Sanayi Odası’ndan Kale Ortaokul projeksiyon cihazı

Sanayi Odası’ndan Kale Ortaokul projeksiyon cihazı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter1

Kırıkkale Kale Ortaokulu Müdürü Osman Söğüt’ün başkanlığında Türkçe Öğretmeni Ömer Gökhan Yağcı ve Rehber Öğretmeni Serkan Toker’den oluşan bir ekip Kale Ortaokulu mezunu olan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemalettin Akdoğan ve Kırıkkale Ticaret Ve Sanayi Odası Sekreteri Ahmet Şerbetçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyaret sonunda Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca Kale İlkokulu ve Ortaokuluna birer adet projeksiyon cihazı ve ekipmanları hediye edildi. Başkan Akdoğan, projeksiyon cihazı ve ekipmanları yanında Kırıkkale’nin 1936 tarihli bir fotoğrafını da okula armağan etti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 1 okuyucu yorumu

  1. Sayın Başkanım projeksiyon cihazında eğer mümkünse bir tanede Karakeçili Merkez İlköğretim Okulluna verirseniz Bütün öğrenciler size hayır dualar eder. Allah Yar ve Yardımcın Olsun.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.