Ücretsiz kurs kayıtları başladı

Ücretsiz kurs kayıtları başladı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Spor faaliyetlerinin daha yaygın hale getirilmesi ve gençlerin spora yönlendirilmesi amacıyla proje üreterek çeşitli çalışmalar gerçekleştiren Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bilgisayar, İngilizce, matematik, girişimcilik, ebru sanatı, halkoyunları, tiyatro, mangala, bağlama, gitar ve ritim kursları açıyor.

ÇEŞİTLİ EĞİTİMLER VERİLECEK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gençlerin spora yönlendirilmesi amacıyla başlatılan ‘Gençlik Merkezi Kursları’ için kayıtlar başladı. 16 Kasım 2013 (Cumartesi) günü kursun ilk eğitimine de start verilmiş olacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan İl Müdürü Rıfat Ünlü, “6.7.8.9.10.11 sınıf öğrencilerimize ücretsiz olarak bilgisayar, matematik ve İngilizce kursu verilecek” dedi.

ŞAHSEN BAŞVURU YAPILACAK

Ünlü; “9-26 yaş gruplarına, ebru sanatı, halk oyunları, tiyatro, mangala, bağlama, gitar ve ritim kursları açılıyor. Sınırlı kontenjan dâhilinde açılacak olan kurslarımızdan ücretsiz yararlanmak için Gençlik Merkezine şahsen başvurmanız gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.