1. HABERLER

  2. KIRIKKALE

  3. Adaylar belli oldu
Adaylar belli oldu

Adaylar belli oldu

​​​​​​​31 Mart 2019 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçimi kapsamında seçimlere katılacak partiler, Yüksek Seçim Kurulu’na belediye başkan adaylarını, il genel meclis üyesi adayları ve belediye meclis üyesi adaylarını resmi olarak bildirdiler.

A+A-

 

RESMİLEŞEN ADAYLAR

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere katılacak siyasi partiler, aday listelerini dün resmi olarak Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’ya bildirdiler. AK Parti’den Mehmet Saygılı, MHP’den Serdar Yarar, İYİ Parti, CHP, Demokrat Parti çatı adayı Mahir Yılmaz, Saadet Partisi’nden Faruk Vurgun, resmi başvurusu kesinleşen belediye başkan adayları oldu.

 

AK PARTİ

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KONTENJAN

  1. Çakır Yıldırım
  2. Mutlu Erol Bakır
  3. Engin Kaplan

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

1. Yusuf Baran

2. Mehmet Emin Demir

3, Mehmet Emin Erkoç

4.Esma Ulupınar

5.Emre Altunçanak

6.Çağtay Kılıç

7. Hafize Yıldız

8. Namık Haşim Baloğlu

9. Emrah Doğan

10. Halil Karataş

11. Erdal Parlak

12. Mustafa Demirbaş

13. Erol Tekin

14. Özcan Bulut

15. Mustafa Karışmaz

16. İsmet Duman

17. Sıdkı Arifoğlu

18. İsmigül Selamoğlu

19. Tülay Doğan Uğurer

20. Lokman Safa Kaplan

21. Güler Yurtoğlu

22. Berna Bedir

23. İsmail Zeyrek

24. Ayşegül Akalan

25. Tayyibe Nur Tekin

26. Emre Bulut

27. Ercan Biçer

28. Muharrem Sallabaş

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI

1- Murat Çaykara

2- Kürşat Çiçek

3- Yunus Pehlivanlı

4- Kadir Altaş

5- Hüseyin Karabıyık

6- Remzi Öztürk

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KONTENJAN

  1. Şamil Özdemir                       
  2. Yalçın Keleş               
  3. Dursun Can               

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

1. Oğuzhan Coşkun               

2. Faruk Akbulut                    

3. Ahmet Varışlı                     

4. Erdoğan Çetiner                

5. Halit Tufan            

6. Arif Toprak             

7. Murat Tanır           

8. Cahit Doğan                      

9. Mesut Akçalı                     

10. Hikmet Ereli                    

11. Yasin Babadağ                

12. Alaattin Sürsavur             

13. Musa Elitok                     

14. Emrah İmren                    

15. Haydar Şimşek                 

16. Mesut Dönmez                

17. Ferit Üçgül                       

18. Seçil Bodur                      

19. İbrahim Dedebali            

20. Ebubekir Keskinli             

21. Hamza Erdal                    

22. Nuri Kavlak                      

23. Mehmet Tekinsoy           

24. Alican Çiçek                    

25. Abdülkadir Tosun            

26. Mehmet Vatangül           

27. Nizamettin Şahindoğan               

28. Dursun Aygör                  

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI

1. Azmi ÖZKAN

2. İlyas Canöz

3. Osman Şevketferoğlu

4. İrfan Arısan

5. Kürşat Yasin Alşaç

6. Ahmet Samed Tonga

 

İYİ PARTİ-CHP-DP

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KONTENJAN

 

  1. Yusuf Atlı
  2. Yaşar Çelik
  3. Faik Bekdur

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

1. Mustafa Duman

2. Nihat Üner

3. Levent Uslu

4. Ertuğrul Dağdelen

5. Mehmet Durmuş

6. Melek Sultan Tufan

7. Selçuk Kızıltan

8. Sami Altınışık

9. Naci Çelik

10. Ali Akın

11. Karaca Pehlivanlı

12. Kadir Gülsoy

13. Rahmi Çiçek

14. Mustafa Utaş

15. Hacı Hüseyin Kadan

16. Muzaffer Çelik

17. Ahmet Bedir

18. Burak Bakkaloğlu

19. Gürsel Uygur

20. Yusuf Özder

21. Mehmet Şen

22. Bahadır Kaya

23. Mümtaz Demirel

24. Mehmet Doğan

25. Mehmet Aslan

26. Harun Yalçınkaya

27. Salih Alkan

28. Mustafa Enes Kaplan

 

İYİ PARTİ

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI

1. Şevket Özsoy

2. Selahattin Güven

3. Abdullah Ateş

4. Süleyman Koçak

5. Gazi Baral

6. Murat Uçarsu

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI

1. Güllü Aykut

2. Himmet İnci

3. Sibel Demirhan

4. Yıldız Yılmaz

5. Arda Özdemir

6. Gürbüz Atasayar

 

SAADET PARTİSİ

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KONTENJAN

  1. Mehmet Türkoğlu
  2. Mustafa Çakır
  3. Abdurrahman Bulum

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

  1. İsmail Akay
  2. Metin Korkmaz
  3. Hasan Altın
  4. Osman Demirci
  5. Mustafa Onay
  6. Harun Kutluca
  7. Bayram Gündoğdu
  8. İsmail Sarıgül
  9. Mukerrem Lüy

10. Yaşar Bulut

11. Yıldız Derin

12. Yasin Erdoğan

13. Raşit Göçer

14. Abdullah Bulum

15. Necmi Çokal

16. Mürvet Korkmaz

17. Yunis Sile

18. Hatice Kübra Polat

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI  

  1. Selami Çakır
  2. Müin Yıldız
  3. Kürşad Güngüneş
  4. Nesibe Şube
  5. Haydar Korkmaz
  6. Ömer Faruk Vurgun

 

 

Bu haber toplam 2133 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.