Tire Süt Koperatifi, bayiler açmak için düğmeye bastı

Tire Süt Koperatifi, bayiler açmak için düğmeye bastı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

İzmir Tire Süt Kooperatifi, süt satış merkezleri açacak. “Üreticiden Tüketiciye” sloganıyla İzmirlileri doğal ve sağlıklı ürünlerle buluşturan Tire Süt Kooperatifi, her ilçede bir satış mağazası açma çalışmaları başlattı. İlk mağazayı Narlıdere’de planlayan Tire Süt Kooperatifi, bayilik yöntemiyle (franchising) İzmir’in her semtinde satış mağazası kurmak için düğmeye bastı.

Yatırımcıların taleplerini değerlendirdiklerini ve yeni yatırımcılara kapılarının açık olduğunu belirten Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, “İzmir’de üreticiyle tüketici, Tire Süt Kooperatifi satış merkezlerinde buluşacak.” dedi. Üreticiyi destekleyerek maliyetleri en aza indirdiklerini, kaliteli üretim sağladıklarını aktaran Eskiyörük, “2 bin üreticinin birlikteliğiyle Avrupa’dan birçok kuruluşun örnek aldığı bir kırsal kalkınma modeli oluşturduk. Bu yapılanma içerisinde üreticilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp destekleyerek, yüksek kalitede üretim yapmalarını sağladık. Tüm bu çalışmalarla kaliteli üretimle gıda güvenliğini sağladık.” diye konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.