Doğan Gürbüztürk madalyaları topladı

Doğan Gürbüztürk madalyaları topladı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Keskin Doğan Gürbüztürk Anadolu Lisesi ile Keskin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi arasında satranç turnuvası düzenlendi. Eleme ve puan usulü sisteminde yapılan yarışmaya her iki okuldan onar öğrenci katıldı.

TALHA TEMİZYÜREK KAZANDI

İki gün süren ve kıran kırana geçen turnuvada Doğan Gürbüztürk Anadolu Lisesi ilk üç sırayı paylaştı.

Turnuvada birinciliği Doğan Gürbüztürk Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencilerinden  Zeki Zöngür, ikinciliği Murat Köse, üçüncülüğü de aynı sınıf öğrencilerinden Talha Temizyürek kazandı.

Doğan Gürbüztürk Anadolu Lisesi Müdürü Nusret Kılıç, öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik etti. Sporun kardeşliğe ve dostluğa kapı araladığını, bu tür müsabakaların yıl boyunca devam edeceğini söyledi.

Kılıç, satranç öğretmeni Ertuğrul Temur’a ayrıca misafirperver ve centilmence davranışlarından dolayı Sağlık Meslek Lisesi öğrenci, öğretmen ve idarecilerine teşekkür etti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.