Kale Gaz’dan Milyon Dolarlık Yatırım

Kale Gaz’dan Milyon Dolarlık Yatırım
Share on Facebook1Tweet about this on Twitter0

Kırıkkale’nin öz sermayesi olan Kale Gaz’ın, Keskin ilçesinde yaptırdığı tesislerinde son aşamaya gelindi. AK Parti Keskin İlçe Başkanlığı açılış töreninden sonra Kale Gaz’a uğrayan Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve İl Başkanı Mehmet Demir, Kale Gaz Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Ilıcan’dan tesis hakkında bilgi aldı.

TESİSTE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Başbakan Yardımcısı Kırıkkale Milletvekili Beşir Atalay, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, İl Başkanı Mehmet Demir ve partililer yapımı devam eden Kale Gaz tesislerini ziyaret ettiler. Kale Gaz Yönetim Kurulu Başkanı ılıcan’ın davetlisi olarak yapımına devam eden tesisleri ziyaret eden Atalay burada incelemelerde bulundu.

Tesis hakkında genel bilgiler veren Faruk Ilıcan, “Kırıkkale’ye doğduğumuz topraklara istihdam alanları açtığımız için mutluyuz. Ilıcan ailesi olarak her zaman önce memleketimiz doğduğumuz toprakları her şeyden ön planda tuttuk”

BİZ KESKİN’İN EVLADIYIZ  

‘Çünkü biz Keskin’in evladıyız’  diye sözlerine devam eden Ilıcan, “İlçemizdeki sorunları yakından biliyoruz. Bu çevrede ailemizle görüşerek daha önce burada bulunan bir tesisin yerini satın alarak komple dizayn ettirdik.

Ancak tesislerimiz bittiğinde mükemmel bir görüntü ortaya çıkacak. Bir yol boyu tesislerinde ne olması gerekiyorsa en modernini buraya yaptırıyoruz. Değerli hemşehrilerimize ve siz değerli büyüklerimize destek verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Allah izin verirse tesisler bittiğinde Ankara’da ve diğer illerde olan vergi beyanlarımızı tamamını Kırıkkale’ye kaydıracağız” dedi.

İŞSİZLİĞİN ÖNÜNE GEÇİLECEK

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ise, bu tür tesislerin Kırıkkale’de artması halinde işsizliğin önüne geçilebileceğini belirterek Kırıkkale’ye bu tür yatırım yapan kurumların, kuruluşların yanlarında olacaklarını ifade etti. Bakan Atalay tesislerde incelemelerde bulunduktan sonra karayolu ile Ankara’ya geçti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.