Fİ YAPI KONUTLARI 2014’DE TESLİM

Fİ YAPI KONUTLARI 2014’DE TESLİM
Share on Facebook4Tweet about this on Twitter0

Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan geçtiğimiz hafta sonu Kırıkkale’ye gelerek basın mensupları ile bir araya geldi. Fi Yapı Kırıkkale konutlarının 2014 yılında teslim edileceğinin altını çizen Başkan Fikret İnan, hizmet üretmek için Kırıkkale’ye geldiklerini ifade etti.

 

KIRIKKALE KIZILIRMAK’TAN İSTİFADE EDEMİYOR

Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, Fiyapı Kırıkkale şantiyesinde düzenlediği basın toplantısında, Anadolu hareketinin ilk ayağı Fiyapı Kırıkkale projesinin kendileri için önemli olduğunu belirtti. 2 bin 500 konutluk projeyi 30 ayda teslim edeceklerini ifade eden İnan, Kırıkkale’de çok makul, mantıklı fiyatlarla satış yaptıklarını söyleyerek, “2 ay içerisinde 520 daire sattık. Kırıkkale için bu proje şans.  Kırıkkale Kızılırmak’tan fazla istifade edemiyor. Kızılırmak kenarına bu projeyi yapmamız önemli.

 

KONUTLAR 30 BLOKTAN OLUŞUYOR

Konutların 30 bloktan oluştuğunu ifade eden İnan, 7 blok’un temelinin atıldığını söyleyerek, “2 ay içerisinde 20 blok’un temelini bitirmeyi planlıyoruz.  Yani 2 ay gibi bir sürede 13 tane daha temel atacağız.  Aynı zamanda 2 tane tünel, 2 tane vinçle çalışması yapıyoruz. 1 hafta 10 gün içerisinde de 3’üncü vinç ve tünelimizin de hızlı bir şekilde imalat yapabileceğimizi planladık. 3 tane tünel demekte ayda 3 bloğun betonlarının bitirilmesi demektir. Yani yıl yaza tüm dairelerin beton haneleri bitirmeyi hedefledik buna göre bir plan yaptık”

 

ŞEHRİN İHTİYAÇLARINA GÖRE KAMPANYA YAPIYORUZ

Kırıkkale’de geçen yıl son baharda bir kampanya yaptıklarını belirten İnan, “2 aylık bir kampanya süreciydi. 16 Haziran’da tekrar bir kampanya başlatmayı planlıyoruz. Bu kampanyada şehrin ihtiyaçlarına göre bir ödeme planı çıkartmaya çalıştık. Şehrin ihtiyaçları geçen yaptığımız kampanyada az peşinat ödeyip küçük taksitlerle ödeme uygun talep geldi. Biz de bu talebi değerlendirdik. Kırıkkale halkına az peşinat ödeyerek, küçük taksitlerle daire sahibi yapmayı planladık. Burada ki amaç peşinatı az olan ve küçük taksitlerle ev sahibi olmak isteyenleri daire sahibi yapabilmek”

 

DAİRE TESLİMİNDE ÖDEME İMKANI

40 metre kare 1+1’lik daireleri 39 bin TL’den satacaklarını ifade eden İnan, “1+1 dairelerimizde 9 bin TL’yi peşin alacağız. Kalan 30 bin TL’sini ise 30 ay vade yapacağız. Ayda bin TL ödeyecekler. 22 ayda dairesini teslim edeceğiz. 3+1 daireler için 99 bin TL’den satışa çıkaracağız. 29 bin TL’sini peşin alıp kalan kısmını daire tesliminde alacağız. Müşterilerimiz daireler bittikten sonra ödemelerini yapacak. Bu kampanyamıza müşterilerimizin talep edeceğini umut ediyoruz. Hiç bu şekilde daire satışı yapmadık. Dairelerimizi ayın 16’sında satışa çıkaracağız”

 

YILDA 2 KAMPANYA

Yılda iki kez kampanya yapacaklarını dile getiren İnan, “Bizler işimizin başında işlerimizi yapıyoruz. Dedikodular ile bizim işimiz yok. Boş işlerle uğraşacak vaktimiz yok. Bizi çekemeyen firmaları mahçup edeceğiz. Bizler hizmet için geldi. İnşallah Fiyapı konutlarını 2014 Nisan ayında teslim edeceğiz. Türkiye’nin en ucuz konutunu biz üretiyoruz” dedi.

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 12 okuyucu yorumu.

 1. Kırıkkaleli kardeşlerim, aman dikkat! Boşa atıp tutan birisi olmasa önce benden daire yapacağım diye alıp, dairemi yapmadığı paramı 2 senedir geri öderdi Fiyapı… Aman uzak durun, biz kandırıldık, siz de kandırılmayın…

 2. Fikret İnan, İstanbul’daki insanları kandırdı yeni avlar bulmak icin Anadolu yollarına düşmüş,İsatnbullular gercek yüzünü gördü,Fi life 250kisi ile mahkemelik olduğunu kamuoyu ile paylaşımda görelim

 3. Arama motoruna sadece fi-life mağdurları yazmanız yeterlidir. Fazla söze gerek yok. Fi Yapı’nın kötü ününü duymayan kalmamıştır. Hiçbir sözünü tutmayan ve binlerce insanı mağdur eden bu firmaya lütfen kanmayın!!!

 4. İstanbul FiLife dan daire alabileceğini zanneden 540 mağdurdan biriyim.Daire ve tapu ortada yok ….200 kişi hakkımızı yargıda arıyoruz.Ağustos 2011de teslim edeceğini söylüyordu…Dikkat edin paranızı kaptırmayın…

 5. sevgili kırıkkalelier imkanları çok güzel ama teslimat yok karar vermeden önce internete bir gezinin yanlız fi yap için değil diğerlerinde bakın sonra çok mağduriyetler oluyor istambulda koca site iptal oldu fi sidede ise hala temel aşamısında bloklar var

 6. Fikret İNAN’ın yaşadığı problemler sadece kendisi ve firması ile alakalı olmadığı halde bu yıpratma politikasının nedenini anlamak çok güç. Sorun Esenyurt bölgesindedir ve kaynağı firmalar değildir. Bu sorunları yaşayan 24 firma daha var zira. Ben de Fiyapı’dan ev aldım, ucuza kaliteli ev almak istediğim için. Ben de evimi henüz teslim alamadım. Ama biliyorum ki Fİyapı bu sorunları aşıp evimi teslim edecek. Ben de ucuza kaliteli ev almanın keyfini er ya da geç yaşayacağım inallah.

 7. Esenyurt’tan bağımsız Gebze’de Tuzla’da 2 yıldır insanlar tapusunu Fiyapı’nın yediği hacizler yüzünden alamıyor. Fiyapı şu anda İstanbul’daki bütün şantiyelerini terketti. Fiyapı kimin sorununu çözmüş?
  Sikayetvar.com’da bu firma için 70’den fazla şikayet var. Fiyapı’nın arazilerinin üzerine alacaklıları, taşeronları hacizler koymuş. Sadece SSK’nın haczi 3.5 milyon. Hangi inşaat şirketi üzerine 300’den fazla mahkeme ve haciz davası açılmış? Artık herkes Fiyapı’nın gerçek yüzünü görüyor. Firma para ile internet sitelerine adam koymaktansa inşaatlarını bitirsin ki, hiçbir zaman bitiremeyecek gibi duruyor…

 8. aman arkadaşlar, bedava deseler altında bit arayın.sakın ev vermediler senedimide başka firmaya vererek borçlarını ödemişler…senet falan imzalamayın yanarsınız …uzak durun…okadar

 9. fi yapı Sizinle Birlikte çalışmak istiyoruz 5 ekibım var dekaraf yapmaya hazırız 05376962055

 10. biz iş arıyoruz lütfen bize bir cevap virin size bekliyoruz bizim telafon numarası 05443605084

 11. Bunlara güvenip ev alan kişi parayı sokağa atmış demektir.Bunlar dolandırıcı.Ucuz ev aldım deyip sakın para kaptırmayın.Değil ev kese kağıdı sahibi bile olamazsınız.

 12. İstanbul Fiyapı – mağdurları ile 2 yıldır çalkalanıyor. Sizde bu mağdurlara katılmayın. Sakın bu şirketten birşey almayın. Takılmayın.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.