1. HABERLER

  2. KIRIKKALE

  3. Bahşılı’da mezuniyet heyecanı
Bahşılı’da mezuniyet heyecanı

Bahşılı’da mezuniyet heyecanı

Kırıkkale Üniversitesi Bahşılı Fatma Şenses Sosyal bilimler Meslek Yüksek okulunda 290 öğrenci yapılan törenle diplomalarını aldı.Bölüm öğrencileri resmi geçit yaparak yerlerini alırken Ailelerin heyecanı arttı.

A+A-

Kırıkkale Üniversitesi Bahşılı Fatma Şenses Sosyal bilimler Meslek Yüksek okulunda 290 öğrenci yapılan törenle diplomalarını aldı.Bölüm öğrencileri resmi geçit yaparak yerlerini alırken Ailelerin heyecanı arttı.

ÜLKENİN İSTİKBALİNE TESLİM EDİYORUZ

Saygı Duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan programda önce okul birincisi Merve Yakar duygulu bir konuşma yaptı. Daha sonra okul müdürü Doç .Dr. İsmail Gökdeniz yaptığı konuşmada şunları söyledi. Türkiye cumhuriyeti devleti çok şartlarda kuruldu bunu hepimiz biliyoruz.Ben gençlerimizden bir şey istiyorum, Bu ülkenin kuruluş şartlarını ve ülkenin gelecek hedeflerini sürekli yüreklerinde yaşatmalarıdır. Çünkü Bir Ülkenin gelecek hedefini gençler vicdanlarında ve kendi ruhlarında yaşatamadıkları müddetçe  o ülkenin gelecek değerleri ilelebet payidar kalamaz. Kurucumuz Mustafa Kemal in bize gösterdiği hedefleri yerine getirmek zorundayız. Kıymetli Aileler hepinize kıymetli çocuklarınızı bize teslim ettiniz güvendiniz, bizde okuldaki hoca arkadaşlarımızla birliktelikleri  katarak ,bu ülkenin bizim çocukları haline getirerek yine bu ülkenin istikbaline teslim ediyoruz.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Okul birincisi Merve Yakar’ın ödülünü okul müdürü Gökdeniz verdi. Okul 2. Zehra Koca'ya ödülünü müdür yardımcısı Hasan Önsoy verdi. 3.öğrenci Nergiz Erdoğmuş a ise Öğretim Görevlisi Tuncay Erduran verdi. Bölümlerde derece alan öğrencilerin ödülleri verildi.Büro Yönetiminde derece yapan öğrenciler,1.Güldane Boyraz, 2.Kader Demir, 3.Nuray Arslan'a ödüllerini  Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Tuncay Erduran verdi. Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünde Dereceye Giren Öğrenciler 1.Zehra Koca,2.Nergiz Erdoğmuş, 3.İsmail Çağlıyan nın ödüllerini Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Ertuğrul Karaya verdi.İşletme Bölümü Öğrencilerine, 1.Cansu Nur Uğurlu, 2.Kader Şahin, 3.Bediha Nur Torunlar'ın ödüllerini Bölüm Başkanı Dr.Öğretim Üyesi Müzeyyen Özhavzalı verdi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLDİ

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü öğrencileri 1.Merve Yakar, 2.Erkan Erbaş, 3.Zeynep Gül'ün ödüllerini Bölüm başkanları Öğretim Görevlisi Mustafa Şükrü Dilsiz  den aldı.Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü öğrencilerine 1.Melike Işık 2.Nurdan Şentürk 3 Sedanur Baş ın ödüllerini Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Aylin Nalçacı İkiz hoca verdi. Daha sonra diploma dağıtımı her bölümün öğretim görevlileri tarafından yapıldı. Bütün Diploma alan öğrenciler sahneye davet edilerek kep fırlatma için 10'dan geriye sayılarak kepler havaya fırlatıldı. Okul Diploma hatırası panosu önünde fotoğraf çekimleri ve oyun havası eşliğinde eğlence ile program sona erdi.

Haber: Ahmet Tezel

Bu haber toplam 1206 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.