Güven Şekerleme Yeniliklerine yenilik katıyor

Güven Şekerleme Yeniliklerine yenilik katıyor
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

1992 yılından bugüne kadar Kırıkkale’de hizmet veren Güven Şekerleme’nin yeni hizmet binası tamamlandı. Modern hizmet binasıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunan Güven Şekerleme yeniliklerine yenilik katarak yoluna devam ediyor.

YENİLİKLERE DOYMUYOR

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesine bağlı Yenişehir Mahallesi Samsun yolu kenarında hizmet veren Güven Şekerleme kendini yeniledi. Yıllardır Kırıkkale’de şekerleme sektöründe adını sıkça duyuran Güven Şekerleme, yaptığı yenilikçi çalışmalarla dikkatleri üzerine topluyor.

ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

1992 yılında Yenişehir Mevkiinde şekerleme imalatına başlayan firma, müşterilerinden gelen yoğun talep ve ilgi üzerine ürün yelpazesini genişletiyor. Yeniliklerine yenilik katarak Kırıkkale’de bir marka haline gelen Güven Şekerleme, Kırıkkale’de yaşayan vatandaşlara daha iyi hizmet edebilmek için tüm çaba ve gayretlerini gösteriyor.

24 SAAT CANLI YAYIN

Güven Şekerleme imalatını tüm müşterilerine 24 saat canlı olarak izleteceklerini söyleyen Güven Şekerleme Limitet Şirketi yetkililerinden Kahraman Tuncay, Kırıkkale’de yine bir ilke imza atarak güçlerine güç kattıklarını ifade etti. Tuncay, “Müşterilerimiz bizden alış veriş yaptığı zaman akıllarında soru işareti kalmayacak. Acaba lokum hijyenik şartlarda mı yapıldı?

Lokumu paketleyenler eldiven kullanıyor muydu? İmalathaneleri temiz midir? gibi sorularla karşılaşmayacaklar” diye konuştu.

4 KATLI LÜKS BİNA

Eski hizmet binasını yetersiz bulduklarını ve kardeşleri ile Kırıkkale’ye yakışır bir bina yapmanın kararı aldıklarını ifade eden Kahraman Tuncay, “Gerekli mevkilerden izin aldıktan sonra 5 ay gibi kısa bir sürede yeni hizmet binamızı yaptık. 4 katlı lüks binamızda yok yok. Müşterilerimiz geldiği zaman kendilerini güvende hissedecekler. Yeni hizmet binamızda 2 mescit, Bay & Bayan WC ve dinlenme alanları bulunuyor”

HEDEF DAHA İYİ HİZMET

Kırıkkale’de yaşayan insanlara daha iyi hizmet verebilmeleri için çaba ve gayret gösterdiklerini ifade eden Kahraman Tuncay, “Kırıkkale’de birkaç işsiz gencimize ekmek vermek bizim için onurdur.

Her geçen gün daha iyi hizmetler verebilmek için çalışıyoruz. Burada işletmemizin daha büyüyüp ve gelişmesi için bizlere katkı ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER: KENAN KUZUCU

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 3 okuyucu yorumu.

  1. güven şekerleme Ankara yönüne bir satış mağazası açmalı.böylece o yöne gidenlerde hediyelik şekerleme alabilirler.

  2. mevlam bol kazançlar versin… bursa’dan selamlar…

  3. her şeyden önce bir KIRIKKALE li olarak sizlere ve güven şekerleme firmasına emeği geçenlere binlerce kez teşekkürler. şimdi istanbul da ikamet eden bir kırıkkale li olarak canım çekse, kargo ile gönderme gibi bir satışınız var mı?

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.