Bu benim eserim

Bu benim eserim
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Araştırma Geliştirme Dairesi Başkanlığı, Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü ve TÜBİTAK tarafından yürütülmekte olan “VII. Bu Benim Eserim Projesi” yarışması ile ilgili seminer düzenledi.

SEMİNER DÜZENLENDİ

Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (Ar-Ge) Şube Müdürü Ali Kılıç başkanlığında Ar-Ge ekibinden Dr. Bünyamin Şahin, il merkezindeki ilköğretim okulları ile tüm ilçelerimizdeki Fen ve Teknoloji, Matematik öğretmenleri ve okul müdürlerine bilgilendirme seminerleri düzenlendi.

Seminerlerde yenilenen 2011-2012 eğitim öğretim yılı “Bu Benim Eserim Projesi” başvuru kılavuzu ile geçen yıl gerçekleştirilen başvuruların değerlendirilmesi yapıldı.

Seminerde, 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak proje çalışmalarının sayısının artırılması ve nitelik olarak zenginleştirilmesine ilişkin bilgilendirmeler de gerçekleştirildi.

Ayrıca, Avrupa Birliği (AB) Projeleri okul eğitimlerinin devam etiği, eğitim almak isteyen öğretmen ve idarecilere eğitimler verildiği dile getirildi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.