Bahçe-çatı /teras düzenleme yarışması

Bahçe-çatı /teras düzenleme yarışması
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Çankaya Belediyesi kuruluş yıllarından itibaren düzenlediği Balkon- Bahçe- Pencere Bezeme Yarışması’nın kapsamını genişleterek yeniden başlatıyor.

Yeşil bir Çankaya çalışmaları için yeni parklar ve seralar açan Çankaya Belediyesi, yurttaşların kendi çevrelerine gösterdikleri özeni teşvik ve ödüllendirmek için ‘Balkon- Pencere Bezeme, Bahçe- Çatı- Teras Düzenleme Yarışması’nı baharın gelişiyle başlatıyor.

Çankaya İlçesi sınırları içerisinde oturan yurttaşların 2 – 27 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapacakları başvuru ile başlayacak yarışma süreci 24 Haziran’da düzenlenecek törenle sona erecek.

Site–villa- apartman bahçeleri kategorisinde gerçekleştirilecek Bahçe Düzenleme Yarışması, Balkon-Pencere Bezemesi ve Teras–Çatı Düzenlemesi yarışması için başvurular Birlik Mahallesi Kahire Caddesi’nde bulunan Çankaya Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne yapılacak.

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Başkan Yardımcısı Dr. Buğra Gökçe, A.Ü. Ziraat Fak.Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oğuz Yılmaz, TMMOB Yönetim Kurulu Temsilcisi Ayşegül Oruçkaptan, Ankara Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Emin Çimen, Park Bahçeler Müdürü Bilal Baydar, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şemseddin Durmuş’tan oluşan jürinin değerlendirmesinin ardından 24 Haziran’da düzenlenecek törende kazananlara ödülleri verilecek.

Belediye, birincilere para ödülünün yanı sıra dereceye girenlerin yazlık çiçek ihtiyaçlarını da ücretsiz olarak sağlayacak.

Yurttaşlar ayrıntılı bilgiyi Belediye’nin http://www.cankaya.bel.tr adresli web sitesinden edinebilecekler.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.