1. HABERLER

  2. FOTO GALERİ

  3. BİR ZAMANLARIN ÜNLÜLERİ ŞİMDİ NE YAPIYOR?
BİR ZAMANLARIN ÜNLÜLERİ ŞİMDİ NE YAPIYOR?

BİR ZAMANLARIN ÜNLÜLERİ ŞİMDİ NE YAPIYOR?

'Ayşecik' adıyla bilinen Zeynep Değirmencioğlu bir dönem Türk sinemasına damgasını vurmuştu. Filmleri yurt içinde olduğu kadar, özellikle komşu ülkelerde...

A+A-

'Ayşecik' adıyla bilinen Zeynep Değirmencioğlu bir dönem Türk sinemasına damgasını vurmuştu. 

Filmleri yurt içinde olduğu kadar, özellikle komşu ülkelerde de aynı ilgiyi gördü. 

Çocukken başladığı bu kariyeri zaman geçtikçe arttı ama o da pekçok yıldız gibi daha sonra kendini sinemadan çekti.

Günümüzde emlakçılıktan restoran işletmeciliğine başlayan Zeynep Değirmencioğlu artık gözlerden uzak yaşıyor.

Yeşilçam'a damga vuran filmlerden olan 'Canım Kardeşim' filmindeki başarısıyla konuşulan küçük yıldız çok değişti.

O dönem Tarık Akan ve Halit Akçatepe'nin başrolünü oynadığı filmde 'Kahraman' karakterine hayat veren Kahraman Kıral'ın artık kameralardan uzak bir hayatı var.

1972 ile 1976 yılları arasında çocuk oyuncu olarak ön plana çıkan Kıral, daha sonra sinemayı bıraktı.

Kahraman Kıral bugün 50'li yaşlarının başında ve bir mobilya şirketinin yöneticisi.

2000'li yılların başında ekranlara gelen 'Benimle Evlenir misin' in favori damat adayı Caner Toygar, Renkli sayfalara konuk oldu. Tülin Koca ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Toygar, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Yarışma bana uğurlu gelmişti ama ben kullanamadım. O dönem sıkıntılıydı. Kavgalar gürültüler bambaşka bir adam oldum çıktım.

Köfteci açmıştım, sonra kapandı orası. Para kaybetmedim, askine kazandım. Şimdi yarışmalara çıkanlar bizim yaptığımız hataları yapmasınlar. Akarken doldursunlar. Her gün bir programa çıktım, beş kuruş almadım.

3 senedir bir kız arkadaşım var. Hiç evlenmedim. Bu sene inşallah bir yüzük takacağız. Tülin'le hiç görüşmüyorum. Ne yaptığından haberim yok. Kız arkadaşım yasak koydu zaten.

'Garip' filminin Fatoş'u Ece Alton yıllar sonra ortaya çıktı.

Kemal Sunal ile oynadığı 'Garip' filminde rol alan Ece Alton'un artık kameralardan uzak bir hayatı var.

Hürriyet'in haberine göre; kendini turizme adayan Alton, şu sıralar sahibi olduğu 5 odalı otelin işletmeciliğini yapıyor.

İşte Alton'un son hali...

Banu Alkan Kanal D'nin Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Alkan, 13 yıl birliktelik yaşadığı Murat Taşdemir'in Antalya'da kurduğu yeni hayatını yorumladı.

Murat Taşdemir'i kasada görünce  'oh olsun' dediniz mi? sorusuna,  'Fotoğrafı gördüm. Hayır demedim. Sonuçta ekmeğini taştan çıkarıyor' diyen Alkan şöyle devam etti:

Bir zamanlar neredeydik şimdi neredeyiz diyorum. Lüks yaşamın yanı sıra özellikle baktım Murat'a, dünyayı dolaştık.Kültürlü, dünya görüşü olan bir kadına sahip olmak herkese nasip olmaz ama ona oldu.

Kıymet bilmedi. Kıymet bilmediği için yanımda yok. O kadar çok sevdim ki o masmavi gözlerine hayran oldum. Murat'la 13 yıldır büyük bir sevgimiz oldu ama beni çok kırdı. Mezarlarımız bile yan yana olsun dediğim aşkı bir sözle bitirdi. Ben aşkta vıcık vıcıklığı sevmiyorum. 13 yıl bunu Murat'ta görmedim.

O kadar çok sevdim ki o masmavi gözlerine hayran oldum. Murat'la 13 yıldır büyük bir sevgimiz oldu ama beni çok kırdı. Mezarlarımız bile yan yana olsun dediğim aşkı bir sözle bitirdi. Ben aşkta vıcık vıcıklığı sevmiyorum. 13 yıl bunu Murat'ta görmedim.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy 1999 yılında Cem Adler'le evlenmişti.

Bir süre evli kalan çiftin boşanmasının üzerinden 17 yıl geçti.

Bu zaman içinde Cem Adler'in değişimi görenleri şaşırttı.

Adler şimdilerde bir pazarlama şirketinde çalışıyor.

Cem Adler ve eşi Pınar Adler...

Hayat Bilgisi'nin Beton Ayşe'si olarak tanınan Hayfa Safi Tulun'un şimdi gözlerden uzak bir hayatı var.

Hayfa Safi, sadece oyunculukla yetinmemiş. Sahne arkasında da bir çok kez görev almış. Televizyona başladıktan sonra kurguya merak saran Safi, Post Prodüksiyon'da çalışmış. Bir zamanların ünlü oyuncusu 2010 yılında sürpriz bir kararla evlenmiş.

Safi şu sıralar ise bambaşka bir alana yönelmiş: "Yuvam Yok Hayvanları Koruma, Kurtarma, Yaşatma ve Sahiplendirme Derneğimizi kuruyoruz. Şu an zaten terkedilmiş, eziyet görmüş canları kurtarıyor ve onlara güzel yuvalar bulmaya çalışıyorum. Derneğimiz kurulunca yapmayı hayal ettiğim çok iş var. Çünkü ülkemizde gerçeten çok zor koşullarda yaşamaya çalışan hergün açlıktan, gördüğü şiddetten ölen çok can var. Onlara el uzatmak, yeni yuvalara kavuşturup mutlu bir hayat sürmelerini izlemek dünyalara bedel. Beni tanıyanlar hayvanlara, patili canlara ne kadar düşkün olduğumu bilir. Son bir yıldır tamamen onlara adadım hayatımı. Gücüm yettikçe onlar için çabalayacağım."

Ekrana ile arasına kesin bir çizgi koymadığını söyleyen oyunucu, inandığı bir projede yer alabileceğinin altını çiziyor: "Ekran macerası benim için bitmedi. Sadece ekranda olmak için olmayı tercih etmedim hiçbir zaman. Gerçekten içime sinen bir projede tekrar yer alırım ama dediğim gibi sadece var olmak için değil. İnanmadığım bir işte olmak istemem. Önceliğim şuanda yaptığım iş. Çünkü birilerinin bu canlıların sessiz çığlıklarını duyması ve el atması gerekiyor. 2 aylık bir köpeğin gördüğü şiddetten elimde can verdiği oldu. Onları görmezden gelemem...." (Hürriyet)

90'lı yılların en çok izlenen dizilerinden Bizim Aile'de evin küçük oğlu Can'ı oynayan Boran Etili artık 28 yaşında genç bir adam...

7 yaşında kamera karşısısna geçen Bora'yı 'Tirvana' dizisinin setinde aldığı haber oyunculuktan uzaklaştırdı: "Annem ile babam ayrılmıştı. Babam iş gereği Romanya'da yaşıyordu. Tirvana'nın setindeydik. Çekimler bittikten sonra yapımcı beni çağırdı. Babamın bir kaza geçirdiğini ve durumunun çok iyi olmadığını anlattı. Belki de böyle bir haberi sette almış olmak beni oyunculuktan uzaklaştırmış  olabilir..."

Son olarak 'Neşeli Gençlik' sinema filminde rol alan Boran, başlarda konservatuar okumayı düşünse de içindeki havacılık aşkı ön plana çıkmış: "Oyunculuk macerası birkaç projeyle daha devam etti, ergenlik dönemimde biraz ara verdim. Bir sinema filminde rol aldım ve o benim için son proje
oldu. İlk başlarda konservatuar düşünüyordum fakat daha sonra havacılık bana daha sıcak geldi. Kapadokya Meslek Yüksek Okulu'nda Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği okudum."

Sportif havacılık ile de ilgilenen Boran, setlere dönmeme sebebini şu sözlerle anlatıyor:

"Hayalim pilot olmaktı ve ben hep onun peşinden koşmak istedim. Fakat hayat her zaman istediğini vermiyor insana. Çeşitli aksilikler, yapılan  seçimler sonucu pilotluk hayalim biraz uzakta şu anda, ancak imkansız değil. O yüzden setlere dönmeyi pek düşünmedim..." (Hürriyet)

Bir dönemin ünlü oyuncusu Kaan Girgin artık gözlerden uzak bir hayat yaşıyor.

Kaan Girgin, 2000'li yılların başında TRT'de ekrana gelen 'Dikkat Bebek Var' dizisinde Ceyda Düvenci ile kamera karşısına geçti.

Başrolü paylaşan iki oyuncu arasındaki ilişki kısa sürede aşka dönüştü ve Kaan Girgin, Ceyda Düvenci ile ikinci kez nikah masasına oturdu.

Reklam filmlerinde rol almaya devam eden Kaan Girgin, 2005 yılında şarkıcı Ferhat Göçer'in kız kardeşi Seran Göçer ile üçüncü kez nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Serap isminde bir de kızları oldu. Kaan Girgin'in üçüncü evliliği de yaklaşık 3 yıl önce sessiz sedasız bitti.

2006 yılında 'Dabbe' filmi ile sinema izleyicisinin karşısına çıkan Girgin, 2011 yılında kariyerine siyasette devam etmeye karar verdi ve AK Parti'den İzmir milletvekili aday adayı oldu.  Daha sonra pek çok dizide boy gösteren oyuncu şimdi ise kameralardan uzak yaşıyor. (Hürriyet)

Eski oryantal Tanyeli kendisine yepyeni bir hayat kurdu.

Evlilikleri ve çalkantılı özel yaşamıyla sık sık gündeme gelen Tanyeli, Avustralya'da evlendi.

İlker Sünneli ile hayatını birleştiren ünlü dansçı, mutlu anlarını Instagram hesabından paylaştı.

Avustralya'da kına gecesi de yapan Tanyeli çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Bir zamanlar izlenme rekorları kıran Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın. Aradan geçen yıllar Aydın'ı neredeyse tanınmayacak kadar değiştirmiş.

Özden Öğrük'ün bant karikatüründen uyarlanan dizi 1996 ile 1999 yılları arasında ekrana gelmişti. Yonca Evcimik, Çiçek Dilligil ve Cenk Torun da Sonay Aydın'la birlikte dizide rol alıyordu.

Aydın aradan geçen zaman içinde TV sektöründen uzaklaştı.

Evlendi, Davies soyadını aldı ve yurtdışına yerleşti.

Uzun zamandır da ekranın uzağında olan Aydın, Çılgın Bediş'in yayınlandığı dönemlerde "karikatür kız" olarak anılıyordu.

Avrupa Yakası'nda canlandırdığı Yaprak karakteriyle ünlenen Hale Caneroğlu, Londra'da yepyeni bir hayat kurdu.

İlk eşi Emre Taşkın’dan boşandıktan sonra tekrar evlenebilmek için mahkemeye başvurup 300 günlük iddet süresini kaldırtan ve 2013’te Özgür Fidanoğlu’yla nikah masasına oturan oyuncu, eşiyle Londra’ya taşındı.

Önceki gün kızı Arya’yla objektiflere takılan oyuncu, “Memleketi bırakıp gitti dediler, bırakmadım. İstanbul – Londra arası mekik dokuyoruz” dedi. Bebeğini kendisinin büyüttüğünü belirten Caneroğlu, bakıcı tutmadığını söyledi.

Sevenlerinin sosyal medya üzerinden “Çok özledik, hadi artık dön” diye mesajlar attığını anlatan oyuncu, “Şu anda hayatımın en önemli rolünü oynuyorum, anneliği. Kendimi ilk defa bu kadar mutlu hissediyorum. Şükürler olsun. Bir de üvey oğlum var. Ona da dört yıldır annelik yapıyorum” şeklinde konuştu. (Milliyet)

Süper Baba'nın Mine'si Payende Çizmeci evlendi ve iş kadını oldu.

Süper Baba'nın ardından başka hiçbir projede yer almayan 30 yaşındaki Çizmeci, eğitimi için oyunculuk kariyerini noktalamış.

2012 yılında hayatını Çağlar Kılıç ile birleştiren Payende Çizmeci, kendi tasarımı olan Agraf Çanta'nın ilk koleksiyonunu bu yıl satışa çıkardı.

Üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen Payende, Süper Baba'daki set ortamını unutmamış...

Payende Çizmeci oyunculuğa geri dönmeyi düşünmüyor. Bu kararının sebebini ise şu sözlerle açıklıyor: "Oyunculuk tüm hayatı kavrayan bir meslek. Ben aileme, dostlarıma ve kendime vakit ayırmayı çok seven bir insanım. Agraf ve restaurant bir arada yürürken yanına bir de oyunculuk eklemem önceliklerime yeterince zaman ayıramamama sevep olur." (Hürriyet)

Küçük İbo 90'lı yılların en çok konuşulan isimlerinden biriydi.

İbrahim Tatlıses'in Şanlıurfa konseri sırasında keşfettiği çocuk Türkiye'de kısa sürede ünlendi.

Ardından “İbrahim Tatlıses de okumadı, onun şimdi uçağı var.” diyerek okulu bırakacağını açıklayan Küçük İbo, dönemin Devlet Bakanı Işılay Saygın’ın devreye girmesiyle okuluna devam etmişti.

Küçük İbo büyümeye başlayınca şöhret ışığı daha da parlayacağına sönmeye başladı.

Son günlerde ortadan kaybolup sırra kadem bastığı şeklinde çıkan haberlere sitem eden Küçük Avcılar'da ortaya çıktı. Şarkıcı “Allah aşkına benim hakkımda bu haberler nasıl çıkıyor? Kimler yapıyor anlamış değilim. Araştırmadan etmeden yok Küçük İbo kayboldu diyorlar. Yakın zamanda askerden yeni geldim ve o yüzden biraz piyasadan uzak kaldım. Şimdi konserlerim ve sahnelerim var ama bunları kime yazmıyor" diye konuştu.

 

Küçük yaşta kendisini müzik piyasasıyla tanıştıran İbrahim Tatlıses, hakkındaki sorulara "İbrahim ağabeyi hep arar sorarım. Ona karşı büyük bir saygım var. Onun müzik piyasasında olmayışı hepimizi etkiliyor” diye cevap veren “Küçük İbo” lakaplı İbrahim Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü:

"31 yaşına geldim ama herkes bana hala 'Küçük İbo' diyor. Galiba ben 70 yaşınada gelsem bu değişmeyecek. Çünkü birisiyle telefonda bir görüşme yaptığım sırada “İbrahim Küçük” diyorum ama kimse beni çıkartamıyor. Daha sonra “Küçük İbo” diyince hemen tanıyorlar” (Milliyet)

Eray Sezer 'Biri Bizi Gözetliyor' yarışmasıyla 2001 yılında ilk kez izleyici karşısına çıktı.

İki üniversite bitiren Eray, sessiz, sakin tavrı izleyicinin kısa sürede dikkatini çekti. Hatrı sayılır bir kitle, yarışmanın diğer favori ismi Melih'i tuttu. Bir grup ise 'Eray birinci olmalı' dedi, attığı sayısız SMS ile onu destekledi.

100 günlük macerada final günü gelip çattığında Eray hayranları büyük bir şok yaşadı. Son ikiye kalmayı başaran Eray-Melih ikilisinden şampiyonluğu göğüsleyen taraf Melih oldu.

Bir dizide rol alan ve iki kitap çıkaran Eray, şimdi işsiz... (Hürriyet)

Çarkıfelek yarışmasıyla fenomen olan Tarık Tarcan senaryo gereği yine televizyonda yayınlanan bir yarışma programının sunucusu olarak kamera karşısına geçti.

Tarık Tarcan, Çağan Irmak’ın yönettiği “Nadide Hayat” filmiyle beyazperdeye döndü. Tarcan’ın yıllara meydan okuyan görüntüsü dikkat çekti.

Tarık Tarcan, Yasemin Koşal ile birlikte 'Çarkıfelek' programını sunmuştu.

90'lar Türkçe pop müziğine aşina olanların mutlaka hatırlayacağı, 16 sene evvel "Alışamadım" şarkısıyla listeleri altüst eden Sibel Bilgiç, Taksim'de bir meyhanede sahne aldı.

Bilgiç, “16 yıl sonra sahnelere döndüm, şarkı söylemeyi çok özlemişim” dedi.

Türk sinemasının efsane oyuncusu Salih Güney, Tayland’da tatil yaptı.

Önceki gün Türkiye’ye dönen sanatçı, 26 gün boyunca enerji depoladığını belirterek “Gerçekten çok özel bir yer Tayland. Adalar Tanrı’nın bir lütfu. İnanılmaz bir turizm kültürleri var. Halk çok sempatik. Turizmi sanat yapmışlar” dedi.

Tayland’da enerji depoladıktan sonra 3 gün Bangkok’ta kaldığını söyleyen usta sanatçı, iklimin 30 derece civarında olduğunu belirterek fiyatların Türkiye’ye göre çok daha ucuz olduğunu söyledi.

BU AÇIKLAMALARI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Salih Güney, 80'li yıllarda darbe olacağını bildiğini ve bu yüzden de ülkeyi terk etmek için çareler aradığını söylemişti. Usta oyuncu "80'lerde darbe olacağını biliyordum. Olaylar çok kötü bir yola giriyordu. 'Bu gidişat kötü' dedim ve ülkeyi terk ettim" diyerek yaşadıklarını anlattı. Güney sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkeyi terk etmek için erotik filmlerde oynadım. Çıkış o çıkış; İsveç, İngiltere’den sonra Amerika’ya yerleştim. Amerika’da evim var. California’da yaşıyorum. Aynı zamanda Amerikan vatandaşıyım. Bir sağlık firmasının distrübütörlüğünü yapıyorum. Her ayın 15’inde büyük bir meblağ geçiyor elime."

Mert Neşet MUSLU / GAZETE HABERTÜRK
“Bizimkiler” dizisinde “Cemil” karakterini canlandıran Uğurtan Sayıner (71), alkol bağımlığından kurtulmak için İzmir’de tedavi altına alındı.

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki AMATEM’de tedavi gören usta oyuncunun, 12 Kasım’da hastaneye yattığı ve yoğun bakımdaki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Sevilen oyuncunun zihinsel yönden bazı sıkıntılarının olduğu ve bazı organlarının da zarar gördüğü belirtilirken, kimseyle görüştürülmediği ifade edildi.

İŞTE SAYINER’İN HAYATI
71 yaşındaki Uğurtan Sayıner, Samsun doğumlu. İktisat fakültesi mezunu olan oyuncu, 1962 yılında sanat hayatına tiyatro ile başladı.

İttihat ve Terakki Tiyatrosu, TÖS Tiyatrosu, Arena Tiyatrosu, Gen-Ar Tiyatrosu, Üç Maymun Kabare ve Ercan Yazgan-Bülent Kayabaş topluluklarında çalıştı.

Sinema ve televizyon dizilerinde rol alırken, Bizimkiler dizisinde canlandırdığı “Cemil” karakteriyle zirveye çıktı.

90'lı yıllara damgasını vuran dizi Yılan Hikayesi'nin Kürşat'ı Tunca Aydoğan'a bir de şimdi bakın...

1999 yılında çevrilen Yılan Hikayesi adlı diziyle çıkış yapan ve tanınan sanatçı, bir süre TRT ve özel tv kanallarında sunuculuk yaptı.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen birçok etkinlikte aktif roller üstlendi.

Bir zamanların ünlü oyuncusunun zaman içindeki değişimi ise şaşırttı.

İşte ünlü oyuncunun son hali...

Türk sinemasında çocuk tiplemeleriyle tanınan "Şişko Nuri" lakaplı oyuncu Sıtkı Sezgin'i 30 yıl sonra gelen film teklifi heyecanlandırdı.

Yaşamını 7 yıldan bu yana Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde sürdüren Sezgin, yaklaşık bir ay önce kendisine gelen film teklifiyle sinemaya dönecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Sezgin, 25 gün önce film teklifi aldığını belirterek, şöyle konuştu:

"Huzurevinin telefonuna beni çağırdılar. Bir bayan, 'Nuri amca' diye hitap ederek, bir korku filmi projeleri olduğunu, bu filmde benim için bir rol düşündüklerini söyledi. 'Oynar mısın?' diye sordular.

Gözlerim çakmak çakmak oldu, heyecanlandım ve kabul ettim çünkü yeniden bir Yeşilçam filmi gibi sinemalarda oynayacağım." Sezgin ayrıca 1 Kasım'da İstanbul'a giderek sözleşme imzalayacağını, çekimlerin 15 Kasım'da Kayseri'de başlayacağını söyledi. (AA)

Bir zamanların aranan sunucusu Esra Ceyhan’ın başı aldığı fazla kilolarla dertte. Ceyhan’ı son fotoğraflarında kimse tanıyamadı…

Yıllarca özlemini çektiği bebeğine kavuşan ünlü sunucu aşırı kilolu haliyle sevenlerini şaşırttı.

Kızının doğum günü kutlamasındaki halini görenler Esra Ceyhan’ı tanımakta zorluk çekti.

Ceyhan, şu sıralar Cey Yapım isimli şirketini yönetiyor.

17 yıl ekranda adından söz ettiren Ceyhan'ın en unutulmaz programı Sabri Yıldız'ın konuk olduğu anlardı...

'Uçan Sabri'lakabıyla ünlenen Yıldız'ın bağırarak kendisini yere atması uzun süre konuşulmuştu.

ZOR KURTULDU
VJ Bülent olarak bilinen TV'de müzik programı sunucusu Bülent Çarıkçı, geçtiğimiz günlerde Şişli'de bulunan ikametine doğru gece yarısı yürüdüğü sırada Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde iki motosikletli tarafından yolu kesilmişti.

"Paran, çantan, telefonun üzerinde ne varsa ver" diye tehdit eden iki kişiye direnen Çarıkçı, gaspçıların elinden kurtularak koşmaya başladı. Biraz ileride motosikletle tekrar önünü kesen gaspçılar tarafından tartaklanan ünlü sunucu yaralanmıştı.

Bıçağı üzerine doğru sallayan gaspçının hamlesi ardından yere düşen Çarıkçı, sol kolundan yaralandı. Çığlıklarına ise etrafta bulunan travestiler koştu. Cadde üzerinde bulunan travestiler araya girerek Bülent Çarıkçı'yı gaspçıların elinden kurtardı.

Travestilerle de tartışan gaspçılar motosikletlerine binerek olay yerinden kaçmıştı. Travestilerin yatıştırdığı Bülent Çarıkçı, önce evine gidip sakinleşti sonra da polisi arayarak yardım istemişti.

Polis ekipleri tarafından karakola götürülen ünlü sunucu gaspçılardan şikâyetçi olmuştu.

Olayın şoku ile motosikletin plakasını göremediğini ifade eden Bülent Çarıkçı, kendisini ölümle tehdit eden ve yaralanmasına sebep olan gaspçıların cezalandırılmasını istemişti.

Olaydan birkaç saat sonra Osmanbey'de yakalanan D.K ve C.M. isimli 18 yaşından küçük gaspçılar hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatılmıştı. (Sabah)

HT MAGAZİN / Arif HÜR
Fenomen dizi ‘Bizimkiler’de canlandırdığı ‘Cemil’ karakteriyle 90’lı yıllara damga vuran ancak son yıllarda kabuğuna çekilen oyuncu Uğurtan Sayıner, geçen hafta Levent’teydi.

Yaklaşık 6 yıldır İzmir’de yaşadığını belirtiren sanatçı, tiyatroya devam ettiğini söyledi.

“Namerde muhtaç değilim” diyen Sayıner, “Günümüz sanatçılarının derdi para olmuş” diye dert yandı.

Sayıner, “Günümüz dizileri samimiyetten uzak ve yapay. Genç nesil eskileri örnek alsın” diye konuştu.

Ankara'nın sevilen gençlik dizisi Deniz Yıldızı'nda Mustafa karakterini canlandıran Tolga Tecer'in kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız.

Aslında 90'lı yıllarda çocuk olanlar onu çok iyi biliyor.

Deniz Yıldız'nda hırslı ve kötü bir karakteri canlandıran Tolga Tecer 90'lı yıllarda bambaşka bir karakterle ekranlarda boy gösterdi.

Deniz Yıldızı dizisinin Mustafa Beyi yıllar önce Susam Sokağı'nda bir evin ilk iki merdivenine oturup gitar çalan Hakan karakterini canlandırıyordu.

Bizimkiler dizisinde canlandırdığı çaycı Abbas rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Hikmet Karagöz, yıllar sonra Bodrum’da ortaya çıktı.

Hürriyet'ten Cenker Tezel'in haberine göre; ünlü oyuncu emekli maaşını çekmek için bankamatikte sıra beklerken görüntülendi.

Hikmet Karagöz, “İşlerden elimi ayağımı çektim. Bodrum’da ev tuttum, artık burada yaşıyorum” dedi.

HABERTÜRK MAGAZİN / Arif HÜR
‘Leblebi Tozu’ adlı sinema filmiyle aralık ayında beyazperdede boy gösterecek olan Ali Uyandıran, tecrübeli oyunculara vefa göstermenin ihmal edildiğinden dert yandı.

Uyandıran, “Eskilerde iş disiplini vardı, şimdiki oyuncularda neredeyse kalmadı’ diye konuştu.

Ali Uyandıran (sağda) 'Bizimkiler' dizisinde 'Halis' karakterini canlandırmıştı.

Spice Girls
90'larda gündeme bomba gibi düşen yerli Spice Girls olarak anılan Çıtır Kızlar şimdi ne yapıyor?

1996'da müzik piyasasına girerek büyük başarı yakalayan Çıtır Kızlar grubu 3 sene boyunca aktif olarak çalışmalarını sürdürdü. İşte Çıtır Kızlar'ın son hali...

Melda Gür: Grubun en tanınan ismi oldu. müzik kariyerinin yanında oyuncu olarak yer aldığı tiyatro ve televizyon projeleriyle de kariyerine devam ediyor.

Son olarak Yasemince, Umutsuz Ev Kadınları ve İbret-i Alem'de kamera karşısına geçen Melda Gür, sinemada ise Ev adlı 2009 yapımı filmde yüzünü gösterdi.

Ebru Kıran: Yonca Evcimik'le birlikte çalışmaya başlayan Kıran, Türkiye'nin ilk kadın aranjörü olarak dikkat çekti.

Piyano dersleri de veren Ebru Kıran, müzik dünyasının içinde çalışmalarını sürdürüyor.

Serap Türk: Sihirli Pabuçlar Bale Okulu mezunlarından olan Türk, kariyerine bale öğretmenliğiyle devam ediyor.

2006 yılında evlenen Serap Türk, halen dans öğretmenliği yapıyor.

Deniz Kurtoğlu: Kariyerine oyunculukla başlayan Kurtoğlu Bir Demet Tiyatro gibi sevilen televizyon projelerinde yer aldı.

Kurtoğlu 3 sezon boyunca yer aldığı Küçük Kadınlar ve 2010'da yayınlanan Nakş-ı Dil Sultan ile hatırlanıyor.
(Radikal / Oktay Volkan Alkaya)

Ekranlara savaş çığlığı, fırlattığı frizbi şeklinde bıçağı ve sarışın yardımcısıyla konuk olan Zeyna herkesin belleğinde yer etmişti...

Zeyna'ya hayat veren Lucy Lawless'ın yaptığı açıklamayla Zeyna'nın ekranlara döneceği dedikodusu hızla yayılmaya başladı.

1995 ile 2001 yılları arasında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran efsane dizinin güzel oyuncusu Zeyna artık sakin bir hayat yaşıyor.

HABERTÜRK MAGAZİN
‘Ayrılsak da Beraberiz’ ve ‘Yarım Elma’ dizileriyle hafızalarda yer edinen Janset, ‘Ya Sonra’ adlı filmden 4 yıl sonra yeniden setlere döndü.

Filmde hemşire rolünü canlandıran olan oyuncu, “Bu filme eğlenmek isteyenler gelsin” derken, sendikadaki görevini Meltem Cumbul’a devrettikten sonra sinema filmlerine yoğunlaştığını söyledi.

Dizilerde rol almayı düşünmediğini belirten oyuncu, sürelerin kısalması için mücadele ettiklerini söyledi.

Janset, “Uzatılmış bir fıkra nasıl komik olmuyorsa uzatılmış bir dizi de etkisini yitiriyor” sözüyle dizi sektörünün içinde bulunduğu durumu bir cümlede özetledi.

TARIK
2000’li yılların ekran fenomeni “Biri Bizi Gözetliyor” programının ilk yarışmacılarından Tarık, müzik dünyasına geri dönüyor.

Yarışmada müzisyen kimliği ön plana çıkan "Of Deli Gönül", "Suna" ve "Gümbür Gümbür" gibi şarkılarıyla başarılara imza atan Tarık, yeni single’ı için çalışmalara başladı.

Tarık, yıllar sonra çıkaracağı yeni şarkının heyecanını yaşadığını söyledi.

Sezer İnanoğlu, 70’li yıllarda Türk sinemasının çocuk yıldızıydı. Yapımcı babası Berker İnanoğlu’nun pek çok filminde rol oynadı.

Ancak küçük yaşta sahip olduğu şöhreti kaldıramadı ve hızla suç dünyasına sürüklendi. 24 Ocak 2007’de Yedikule’de kendisini takip eden polislerle girdiği silahlı çatışma sonrası Şile’de yakalandı. Bir süre cezaevinde yattı.

Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat süren İnanoğlu 30 Temmuz tarihinde spritüel yaşam terapisti sevgilisi Zeynep ile nikah masasına oturdu.

Çiftin ilk fotoğrafları da yakın arkadaşları Gökçen Paprika’nın katıldığı nikah yemeğinde ortaya çıktı.

Bir dönemin ünlü aktörü Kenan Kalav yıllar sonra Büyükada’da görüntülenmişti.

Uzun süredir yurt dışında yaşayan Kalav, Yada Beach’te sıcak havanın tadını çıkardı.

Yeşim Tan’la objektife poz veren Kenan Kalav hayranlarıyla sohbet etti. (Makaron)

Bir döneme damga vuran Çılgın Bediş dizisinin Ayşegül'ü Zeynep Kaçar, yeni dizisi ile ekranlara geri döndü.

Zeynep Kaçar yeni projesinde okul müdüresini canlandırıyor.

1972 doğumlu oyuncu, 1996 yılında Çılgın Bediş dizisinde rol alarak büyük bir çıkış yakalamıştı. O dönem 24 yaşında olan Zeynep Kaçar dizide liseli Ayşegül rolünü oynuyordu.

Çılgın Bediş'ten sonra da oyunculuk yapmaya devam eden Kaçar, Binbir Gece, Hanımın Çiftliği, Ayrılsak da Beraberiz, Gümüş ve Tatlı Hayat'ın da aralarında bulunduğu bir çok popüler dizi ile izleyici karşısına çıktı.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Bendeniz, uzun süren suskunluğunu sevenlerini mutlu edecek bir haberle bozmaya hazırlanıyor...

Kendine has tarzı ile 90'lı yıllardan bugüne müzik severlerle buluşan sanatçı ''otelcilik'' sektöründe de konsept bir projeye dahil oldu.

Sanatçı yeni projesi ile İstanbul 'daki kaliteli canlı müziği Burhaniye'ye taşımanın yolunda önemli bir adım attı.

Bendeniz, restorasyonundan, konsept belirleme çalışmalarına kadar A'dan Z'ye her şeyi ile ilgilendiği, yenilenen Daidalos Butik Otel'de sezon içerisinde özel sürpriz isimleri de ağırlayacak.

"Aynalı Tahir", "Şaşıfelek Çıkmazı" gibi diziler ile "İnşaat" ve "Barda" gibi filmlerdeki rolleriyle bilinen ünlü oyuncu Yeşim Büber uzun bir aradan sonra görüntülenmişti.

Büber, yedi yıl önce nikah masasına oturduğu görüntü yönetmeni Mehmet Aksın’la ani bir kararla İstanbul’da oturdukları evi boşaltıp, Bodrum Gümüşlük’e demirledikleri teknelerinde yaşamaya başlamışlardı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Yeşim Büber, geçtiğimiz günlerde eşi ve ikizleriyle Gümüşlük'te görüntülenmişti.

Yedi yıldır yaşadıkları teknelerinden zodyaklarıyla kıyıya çıkan Büber, ikizlerinin elini bir an olsun bırakmamıştı.

Ailesiyle yemek yiyen Büber’in keyfinin yerinde olduğu görülmüştü. (Makaron)

Yıllar önce yaptığı televizyon programıyla adından sıkça söz ettiren Sadettin Teksoy bir süredir ekranlardan uzaktı.

Teksoy, bir alışveriş sitesinin reklam filmi için kamera karşısına geçti.

'Ben Sadettin Teksoy' anonsu ve sarı yağmurluğu ile hafızalarda yer edinen sunucununun yıllara meydan okuması dikkat çekti.

Ben Sadettin Teksoy” cümlesiyle seyircinin hafızasına yerleşen Teksoy, programı boyunca kuşaklar boyu unutulmayacak işlere imza attı.

Fakat şöhret uzun sürmedi.En son bir yapım şirketi kuran Teksoy istediği başarıyı elde edemedi.

2000'li yılların başında 'Biri Bizi Gözetliyor'adlı yarışma ekranlarda fırtına gibi esmeye başlamıştı.

Esin kaynağını Big Brother adlı yapımdan alan yarışmada bir evde yaşamaya çalışan gençler, elenmeden finale kadar gelip sonra da para ödülünü kazanabilmek için mücadele ediyorlardı.

İşte Melih Değirmenci; Ekim 2000'de başlayıp Mayıs 2001'de biten ilk Biri Bizi Gözetliyor yarışmasının birincisi olarak hafızalara kazındı.

Melih Değirmenci bir süredir Kevser Değirmenci ile evli ve sakin bir hayat sürdürüyor.

Yeni Asır'ın haberine göre, İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde pide salonu işletmeciliği yapıp, 20 kişiye de iş imkanı sağlıyor.

Değirmenci "İnsanların hayallerini süsleyen bir yaşam sürdüm. Halkımız benden sonraki hiç bir BBG şampiyonunu hatırlamazken beni hiç unutmadı" dedi.

ÇARLİ'NİN CİLVENAZI ŞİMDİ NE YAPIYOR?
90'lı yılların sevilen dizisi Çarli'de Cilvenaz karakterine hayat veren Çağlar Kondu oyunculuğu bıraktı.

1976'da Ankara'da dünyaya gelen Çağlar Kondu ortaokul ve lise eğitimini Lycee Charles de Gaulle Fransız lisesi ve Barnstable High School’da tamamladı.

Küçük yaşlarda hayvanlara olan büyük sevgisi Çağlar Kondu'yu ABD dönüşünde İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine sürükledi ve 1995'te başladığı yüksek eğitimi sırasında farklı bir kariyer fırsatı da önüne çıktı...

Eğitim hayatı sırasında karşısına çıkan oyunculuk teklifiyle kendisini bir anda Çarli dizisinde bulan Çağlar Kondu, dizide sempatik tavırları ve güzelliğiyle bir anda izleyicinin dikkatini çekti...

Dizide ilk büyük çıkışını yapan İlker Aksum'la birlikte kamera karşısına geçen Çağlar Kondu'nun canlandırdığı Cilvenaz karakteriyle, Aksum'un canlandırdığı Afakan karakteri arasındaki komik ilişki büyük ilgi görmüştü.

Çarli dizisi 2000'lerin hemen başında sona erdi ve aynı tarihlerde 2001'de Çağlar Kondu da Veterinerlik Fakültesi'nden mezun oldu...

Oyunculuk kariyerini burada noktalayan Çağlar Kondu 2006 yılına kadar çeşitli hastane ve kliniklerde görev aldı...

2006'da hala faaliyette olan Vetelite Veteriner Kliniği'ni kuran Çağlar Kondu Türkiye'nin önde gelen veteriner hekimleri arasında gösterilmekte.

Seyircinin hala en çok severek izlediği film serisinden ‘Hababam Sınıfı’nın ‘Hayta İsmail’i Ahmet Arıman bakın şimdi ne yapıyor...

Ahmet Arıman, 1974 yılında Hababam Sınıfı ile sinemaya adım atmış ve serinin 5 filminde rol almıştı...

Ahmet Arıman bir diziye konuk olacak...

Arıman, 1978'de ara verdiği sinema ve televizyona 1998'de "İkinci Bahar" dizisiyle geri dönmüştü. En son "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizinde rol almıştı.

Keloğlan, Türk sinema tarihinde 8 filmle yer almış ünlü bir masal kahramanı...

Keloğlan'ı 1971-1975 yılları arasında çekilen dört "Keloğlan" filminde ünlü tiyatrocu Rüştü Asyalı canlandırdı.

Asyalı ardından çalışmalarını "Yaman Delikanlı" ve "Dangalak" adlı filmlerle sürdürdü...

İşte bir zamanların en meşhur isimlerinden biri olan Rüştü Asyalı'nın şimdiki hali...

Türkiye'nin en uzun süren efsane “Bizimkiler” dizisinde Kapıcı Cafer rolüyle gönüllerde taht kuran Ercan Yazgan şimdilerde bakın ne yapıyor...

"Buyruuuun" sözleri ve üzerinden yıllarca çıkartmadığı gömleğiyle dikkat çeken Ercan Yazgan 40 kiloya kadar düşüp uzun süre hastanede tedavi görmüştü...

Şimdilerde sağlık durumu gayet iyi olan Ercan Yazgan yeni bir heyecan yaşıyor...

Ercan Yazgan 9 Ocak’ta seyirciyle buluşacak olan BKM Film yapımı “Bana Masal Anlatma” da da Suriçi’nde kolonya dükkanı olan bir esnafı canlandırıyor...

Kolonya satmayı geçim kaynağı, içmeyi ise hobi haline getiren Haşmet (Ercan Yazgan), Bana Masal Anlatma’da bu eğlenceli halleri ile seyirciyi güldürecek.

Oyuncu Hayri Esen'in kızı olan Itır Esen'in yüzünü milyonlarca kişi ilk kez bir gazetenin ekinin kapağında gördü.

Sonra Türkiye'nin ilk yerli dizisi olan Aşk-ı Memnu'nun oyuncu kadrosuna girdi. Aslında Bihter karakteri için düşünülmüştü. Ama yönetmen Halit Refiğ, onu Nihal rolüne uygun gördü.

Esen, 1974 yılında herkes onu Siyah - Beyaz TV ekranında gizli aşkını içine atan genç kız olarak tanıdı.

Daha sonra Münir Özkul ile Adile Naşit'in başrollerini paylaştığı filmlerde mahzun duruşlu genç kız karakterlerini canlandırdı.

Seks filmleri furyasının başlamasıyla sinemadan elini eteğini çekti.

Yıllar sonra Yeditepe İstanbul adlı diziyle ekrana döndü.

Sonra da bir çok dizide oynadı.

Itır Esen tam bir Beşiktaşlı

Bir dönem Itır Esen ile Beşiktaş'ın yıldız golücüsü Pascal Nouma ile aşk yaşadığı iddia edilmişti...

İşte Itır Esen'in son hali.

Yeşilçam'ın sakin jönü Sertan Acar, Yeşilçam'da Zeynep Değirmencioğlu ile oynadığı sayısız filmlerle akıllara kazındı.

Sevilen oyuncu aynı zamanda geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan Fenerbahçeli futbolcu Serkan Acar'ın da kardeşi.

Ünlü oyuncu yıllar sonra ortaya çıktı.

İşte Sertan Acar'ın şaşırtan değişmi...

Sevilen oyuncu memleketi olan Sakarya'da kendisini doğal yaşama adadı.

Doğal hayatla ilgilenen Sertan Acar, aynı zamanda asıl mesleği olan diş hekimliğine de yapmakta. (Vatan)

"Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor" filminin "Kıvırcık Ömer"i ticarete atıldı.

Bodrum'da tahta sandalye imalatı yapan Güran, atölyesinde tahtaları çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra sandalye haline getiriyor.

Plastik sandalyelerin yaygınlaşmasıyla birlikte neredeyse yok olan tahta sandalyeleri eski popülerliğine kavuşturmak isteyen Güran, yaptığı sandalyeleri turuncu, yeşil, mavi ve beyaza boyayarak 60 ila 80 liradan satışa sunuyor.

Sinema sektöründen sonra, bir zamanlar sinema salonlarının vazgeçilmezi olan tahta sandalye üretimine başlayan Güran, kendisini "plastiğe savaş açan kahraman" olarak tanımlıyor.

Yıldız Kaplan TV serüvenine Tatlı Kaçıklar adlı diziyle başladı. Bu dizide canlandırdığı karakter için kullanılan "seksi şempanze" lakabıyla anıldı uzun süre.

Daha sonra Married With Children dizisinden uyarlanan Evli ve Çocuklu'da rol aldı.

Bir süre sonra bir de albüm çıkardı. Ama yine de Tatlı Kaçıklar dizisindeki popülaritesini bir türlü yeniden yakalayamadı. Kaplan'ın ilk evliliğinden olan kızı geçen yıl evlendi ve bir çocuk sahibi oldu.

Kaplan işadamı Celal Kopuz’la evli

Bir dönemin jönlerinden Cenk Torun; ünlü sanatçı Nurdan Torun'un oğlu...

Torun; 'Çılgın Bediş', 'Benim İçin Ağlama' ve Melekler Adası' gibi dizilerde rol aldıktan sonra, bir anda ortadan kayboldu.

Cenk Torun, hayatının büyük hatasından bahsetti.

Torun, "Askere gitmeden önce ' Kurtlar Vadisi 'nde oynamak için teklif aldım ama kabul etmedim.

'Mafya dizisi tutmaz' diye düşündüm. O dönemde yakışıklı jön rolleri üzerime yapışmıştı. "Benden mafya adamı nasıl olur?" diye endişelendim açıkçası" dedi.

Hababam Sınıfı'nda Bacaksız lâkaplı, devamlı gülen acayip duruşlu öğrenci rolünü üstlenen Tuncay Akça'nın son hali görenleri şaşırttı.

Tuncay Akça bir döneme "Abi siz neden her sabah tek ayak üzerinde duruyorsunuz?" sorusu ile damga vurmuştu.

İşte 'Bacaksız'ın son hali...

1998 yılında 'Ruhsar' dizisinde 'Firdevs' karakterini canlandıran Mihrace Yekenkülüğ annesinin ölümünden sonra oyunculuğa 14 yıl ara verdi...

Şuan 40 yaşında olan oyuncu aradan geçen 10 yıl boyunca sadece tiyatro sahnesinde oynadı...

İki yıl önce geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka bir görüntüye sahip olan oyuncuya teklif yağdı...

Toparlanma sürecinde sadece tiyatro sahnelerinde rol alan Yekenkülüğ iki yıl önce göğüs ve burun estetiği olarak, yağlarını aldırdı...

Yekenkülüğ, geçirdiği operasyonlar sonrası bambaşka bir görüntüye sahip oldu...

Yeni görüntüsünden sonra menajeri aracılığıyla yapım şirketlerine oyunculuğa döndüğünü duyuran Yekenkülüğ'e rol teklifleri yağdı...

Çok sayıda dizi teklifi alan oyuncu kadrosunda Tuba Ünsal, Ayşen Gruda ve Murat Akkoyunlu’nun da rol aldığı 'Ruhumun Aynası' adlı diziyi kabul etti...

Yekenkülüğ, "Annemim vefatı sonrası toparlanma süreci yaşadım, Bu zaman içinde sadece tiyatro sahnesinde rol oynadım, Geçirdiğim estetik operasyonlardan sonra dizilere tekrar dönme kararı aldım" dedi. Milliyet / Abdullah Malkoç

Beyaz Show'a, Türk sinemasının unutulmaz klasiklerinden Hababam Sınıf'nın tek mezunu Ahmet'i canlandıran Ahmet Sezerel konuk oldu.

Hababam'dan sonra Aile Şerefi, Gülen Gözler (Neşeli Günler), Gülen Adam ve Aşkın Dansı gibi filmlerde rol alan Ahmet Sezerel, yaklaşık 20 yıl sonra ilk kez bir canlı yayına davet edildiğini söyledi.

Beyazıt Öztürk'ün o günlere dair neler hissettiği sorusuna Sezerel, "O dönemin sanatçılarıyla birlikte aynı filmde rol almak büyük onur ve mutluluktu" dedi.

90'ların ünlüleri şimdi ne yapıyor
90'lı yıllara mizah yönü kuvvetli şarkılarla damga vuran Grup Vitamin'in solisti Selçuk Aksoy'un bir mağazada satış danışmanlığı yaptığı ortaya çıktı.

Yeni işini 4 yıldır sürdüren Aksoy, İstinye Park'ta çalıştığı mağazada görüntülendi.

Ünlü isimlerin sıkça gittiği İstinye Park'ta bugüne dek fark edilmediğini söyleyen Aksoy, "Kızım doğduktan sonra sigortalı bir işe başlamam gerekiyordu" diye konuştu.

En büyük pişmanlığım, "Hayatımın hatası" diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne güzel olurdu; dizi hala devam ediyor.

Özel televizyonların ve sonrasında da müzik kanallarının patlamasıyla hayatımıza giren VJ'ler ve 'sabah şekerleri'nin kimi artık bambaşka bir iş yapıyor, kimi dizi oyuncusu, kimi ise ailesiyle birlikte mütevazı bir hayat yaşıyor.

İşte o yıllarda 20'li yaşlarını yaşayan genç yıldızların bugünleri... Yonca Evcimik

Gülçin Hatıhan1990'larda TV ekranlarının en güzel yüzlerinden biriydi. Konservatuar eğitimi görmüştü. Milyonlar onu ilk olarak sesiyle tanıdı. Daha sonra da yine dönemin önde gelen DJ'lerinden Romina Özipekçi ile birlikte program yapmaya başladılar.

Ardından bir çok dizi projesinde rol aldı. En çok tanınanları Çılgın Bediş, Kalbimi Kıra Kıra, Kaygısızlar oldu. Sonra ABD'ye gitti ve uzun yıllar orada yaşadı.

Ardından bir çok dizi projesinde rol aldı. En çok tanınanları Çılgın Bediş, Kalbimi Kıra Kıra, Kaygısızlar oldu. Sonra ABD'ye gitti ve uzun yıllar orada yaşadı.

Çılgın Bediş dizisinde Savaş karakterini canlandıran Rıza Sönmez birçok sinema ve dizi filminde de görev aldı.

Sönmez ayrıca mekan işletmeciliği yapıyor.

Oyuncu ve yönetmen Avni Dilligil ile, oyuncu Belkıs Dilligil'in kızı olan Çiçek Dilligil çocuk yaşta kameralarla tanıştı.

1970 doğumlu oyuncu bu aralar 'Harem' adlı dizide rol alıyor.

Jess Molho da ilk olarak TV ekranlarında VJ olarak görünmeye başladı.

2000'li yıllarda yine sabah kuşağı programıyla ekranlara geldi.

Molho da artık orta yaş kuşağında... Üstelik çoktan baba oldu.

Ayça Şen, radyo ve TV'lerin en renkli simalarından biri olarak hafızalara kazındı. Özellikle de radyo porgramında yaptığı şakalarla uzun süre konuşuldu.

Kitap yazdı, albüm çıkardı.

O da çoktan çoluk çocuğa karıştı.

Ekranların ilk sabah şekerlerinden biri Şebnem Dönmez'di. O yıllarda henüz 20'li yaşlarının başlarında olan Dönmez, uzun süre Murat Başoğlu ile birlikte program sundu.

Sonra sinema filmlerinde rol aldı.

Dönmez şimdi 38 yaşında

Dönmez'in Sabah Şekerleri'ndeki partneri Murat Başoğlu'ydu.

Bazen kılık değiştiren, esprileriyle ekranı renklendiren Dönmez ve Başoğlu uzun süre programın sunuculuğunu başarılı bir şekilde sürdürdü.

Başoğlu evliliğe adım attıktan sonra ekranlara veda etti.

Karakaş'ın partneriyse Fulya Ergüneş'ti. O da artık ekranlardan uzakta.

Ebru Cündübeyoğlu da bir sabah şekeriydi. 1974 doğumlu Cündübeyoğlu, 1993'te Türkiye dördüncü güzeli seçildi. Annesi Hülya Cündübeyoğlu da 1970 yılında Türkiye dörüncü güzeli unvanını almıştı.

Cündübeyoğlu, sabah şekeri olarak başladığı kariyerini oyuncu olarak sürdürdü. Gülüm, Deli Yürek, Koçum Benim, Omuz Omuza gibi bir çok dizide oynadı. Bir süre önce bir yarışma programı sundu.

Cündübeyoğlu artık 38 yaşında ve bir çocuk annesi. Bir yandan mesleğini de sürdürüyor.

Cündübeyoğlu'nun programdaki partneri Yalçın Dümer'di. Usta oyuncu Ekrem Dümerin oğlu olan Yalçın Dümer, 1965 doğumlu.

Ekranın en tecrübelilerinden biri olan Dümer, bir çok sinema filminde ve dizide de rol aldı. Dümer, şimdi 47 yaşında, Serpil Çakmaklı ile olan evliliğinden Merve adında bir kızı var.

Ceyda Düvenci de bir dönem sabah şekeriydi.

Türkiye'nin taçlı güzellerinden olan Düvenci, daha sonra da bir çok programın sunuculuğunu üstlendi. Bir çok dizide ve sinema filminde rol aldı.

1977 doğumlu olan Ceyda Düvenci, Kaan Girgin'le boşanmayla sonuçlanan bir evlilik yaşadı. Düvenci ardından işadamı Engin Akgün ile dünya evine girdi. Çift kısa bir süre önce yollarını ayırma kararı aldı.

Erkan Petekkaya sabah şekeri olduğu günlerden bu yana öyle değişti ki...

Petekkaya ve Düvenci bir ara birlikte program sunmuşlardı. Daha sonra bir çok TV dizisinde rol aldı Petekkaya. Kanal D'nin izlenme rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali Kaptan rolünü üstlendi. Ünlü aktör şu sıralar Dila Hanım adlı dizide rol alıyor.

Ünlü yıldız Selma Güneri ile Yusuf Sezgin'in oğlu olan Umut Sezgin son dönemlerde ekranlarda görünmüyor.

Günümüzün usta oyuncularından Oktay Kaynarca da 1990'larda sabah programı sunmuştu.

Ama yanısıra eğitimini aldığı oyunculuğu da sürdürdü.

Kaynarca'nın Adanalı dizisinde çekilen bir fotoğrafı

TV'nin Boğaziçi mezunu ünlülerinden Seray Sever de bir dönem sabah şekeri olmuştu.

Sever bir dönem oyunculuğu da denedi. Şu sıralar yapımcılığa ağırlık veren Sever, kısa bir süre önce de bir talk- show programı sunmuştu.

Sever, Metin Şentürk ile birlikte Sabahın Körü adlı bir program da sunmuştu. Ama bu program çok uzun ömürlü olmadı.

Asuman Krause genç bir sabah şekeriydi.

Türkiye'nin taçlı güzellerinden Krause, sonra tiyatro sahnesini de denedi.

Bu haber toplam 12255 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.