1. YAZARLAR

  2. İHSAN AKÇA

  3. BAŞARAMAZ DENDİ BAŞARDI
İHSAN AKÇA

İHSAN AKÇA

EĞİTİMCİ YAZAR
Yazarın Tüm Yazıları >

BAŞARAMAZ DENDİ BAŞARDI

A+A-

Türk silahlı kuvvetleri bilhassa son beş altı yılda çok zarar gördü. Önce balyoz vs. ile sonrada içine sızmış Fetocularla mücadele etti. Önceki zararı da yine Feto’nun planları yaptı veya yaptırdı. Ne olursa olsun Feto’nun bu millete verdiği zararı haçlı orduları bile vermedi. Feto’nun insanlık dışı uyguladığı sinsi planları bu milletin içine bin dokuz yüz yetmişli yılların sonunda başlayıp 15 Temmuz 2016 yılına kadar sürdü. Öyle bir sürüş ki bu milletin bütün kurumlarının kılcal damarlarına kadar girmiş hele bu ahlaksızlığı Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet teşkilatında iyice yerleşmiş okullarında yetiştirdiği uşakları tarafından girmedikleri kurum kalmamış, bunu yalnız Türkiye’mizde değil neredeyse dünya devletlerinin çoğunda gerçekleştirmiş. O yurt içindeki ve yurt dışındaki okullarıyla her kişiyi ve her kurumu kandırmış. Sanki İslam’ı yaşıyormuş gibi İslam’ı kullanarak İslam’a en büyük kötülüğü yapmıştır.

                Bu milletin ekmeğiyle yetişen gençlerin kandırılması öz vatanına düşman olarak yetiştirilmesini hiç inanan kişi yapar mı? Bunu ne Yahudi, ne Hristiyan, ne Ermeni ve de ne insan olan bu kötülüğü yapamaz. Bizleri üzen halen bu hainlikten pişman olmayanların olmasıdır. Ey beyni yıkananlar amacınız neydi? Cumhuriyetten daha çok iyi bir rejimi getireceksiniz. Bu mümkün mü? Milletin iyi duygularını sömürdünüz. Himmet ve daha ne yollarla kasanızı, karnınızı doldurdunuz. İnşallah o paralar karnınızda zakkum ağacının yiyeceği gibi olur. Üzerine su yerine kaynar sular içer yine de pişman olmazsanız sizi ne bu millet affeder ne de Allah affeder. Çünkü affedilecek yeriniz yurdunuz yok.

                Bu milletin zenginlerinin büyük çoğunluğu yaptığınızın milletin menfaatine olduğuna inanarak sizlerin isteklerini yaptı onlardan da sizin pis emellerinize uyarak veya kendilerine bazı vaatlerde bulunarak bu yardımları yapmışlarsa onlara da yazıklar olsun. Hiç mi vicdanları sızlamayacak. Devletin her kademesinde görev alanlar bu oyunlara nasıl geldiniz o hoca olmayan insan bile olmayan o adama nasıl kandınız. Bu yanlışlıklarınızla nereye varacaktınız. Bu milletin askerinin ve polisinin uğradığı bu zarardan sonra askerin ve polisin görev yapamayacağını sananlar bu askerin ve polisin neler yapabileceğini kestiremediler. O ruh bu askerde ve poliste oldukça daha ne başarılara imza atarlar bu aziz millet onlara güveniyor güvenmeye de devam edecek.

 

Bu yazı toplam 752 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.