Boydak: Mimarsinan OSB alternatif oldu

Boydak: Mimarsinan OSB alternatif oldu
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mustafa Boydak, sanayi şehri Kayseri’de Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nin alternatif bir OSB olduğunu söyledi.

Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Olağan Müteşebbis Heyet Toplantısı yapıldı. Mimarsinan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, 4562 Sayılı OSB’ler Kanunu ile müteşebbis heyet üye sayısının 11’den 15’e çıktığını açıklayarak, bu güne kadar yapmış oldukları çalışmaları müteşebbis heyete sunmak üzere böyle bir toplantı düzenlediklerini belirtti.

Büyüksimitci, bu güne kadar tüm çalışmalarında müteşebbis heyet ve yönetim kurulu ile ortak hareket ettiklerini belirterek, bölgenin gelişmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Mimarsinan OSB Müteşebbis Heyet Başkanı Mustafa Boydak ise Mimarsinan OSB’nin Mehmet Büyüksimitçi önderliğinde hep gelişen bir yapıya kavuştuğunu belirterek, Kayseri’nin iş dünyasına nefes aldıracak bir bölge haline geldiğini ifade etti.

HABER: CHA

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.