Kırıkkaleli çiftçiler Erkunt Traktör Fabrikasını ziyaret etti

Kırıkkaleli çiftçiler Erkunt Traktör Fabrikasını ziyaret etti
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0

Türk otomotiv sektörünün ilk yerli traktör markası Erkunt Traktör’ün Kırıkkale yetkili satıcısı Hasan Dağ, tarafından düzenlenen organizasyonda, Kırıkkaleli 50 çiftçi Erkunt Döküm ve Makina Fabrikaları ve Erkunt Traktör Fabrikasını gezdi.

Kırıkkale’den, Ankara’ya gelen gezi grubu, önce 58 yıl önce kurulan Erkunt Döküm ve Makina Fabrikasını ziyaret etti. Geziye katılan Kırıkkaleli 50 çiftçiye eşlik eden Erkunt  Döküm ve Makina Fabrikası metalurji  mühendisleri, hem sektör hem de fabrikada üretilen parçalar hakkında bilgi verdi. Ardından Erkunt Traktör Fabrikasına geçen çiftçilere yurtiçi bölge sorumlusu Yiğit Kosova tarafından Erkunt Traktör’ün ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Kosova “düzenlediğimiz tarla gösterileri, çiftçi fabrika ziyaretleri, traktörlerimizle birlikte verdiğimiz eğitim dokümanları ve süreli yayınımız ‘Erkunt ve Tarım’ gazetemizle, çiftçilerimize hem doğru tarım hem de traktör kullanımı ve bakımı konularında bilgi sunuyoruz” dedi.

Türk otomotiv sektörünün ilk yerli traktör markası Erkunt Traktör, 2011 yılı itibariyle 78 yetkili satıcı, 109 satış noktası ve 205 teknik servisle  çiftçilere hizmet vermeye devam ediyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları ilgazetesi.com.tr.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek ve ancak izinle kullanılabilir.

Görüşünüzü iletin » 3 okuyucu yorumu.

  1. bıraz yavaş çalışyorsunuz servis ağınız yok denecek kadar az bir bayi veya servis istiyorki her bölgeyi elinde totsun buda yeterli hizmet olmuyor yeterli bilgi olmuyor benim bildiğim bir servis bir fabrıkanın geleceği o traktörün tnıtıcısı ve satıcısıdır bayı ne kadar bilinçli olursa olsu servis kadar tanıtıcı bağlayıcı olamaz insanlar şimdi hizmete ve servise bakıyor ben nevhollanla 22sene çalıştım parça konosonda anlaşamadık ayrıldım bugün foton traktör satıyorom hemde servisiyim bu yıl 35 tane sattım sadece gölbaşı çevresine nedeni hizmet ve bilgilendirmek erkuntsa niçin bu bölgede satılmasın

  2. 70te erkunt tıraktorumuz var cok mennunuz

  3. bana verilen sözler tutulmadı oturak kırıldı istedim ama 1 ay lütfedipde gödere bilen olmadı yazık reklamdan önce sattıgın malın arkasında durmasını bilin önce

Görüşünüzü iletin ( kurallar)

Kuralları okudum, yorumum şartlara uygun.