Yetimlerin garibanların yanında olacağım

Yetimlerin garibanların yanında olacağım
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Kırıkkale Ak Parti İl Başkanlığı önünde aday adaylığını açıklayan Nuh Dağdelen, katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Nuh Dağdelen, milletvekili olması durumunda yetimlerin ve garibanların yanında bulunacağını belirtti.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ak Parti İl Başkanlığı düzenlediği bir organizasyon ile aday adaylığını açıklayan AK Parti İl eski Başkanı Nuh Dağdelen, katılımcıların büyük ilgisini topladı. Aday adaylığını açıklama toplantısında konuşma yapan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Dağdelen, kimsesizlerin garibanların yanında olacağını belirtti.

Dağdelen, “Hepiniz beni tanıyorsunuz. İçinizden birisiyim. Bu şehirde doğdum bu şehirde büyüdüm. Okulumu burada okudum. Mali müşavir olarak Gelirimi de Kırıkkale’den temin etmekteyim. Allah Nasip ederse inşallah burada öleceğim.

Şuan da 38 yaşındayım. Bu zamana kadar hiçbir zaman gayri işim olmadı. Her zaman çevreme aileme dostlarıma laik olmaya çalıştım. Üniversitemi Konya da okudum. Bu yıllarda aktif olarak siyasetle tanıştım. Refah Partisi ve Fazilet partisinde görevler aldım.

Bunan akabinde de Ak Parti’de hizmet vermeye başladım. Ak Parti’de Allah nasip etti il başkanlığı yaptım. Bu süreç içerisinde partim içinde ne yapmam gerektiyse hep onları yaptım” dedi.

GARİBANLARIN YANINDAYIZ

Dağdelen, “Gayri ahlaki ve gayri hukuki hiçbir işlem yapmadım. Ben hiçbir zaman kimsenin namusu ve şerefiyle oynamadım. Beni herkes bilir. Hiçbir yerde problem yaşamadım. Şunu ifade etmek istiyorum ki ben hiçbir zaman protokol insanı olmadım.

İl başkanlığı döneminde bir yerel seçim, bir genel seçim, bir tanede referandum atlattım. 4 tane büyük miting yaptım, bu mitinglerin içinde il başkanı olarak her zaman bayrağı ben açtım. İl başkanlığı yaptığım dönemlerde de her zaman kimsesizlerin yanında olmak için gayret ettim.  Garibanların yanında olduk.

Kırıkkale’yi biliyorum. Caddesini, beldelerini sokaklarını, köylerini hepsini biliyorum. En uç noktasındaki bütün köyleri biliyorum. Siyaset içerisinde gitmediğim köy kalmadı.

İyi diyalogda olduğumuz insanlar var köylerimizde. Bir milletvekilinden ne istediklerini iyi biliyorum. Allah nasip ederse aday olursam 12 Haziran seçimlerinde verdiğimiz sözlerin hepsini tutacağım. Garibanların yetimlerin kimsesizlerin yanında olacağız her zaman” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.