KÜ’de personel alımı

KÜ’de personel alımı
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Kırıkkale Üniversitesi’ne bağlı Tıp Fakültesi Süleyman Demirel Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne istihdam edilmek üzere 15 adet sözleşmeli personel alınacağının açıklaması yapıldı

İşsizler için umut

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Süleyman Demirel Araştırma ve Uygulama Hastanesi 2011 yılı içerisinde 15 adet sözleşmeli personel alınacağının açıklamasını yaptı.

Alım yapılacak 15 adet sözleşmeli personel için istenilen kriterler açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, 10 hemşire, 2 biyolog, 1 sağlık teknikeri, 2 laborant olmak üzere toplam 15 kişilik bir sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların Kırıkkale Üniversitesi Süleyman Demirel Araştırma ve Uygulama hastanesi Başhekimliğinden başvuru formu alarak doldurması gerekiyor.

KPSS sonuç belgelerinin ÖSYM kayıtları ile kontrol edileceğini açıklayan yetkililer, yanlış beyan bulunan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı açıklandı.

ARANAN KRİTERLER

Yapılacak alım için aranan şartlar bu şekilde sıralandı; “Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak”

ŞAHSEN YAPILACAK

2010 KPSS (B) gurubu sınavlarından herhangi birine girmiş olmaları ortaöğretim adayları için hesaplanan puan türü KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için hesaplanan puan türü KPSSP3 puan türü dikkate alınacaktır ayrıca herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.  Adaylar müracaatlarını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde evraklarla birlikte Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Süleyman Demirel Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği’ne şahsen başvuruda bulunacaklardır. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacağı duyuruldu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.