PTT artık Cumartesi günleri de açık

PTT artık Cumartesi günleri de açık
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

171 yıllık köklü bir tarihe sahip olan PTT vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlara en iyi hizmet anlayışı ile çalışan Kırıkkale PTT Merkez Müdürlüğüne bağlı kargo şefliğinde artık Cumartesi günleri de kargo kabul hizmetleri yapılacak.

 

PARASAL İŞLEMLER YAPTIRILABİLECEK

Vatandaşlara her zaman en iyi hizmeti vermeye amaç edinen PTT halk odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kırıkkale halkının hafta sonu da zorluk yaşamaması için çalışma başlatan PTT Baş Müdürlüğü Cumartesi günleri de ‘PTT Kargo’ aracılığı ile kargo göndermek isteyen vatandaşların kabulünü yapacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan PTT Baş Müdürü Beytullah Baybunar, “1 Temmuz 2012 tarihi itibariyle Cumartesi günleri saat 10.00-16.00 arasında Kırıkkale Merkez Müdürlüğü gişelerinden havale, çek, yatırma ödeme ve aktarma işlemleriyle birlikte her türlü parasal işlemler yapılacaktır” dedi.

 

HIZLI HİZMETİN ADRESİ PTT

PTT Matiklerden günün her saati işlemlerin yapılabileceğini ifade eden Baybunar, “ Kaliteli güvenli ve hızlı hizmetin adresi PTT, atılımlarını sürdürmeye ve kendini ülkemiz insanı yararına geliştirmeye devam edecektir. Hızlı ve teknolojik hizmetin kısa adresi olan PTT’nin çağdaş ve köklü bir kuruluş olmasının, halkımıza sunduğu hizmetlerin kalite ve çeşitliliği ile insanların yaranına olacak her türlü çalışma ve etkinliklerin içerisinde olmasından kaynaklandığı kamuoyunca bilinmektedir” ifadesinde bulundu.

 

KIRIKKALE HABER MERKEZİ

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.