Tek Kişilik Oyunlar Ffestivali başlıyor

Tek Kişilik Oyunlar Ffestivali başlıyor
Share on Facebook1Tweet about this on Twitter0

Mehmet Esen, Sunay Akın, Ege Kayacan, Haluk Yüce, Kubilay Tunçer Ankaralı sanatseverlerle Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde buluşuyor…

 

Ankara Çankaya Belediyesi’nce geleneksel olarak 27 Mart Tiyatrolar Günü’nde başlatılan Tek Kişilik Oyunlar Festivali bu kez erken başlayıp 27 Mart’taki kutlamayı tiyatrolara bırakıyor.

Her yıl geleneksel olarak Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilerek Ankara’ya tiyatronun soluğunu taşıyan Tek Kişilik Oyunlar Festivali 22 Mart’ta başlıyor. İlk gün Mehmet Esen’in “Meddah 2012” adlı oyunuyla başlayacak festival, 26 Mart günü sona erecek. Sunay Akın’ın 23 Mart’ta “Söz”, Ege Kayacan’ın 24 Mart’ta “Şahsi Şov”, Haluk Yüce’nin 25 Mart’ta “Gülümse Günebakan”, Kubilay Tunçer’in “Aşk, Para, Seks” adlı oyunlarını sahneleyecekleri festival ücretsiz olarak izlenebilecek.

Sanata ve sanatçıya her zaman destek olduklarını belirten Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Ankaralıları ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan Tek Kişilik Oyunlar Festivali’ni izlemeye ÇSM’ye davet etti.

Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilecek festival programı aşağıdaki gibidir:

Mehmet Esen-MEDDAH 2012 22 Mart 2012 Saat: 20.00

Sunay Akın-SÖZ 23 Mart 2012 Saat: 20.00

Ege Kayacan -ŞAHSİ ŞOV 24 Mart 2012 Saat: 20.00

Haluk Yüce -GÜLÜMSE GÜNEBAKAN 25 Mart 2012 Saat: 13.00 (Çocuk Oyunu)

Kubilay Tunçer-AŞK, PARA, SEKS 26 Mart 2012 Saat: 20.00 (İllüzyon)

 

AYKUT BAYCAN TAZEÜL  

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.