İlk Umre kafilesi Simetri Turizm’den

İlk Umre kafilesi Simetri Turizm’den
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Umre ve Hac organizasyonunda farklılığını gösteren Simetri Turizm, 2013 yılında da Kırıkkale’den ilk umre kafilesini gönderiyor. 8 Ocak 2013 günü gönderilecek kafilede ilk etapta 50 kişi bulunacak.  Kafilede avukatlar ile birlikte Kırıkkale’nin ileri gelenleri yer alacak.

 

 

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ REHBERLERİ İLE ÇALIŞIYORUZ.

2013 yılı umre programlarımızda tüm kafilelerimizin rehberliğini 2012 yılında da olduğu gibi İshak Aydos,  Bayram Demirci ve Abdurrahim Taş hocalar yapacaklar. 7 yıldır çizgisini değiştirmediğini açıklayan Simetri Turizm İşletmecisi Semih Yazan, farklılıklarının her zaman rehberlikleri olduğunu söyledi.  Ayrıca yine tüm programlarda bayan rehberlerinin de turlara dahil olacağını belirtti.

 

DOPDOLU BİR PROGRAMLA 4 UMRE YAPTIRIYORUZ

Peygamber efendimiz (S.A.V. ) in yaptığı sünnet olan tüm umreleri bizde umrecilerimize yaptırıyoruz.  bizim için umrecilerimizin kusursuz bir şekilde umrelerini tamamlamaları her şeyden önce geliyor. Umrecilerimizin her anının dopdolu ve maneviyat yüklü geçmesi için tüm ekibimizle birlikte dopdolu bir program uyguluyoruz.

 

İŞLEMLER TAMAM

İkinci ve üçüncü kafilelerinin şimdiden bütün işlemlerinin tamamlandığını belirten  Yazan, 26 ve 27Ocak 2013 günü 3 uçakla 900 kişiyi  umreye götüreceklerini  bildirdi. Giden kişilerin yüzde 80’inin 5 yıldızlı oteller de kalacaklarını ve herşeyden önce kaliteye önem verdiklerini belirtti. Umre yolcularına gitmeden önce gerekli bütün bilgilerini aktarmak üzere önümüzdeki günlerde bilgilendirme semineri yapacaklarını açıkladı.

 

SÖZÜNÜ TUTUYOR

Umrecileri en lüks otellerde konaklatacaklarını belirten Yazan, “Ayrıca her yıl olduğu gibi Simetri Turizm olarak söz verdiğimiz tarihte umrecileri kutsal topraklara götürmeyi adet haline getirdik.  Firma olarak söz verdiğimizin arkasında duruyoruz. Bu bizim farklılığımızdır. Bunu yaparken Kırıkkale halkının memnuniyeti bizi mutlu ediyor.”  diye konuştu.

 

900 KİŞİLİK KONTENJANIMIZ DOLDU

Sömestr tatili programlarımız tamamen dolduğunu belirten Semih Yazan, “Bu konuda  tüm halkımıza göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Mart, Nisan, Mayıs ayı program kayıtlarımız devam etmektedir” dedi

 

KIRIKKALE HABER MERKEZİ

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.