İnsan yiyen leopar ölüdürüldü

İnsan yiyen leopar ölüdürüldü
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Hindistan’ın Keşmir eyaleti başkenti Srinagar’a yakın Duru bölgesinde 3 kişiyi öldüren leopar vahşi yaşam korucuları tarafından vuruldu.

Vahşi yaşam korucuları tarafından öldürülen leoparın cesedinin görüntüleri basında yayınlanırken bölge halkı leoparın yakalanmasından sonra rahat bir nefes aldı. Halk vahşi yaşam korucularına teşekkür ederek leoparın cesedi ile poz verdi. Hindistan’da vahşi yaşamla iç içe olan köylerde sık sık vahşi leopar, kaplan, aslan, fil ve maymun saldırıları yaşanırken bu saldırılarda birçok köylü ölmekte ya da yaralanmakta.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 2 okuyucu yorumu.

  1. bir iş adamı ormanda ilerlerken önüne çıkan iri kaplanın saldırısına uğradı.30 yaşındaki zeki iş adamı kaplandan çok korktu ve geri çekildi.fakat dev boyutlardaki 400 kiloluk vahşi kaplan adamın üstüne atladı. hızla yere düşen adam üstüne çullanan kaplandan kurtulmaya çalıştı. fakat acımasız kaplan adamı diş ve pençe darbeleriyle yaraladı. daha sonra iş adamının boynunu ıssırrak öldürdü.ormanda bulunan parçalanmış cessette güçlü 45 ıssırık ve 30 pençe izi bulundu. katil kaplanın geçen sene bir köylüyü ve çifçiyi öldürdüğü bildirildi.halk sıkı silahlarla donatılmasına rağmen çok korkuyordu.

    başka bölgelerde kaplanlanların araba ve insanlara zarar verdiği bildirildi.

  2. YABAN DOMUZU İNTİKAMINI ALDI
    bolunun çicekli ilçesine bağlı bir köyde 10 kişilik avcı grupu ava gitti. daha çok domuz vurabilmek için birbirlerinden ayrılan avcılar denetleme yaptı. domuz bulamayan avcılar tekrar toplanıcaktı ancak otların arasından aniden çıkan bir domuz avcıya saldırdı. 20 yaşındaki genç avcı üstüne saldıran ve onu yere devirip ezen domuzdan kurtlamadı.pis domuz avcıyı koca dişleriyle defalarca ıssırdıktan sonra kaçtı. diğer avcılar domuza ateş etti ama onu vuramadı. genç avcı ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

    daha önce erzurumda 200 kiloluk büyük bir domuzun orman bekçisine saldırıp onu parçaladığı belirtildi.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.