Türkcell Yüzme Şenliği Düzenleniyor

Türkcell Yüzme Şenliği Düzenleniyor
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Türkiye Yüzme Federasyonu ile Turkcell’in düzenlediği “Turkcell Yüzme Şenliği”, Kırıkkale’de yapılacak. Çanakkale Yüzme İl Temsilcisi Yusuf Eroğlu, şenliğin 17 ilde gerçekleştirileceğini, bunlardan birisinin de Kırıkkale olduğunu belirtti.

17 İLDE DÜZENLENECEK

Çanakkale’deki etkinliklerin, 29 Eylül Pazar günü Anafartalar Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılacağını bildiren Eroğlu, “Gençlik  ve Spor Bakanlığımız, yüzme federasyonumuz, Turkcell ve gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüklerimiz vasıtasıyla yüzme sporunu tabana yaymak, yüzmeyi halka sevdirmek ve yetenekli sporcuları tespit etmek amacı ile ‘yüzme günleri etkinlikleri’, Adana, Gaziantep, Trabzon, Giresun, Kayseri, Sivas, Van, Konya, Sakarya, Denizli, Kocaeli, İstanbul, Çanakkale, Kastamonu, Çankarı, Aksaray ve Kırıkkale il müdürlükleri havuzlarında düzenlenecektir.

Yarışmalar yüzme şenliği şeklinde düzenlenecek olup, yarışma sırasında Turkcell tarafından müzik ve  gösteriler düzenlenecek, katılımcı sporculara çeşitli hediyeler verilecektir.”

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.