlarınızı ihmal etmemelisiniz.

8 Mart 2017 Çarşamba YAY Burcu Yorumu: İŞ: Aceleciliğinizin yanında bir o kadar da anlık geçişleriniz var. Bu iki özelliğiniz nedeniyle bir çok noktayı atlıyorsunuz. AŞK: Ona karşı konuşmalarınızda gerçekten her sözünüze dikkat etmelisiniz. Farkında olmadan, ağır şeyler söylüyorsunuz. SAĞLIK: Hareketli yapınız daha fazla zorlamayın. Son günlerde aşırı çalışmaktan yorgun düştünüz.

8 Mart 2017 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu: İŞ: Her şeyiyle olumlu bir gündesiniz. Ruhsal durumunuzun da iyi olması nedeniyle ikili ilişkilerinizde sorun yok. AŞK: Partnerinizi, davranışları konusunda etkiliyorsunuz. Hareketlerini size göre ayarlamaya çalışıyor. SAĞLIK: Bugün özellikle bel bölgenizi koruyun. Ağır kaldırmak sizin için uygun değil. Kendinizi zorlamamalısınız.

8 Mart 2017 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu: İŞ: İşinizin ayrıntıları ile ilgili olarak gelişmeler olabilir. Venüs ve Mars'tan olumlu etkileniyorsunuz. AŞK: Beraberce inatlaştığınız konuda, sizin düşünceleriniz daha akla yatkın ve maddi olarak daha uygun olabilir. SAĞLIK: Neşeniz yerinizde. Çevrenizdeki kişilerle iyi iletişimler içinde olmanız yüzünüzü güldürüyor.

8 Mart 2017 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu: İŞ: Kesinlikle kara vermeniz bir gündesiniz. Hiçbir şekilde olayları akışına bırakmayın. Çekimser davranmayın. AŞK: Daha ne kadar bu şekilde, olayları bastırarak yürüyebileceksiniz. Bu konuda ki açıklık her ikinizi de rahatlatacak. SAĞLIK: Hayal kurmak için yanlış bir zaman.Bugün gerçekler sizi bekliyor. Dalgınlığınızı yenmelisiniz.


 

Bu haber toplam 5061 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.