Tıp Fakültesi Online ve telefonla randevu sistemine geçiyor

Tıp Fakültesi Online ve telefonla randevu sistemine geçiyor
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi online ve telefonla randevu sistemine geçiyor.

Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Koray Dural Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde başlayacak olan yeni uygulamalarla ilgili bir açıklama yaptı.

TETKİK SONUÇLAR

Yapılan açıklamaya göre Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi polikliniklerinde muayene olmak için günün her saatinde www.kkuhastane.com internet adresindeki randevu sisteminden veya mesai saatleri içerisinde (318) 225 24 92 ve (318) 225 24 94 numaralı telefonlardan randevu alınabilecek.

Ayrıca Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvarlarında yapılan tetkik sonuçlarına da randevu sayfasındaki “Tetkik Sonuçları” bağlantısından ulaşılabilecek. Böylece hastanemize başvuruda bulunacak hastalar evlerinden çıkmadan hem randevu alabilme hem de tetkik sonuçlarına ulaşabilme imkanına kavuşmuş olacaklar.
Fotolu

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.