Sivas Belediyesi, projeleri başlatıyor

Sivas Belediyesi, projeleri başlatıyor
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, başkan yardımcıları ile yaptığı değerlendirme toplantısının ardından projelerin bir an önce başlatılması talimatını verdi.

Belediye Başkanı Ürgüp, Başkan Yardımcıları Hayri Köse, Cafer Congar, Fen İşleri Müdürü Ali Zorlu, Yapı Kontrol Müdürü Levent Olgun ve Park Bahçe Müdürü Murat Destebaşı ile Muhsin Yazıcıoğlu Bulvar Projesi’ne ilişkin incelemelerde bulundu. Bölgenin cazibe merkezi olabilmesi ve en önemlisi BBP’nin Merhum Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun adını taşıyacak projenin hızlı bir şekilde uygulamaya başlanacağını belirten Ürgüp, “Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ihalesi yapıldı. Önümüzdeki günlerde buranın inşaat ihalesini yapacağız. Burada aileler çocuklarıyla giderek yemeklerini yiyebilecek, spor yapabilecek. Sosyal donatıları çok yüksek bir alan oluşturacağız.” dedi.

Bölgede bulunan ağaçlardan çürümüş olanların kesileceğini sağlam olanların ise başka bölgelere nakledileceğini ifade eden Başkan Ürgüp, bölgede çok ciddi bir peyzaj çalışması yapacağız. Buradaki ağaçları teker teker görüntüleyeceğiz ve bu konuda basını bilgilendireceğiz. Çünkü daha sonra ağaçlar kesiliyor deniliyor. Buna Müsaade etmemek için emin adımlarla projeye başlayacağız.” diye konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.